Santral Seslendirme Kayıtları Nasıl Olmalıdır?

Blog Haberlere Geri Dön
Santral Seslendirme Kayıtları Toplam okuma süresi 3 dakika.

Santral Seslendirme Kayıtları Nasıl Olmalıdır?

Gezegendeki herkes aynı dili konuşsaydı harika olmaz mıydı? Küresel bir kitleye pazarlama yapmak ve bunu yaparken dil engellerini tamamiyle ortadan kaldırmak. Genişleyen bir işletme olarak, müşteri destek sisteminizin ve pazarlama materyallerinin tutarlı olması önemlidir. Genişleyen bir işletme olarak, yabancı dil anons seslendirme desteği sunmadan başka bir dili kullanan müşterilere ürün satamazsınız.

Santral Seslendirme Kayıtları
Yabancı Dil ile müşteriler düşük kaliteyle uğraşmak zorunda kalmamalıdır. Sesli komutlar ile santral seslendirme komutlarınızı oluşturun, bunlar yabancı dil seslendirme hazırlık aşamasında, anadili konuşan kişiler tarafından kaydedildikleri için profesyonel ve anlaşılması kolay olacaktır. Bu sesli uyarılar, arayanları gerekli dilde konuşabilen bir şirket temsilcisine yönlendirmek için kullanılabilir. Video pazarlama materyalleriniz için müşteri hizmetleri çağrı merkezi veya sesli mesajlara ihtiyaç duyuyorsanız, müşterilerine bildikleri kendi dilleri ile ulaşmak en etkili yol olacaktır.

Santral Anons Kayıtları
Videolara yeni ses eklenmesi ve bu sesin senkronize edilmesi süreci kolaydır. Videonuzun bir senaryosu veya çevirisi ile, mantıklı ve doğru bir yazılı çeviri oluşturabilir ve tercih ettiğiniz dile ait seslendirme sanatçısı ile dublaj veya seslendirme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu her işletmenin mutlaka ihtiyaç duyacağı, eğitim ve kullanıcı destek videoları oluşturmak için harika bir yoldur.

Videolar artık daha kolay tercüme edilebiliyor. YouTube son zamanlarda çok dilli içerik ekleme sürecini basitleştirmeye yardımcı olan yeni özellikler oluşturdu ve bunları sundu. Bu yeni özellikler ile başlık ve açıklama diğer dillerde kolayca eklenebilir, ancak elle çevrilmesi ve mutlak kontrolünün yapılması gerekecektir. Çevrilmiş kanal bilgilerinizi tercih ettiğiniz diller doğrultusunda ekleme seçeneği de vardır.

Santral Seslendirme Kayıtları Üzerine Mesaj
Bir işletmeyi aradığınızda ve bir müşteri hizmetleri santral sisteminde hatta beklediğinizde, Message On Hold diye de tabir edilen santral bekletme kayıtları müşterilerin firmanız hakkındaki, kampanya, duyuru ve önemli bilgi mesajlarına kolayca ulaşmalarını sağlayacaktır. Genişleyen bir işletme olarak, zamanın sizin için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Sık sorulan sorulara arayanların size en çok sordukları sorulara cevap vererek veya Message On Hold kayıtlarınızı kullanarak bunları web yardım portalınıza yönlendirerek bekletme süresini kısaltmaya yönelik adımlar atabilirsiniz.

Arayanların e-posta veya canlı sohbet etme yeteneği gibi ikincil iletişim bilgilerini sağlamak onlara en iyi şekilde nasıl iletişim kuracağımızın seçimini verir. Bu ayrıca, canlı bir operatörden yardıma gerek duymayan müşterileri filtreleyerek şirket zaman ve işgücünüzü aynı zamanda paranızı da kurtarabilir. Çok dilli Message On Hold kayıtları sunmak, iki dilli destek ekibinizin bekleme sürelerini kısaltmak için çok önemlidir. Ek seçenekler, arayanın ihtiyaçlarını daha iyi karşılamanıza olanak tanır ve zamanlarının değerli olduğunu bildiğiniz anlamına gelir.

Çok Dilli (Yabancı Dil Destekli) Pazarlama
Kendi dillerinde destek sağlayamazsanız, yeni bir müşteri tabanına hizmet ve ürünler sunmak çokta kolay olmaz. Mevcut pazarlama materyallerinizi diğer dillere dönüştürerek pazarlama ve müşteri deneyiminizi en üst düzeye çıkartabilirsiniz. Unutmayın hiç bir pazarlama aracı müşterilerinize kendi dillerinde konuşan ve bilgi aktaran bir seslendirme sanatçısı kadar etkili olmaz. Bu durum santral seslendirme çalışmalarınızda da geçerlidir. Eğer müşteri kitleniz, Türkiye, Amerika, İspanya ve Sudi Arabistan ise mutlak bir şekilde santral seslendirme çalışmalarınızda belirtilen dillere ait santral seslendirme kayıtları hazırlamalı ve yabancı dil konuşan müşterileriniz ile aranızda sıcak bağlar oluşturmaya ilk adım olan şirket telefon santrali üzerinden başlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası