seslendirme

Kürtçe Seslendirme

Kürtçe Seslendirme ve Kürtçe Dublaj

Kürtçe seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Kürtçe Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

İsteğiniz doğrultusunda, istediğiniz amaçta kullanacağınız, seslendirme isteyen projelerinizi seslendirmek için biz buradayız. Seslendirme herhangi bir konuda veya öğede çekilmiş görüntünün ana sesinin üzerine başka bir ses eklenmesi ya da sessiz çekilen bir görüntünün üzerine ses eklenmesi işlemi olarak bilinir. Fakat seslendirme sadece görüntü ile sınırlı değildir günümüzde kitaptan tutunda mağazalar için veya uzun yol firmaları için mola anonsu seslendirmeleri bile yapılmaktadır.

Seslendirmenin ana amacı herhangi bir dilde bulunan veya hiçbir dilde aktarılmamış bazı bilgi ya da metaların başka dillerde de ki insanların hizmetine sunmaktır. Seslendirme ihtiyacı duyduğunuz görüntüleriniz var fakat siz seslendirme yapacağınız dil konusunda tam anlamıyla yeterli değil misiniz? Dert etmeyin biz varız. Elinizde ki projelerinizin, belgelerinizin, görüntülerinizin evrensel boyuta ulaşması veya istediğiniz kültürden insanla da buluşabilmesi için kullanacağınız seslendirme seçeneği sizlere en büyük yardımı sağlayacaktır. Kürtçe seslendirme seçeneği de içinde olan sistemimiz neredeyse her kültürden her dilden insana ulaşabilmek adına içerisinde birçok farklı dili barındırır.

Kürtçe Dilinde SeslendirmeSistemimiz sayesinde çektiğiniz belgeselleri birçok dilde seslendirip birçok farklı kültürden insansın bu belgeselleri anlamasını sağlayabilirsiniz. Bu seslendirme işlemi sayesinde hem sizin yaptığınız iş daha fazla kişiye ulaşarak sizin ünün bilinilirliğiniz artar. Hem de daha çok kişi çektiğiniz belgeseli izleyerek bilgi sahibi olmuş olur. Ayrıca Kürtçe Seslendirme işi sadece belgeselle sınırlı bir alan değildir. Çekilen reklamları seslendirerek reklamı yapılan malın birçok dünya ülkesinde satılışını kolaylaştırmak ve birçok kültürden insanın bu ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını sağlamak seslendirme ile mümkün.

Seslendirme alanı o kadar çeşitli bir şekilde işler ki günlük yaşamınızın bir parçası olan işlevlerde bile size yardımcı olabilir. Örneğin farklı dilde yazılmış ve sizin okumak istediğiniz bir kitap var fakat siz bu kitabın çevirisini bulamıyorsunuz. Ya da bulduğunuz çeviri eserlerin kitabın aslına göre başarısız olduğunu biliyorsunuz veya okumayı değil de dinlemeyi tercih eden bir kişisiniz, işte o zaman yapılacak en güzel şey dinlemek istediğiniz kitabı sistemimiz tarafından seslendirtmek ve dinlemek. Seslendirme Kürtçe seslendirme yapabilmek için çok donanımlı bir dil yapısına sahip olmanız gerekir. Özellikle anadili Kürtçe olan ve Kürtçeyi kendine iş aracı olarak kabul etmiş; öğretmen, tercüman gibi meslek edinmiş kişilerle çalışılmaktadır. Aynı zamanda seslendirme yapacak kişinin sesi bir ulusu ve kültürü temsil edeceği için yeterli düzeyde akışkan ve anlaşılır olmalıdır. Kürtçe Seslendirme yapacak kişinin yeterliliği ve sesinin rengi bir seslendirmeyi en kötü hale de sokabilir en iyi hale de getirebilir. Sistemimiz sayesinde bu tür kaygılarınızın olmasına gerek yok çünkü sistemimizde ki seslendirme ekibi en üstün nitelikler ve tam performanslı dil yapısına sahiptirler.

Kürtçe Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Kürtçe Reklam Seslendirme
 • Kürtçe Santral Seslendirme
 • Kürtçe Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Kürtçe Mağaza Anons Seslendirme
 • Kürtçe Haber Seslendirme
 • Kürtçe Perfore Seslendirme
 • Kürtçe Jingle Seslendirme
 • Kürtçe Seçim Seslendirme
 • Kürtçe Yabancı Dil Seslendirme
 • Kürtçe Animasyon Seslendirme
 • Kürtçe E-Kitap Seslendirme
 • Kürtçe DJ Jingle Seslendirme
 • Kürtçe Tesis Anonsu Seslendirme
 • Kürtçe Sesli Mesaj Seslendirme
 • Kürtçe Medikal Seslendirme
 • Kürtçe Belgesel Seslendirme
 • Kürtçe Sponsorluk Seslendirme
 • Kürtçe IVR Seslendirme
 • Kürtçe Eğitim Filmi Seslendirme
 • Kürtçe Santral Anons Seslendirme

Seslendirme işlemi günlük yaşamdan tutunda iş hayatına kadar ihtiyacımız olabilecek bir işlemdir. Bu işlem farklı kültürden farklı ülkelerden birçok insana ulaşmak isteyen işletmecilerden tutunda farklı kültürden insanları daha iyi anlamak ve anlamlandırmak isteyen insanlara kadar birçok kişi ve kuruluşun beklentilerine karşılık verir.

Kürtçe Yabancı Dil Seslendirme DublajSeslendirme sistemimiz sayesinde seslendirme yapmak istediğiniz alanda çalışmalarınıza altın niteliğinde bir çözüm bulacaksınız ve seslendirme yaptığınız projeler sayesinde birden fazla kültürde insana ulaşma şansınız olacak ve aynı zamanda birden fazla kültürde insanı bilgilendirme şansınız olacaktır. Sizin projelerinizi bizim sistemimiz ile seslendirerek projenizin değerini arttırmak ve projelerinize evrensellik kazandırmak bizim görevimizdir.
Kürtçe Seslendirme yapacağınız projelerinizi üstün dil niteliği donanımına sahip çalışanlarımız ile son derece yetkin bir hale getirme çabası ve gayreti içerisindeyiz. Sistemimiz sayesinde sizlere seslendirme konusunda etkin bir çözüm sunma garantisi veriyoruz.

Kürtçe Seslendirme

Kürtçe (Kürtçe: Kurdî, کوردی) veya Kürt dilleri, Hint-Avrupa dil ailesine bağlı Hint-İran dillerinin Kuzeybatı İran koluna girer ve Türkiye’nin doğu ve güneydoğusu, Suriye’nin kuzeyi, Irak’ın kuzeyi ile İran’ın batısında yaşayan Kürtler tarafından konuşulmaktadır. Orta Doğu’nun Arapça, Türkçe ve Farsça’dan sonra en çok konuşulan dördüncü dilidir. Türkiye’de Kürtçe ile kastedilen bu dil grubunun ülkede en çok konuşulan kolu olan Kurmancidir.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Kürtçe Seslendirme Çözümleri

Kürtçe Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Kürtçe Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Kürtçe Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Kürtçe Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Kürtçe Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 871 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!