seslendirme

Animasyon Seslendirme

Animasyon Seslendirme Dublaj

Animasyon Dublaj Seslendirme ihtiyacınız mı var?Animasyon Seslendirme Dublaj
Çok özel bir seslendirme sahası olan animasyon seslendirme uygulamalarında oldukça modern ve kaliteli çözümlere imza atmaktayız. Seslendirme ajansı olarak hem zor hem de keyifli bir saha olan animasyon seslendirme için çok geniş bir cast ekibi ile çalışmaktayız. Günümüzde animasyonlar oldukça popüler hale gelmiş ve sinema salonlarını sadece çocukların değil yetişkinlerin de doldurmasına sebep olmuştur. Ayrıca animasyonlar pek çok sahada da kullanılır hale gelmiş bir reklam enstrümanına da dönüşmüştür. Bununla beraber belgesel ve anlatılarda da animasyondan faydalanılmaktadır. Pek çok şirket ve kurum yapmış olduğu faaliyetleri hizmetleri satmakta oldukları ürünleri animasyon ile geniş kitlelere duyurmak için çaba göstermektedir. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız bütün bu animasyon projelerinde seslendirme uygulamaları ile daha renkli ve daha sesli bir çalışmanın gerçekleştirilmesine katkı sunmaktadır. Böylece daha etkili bir animasyon deneyimi sizin için mümkün olmaktadır. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Yabancı Dil Animasyon Seslendirme

Animasyon Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce Animasyon Seslendirme, Animasyon SeslendirmeAlmanca Animasyon Seslendirme ve Fransızca Animasyon Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde Animasyon Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Belgesel sesleri görüntü ile birebir örtüşen, anlatıcının genelde kendinden emin, informatik bilgi verdiği, heyecandan ve dinamizmden uzak anlatımlardır. Buradaki tabirimiz son derece durağan olan anlatımlar ile karıştırılmasın, ekrandaki görüntü temposuna göre vurguda ve anlatımda iniş ve çıkışlar olabilir ancak temposu ise genelde aynıdır. Yabancı Dilden Türkçe’ye çeviri yapılan Animasyon Seslendirme çalışmalarında da bu durum aynıdır. Fazla dinamik ve heyecan dolu anlatımlar, bilgi veren, kendiden emin tondaki anlatımları bozabilir bu nedenle orjinal dildeki tempoya sadık kalınarak dublajı gerçekleştirilecek dildeki ses renginde de aynı ahenk yakalanmalıdır. Belgesel seslendirme konusunda son derece başarılı anlatımlar gerçekleştiren seslendirme ekibimiz, Nat Geo kanalları, Animal Planet, Animax, Russian Travel Guide gibi önemli kanallara bu kapsamda Türkçe Animasyon Seslendirme ve dublaj hizmeti vermektedir. Dünyanın en iyi ve bilinen belgesel kanallarının Türkiye’deki dublaj çözümlerini yapan bir firma olan My Prodüksiyon sizin Animasyon Seslendirme projeleriniz içinde çözümler üretmeye devam ediyor.

İngilizce Seslendirme


İngilizce Seslendirme ve Dublaj

Almanca Seslendirme


Almanca Seslendirme ve Dublaj

Fransızca Seslendirme


Fransızca Seslendirme ve Dublaj

Yabancı Dil Animasyon Seslendirme çözümlerimizde İngilizce, Almanca ve Fransızca’yı takip eden diğer popüler dilleri şu şekilde sıralamak mümkün. Rusca Animasyon Seslendirme, Arapça Animasyon Seslendirme, Farsça Animasyon Seslendirme sizde hedef kitleye yönelik talep ettiğiniz ülkenin en popüler seslendirme sanatçıları ile Animasyon Seslendirme hizmeti alabilir. Marka gücü ve tanınabilirliğinizi arttırabilirsiniz.

Hazırlanacak belgesel filmler çok farklı alt türlere ayrılmaktadır. Doğal bir yaşamın kaydedilerek aktarılması yanında geçmişte yaşanan bir olay ile alakalı olarak çeşitli belgeler ve kişiler ile bir belgesel çekimi de mümkün olabilmektedir. Bu gibi işlemler için oldukça kapsamlı ve zorlu bir süreç yaşanmaktadır. Belgeseller için gerçeklik oldukça önemli bir konudur. Yaşamın ve olayların gerçekliğinin bozulmadan sunulması ve gerekli belgelerin sunulması oldukça önemli bir konu olmaktadır. Bu konuda sinema sanatından ve çeşitli alanlardan destek alınmaktadır. Sinema içinde oldukça önemli olan belgeseller ayrı bir alan olarak farklı bir uzmanlık gerektirmektedir.

Animasyon Prodüksiyon Çözümleri

Diğer filmlerle kıyaslandığında animasyonların seslendirmesi oldukça zordur. Animasyondaki dünya ve gerçeklik algısı çok farklıdır. Adeta bir masal atmosferinde geçmekte olan animasyon filmleri realiteyi farklı şekilde sunmaktadır. Bundan dolayı seslendirme sırasında en kaliteli ve nitelikli olan sesler devreye girmek zorundadır. Bu durumda ses castının kalitesi ve başarısı da oldukça önemlidir. Bu noktada geniş bir seslendirme sanatçısı portföyü bulunan firmamız birçok animasyonun seslendirilmesine imza atmıştır. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiğinde animasyon ve dublaj seslendirmesi için gerekli hazırlıklar başlatılmaktadır. Hazırlanmış olan animasyonda yer alan karakterlere ses verilebilmesi için ses kaydı devreye girmektedir. Video Animasyon Filmi Seslendirme yapılacak dublaj stüdyosunun kalitesi de cast kalitesi kadar önem taşımaktadır. İlk önce teknik kadromuz animasyon filmini en başından sonuna kadar izlemektedir. Bu aşamada tecrübeli olan ekibimiz animasyondaki karakterlere en uygun olan sesleri tespit etmeye çalışmaktadır.

Karakter ve Diyalog Seslendirme Hizmetleri
Eğer animasyon yabancı bir dilde ise çevirisiyle birlikte izlenmekte ve doğru ses castı oluşturma çalışmaları devam ettirilmektedir. Animasyon karakter seslendirme işlemlerine geçmeden önce oluşturulmuş olan cast dublaj provalarına başlar. Dublaj provalarında animasyonda seslendirecek olan karakterin yapısı tavırları oldukça önemlidir. Bu noktada seslendirme sanatçısının yeteneği taklit gücü ses değiştirme kabiliyeti belirleyici unsurlardır. Böylece belirlenmiş olan ses castı animasyonu seslendirmeye başlar. Bu süreçte seslendirme yönetmeni de animasyon ve seslendirme arasındaki uyumu takip etmektedir. Bu aşamalar hem oldukça zor hem de son derece keyiflidir. Özellikle de animasyonlardaki renkli dünyanın istenen şekilde yansıtılabilmesi için seslendirme sanatçılarının standart performansın mutlaka üstüne çıkması gerekmektedir. Tüm bu aşamalardan sonra seslendirme sanatçılarının yapmış oldukları bütün çalışmalar seslendirme yönetmeni tarafından senkron hale getirilmektedir.

Animasyon Dublaj Neler Yapıyoruz?

 • Animasyon Seslendirme
 • Animasyon Film Dublaj
 • Animasyon Video Seslendirme
 • Animasyon Prodüksiyon
 • Yabancı Dil Animasyon
 • Anime Dublaj
 • Animasyon Efekt Seslendirme
 • Türkçe Animasyon Seslendirme
 • Animasyon Videosu Dublajı
 • Animasyon Altyazı
 • İngilizce Animasyon Dublaj
 • Almanca Animasyon Dublaj
 • Fransızca Animasyon Dublaj
 • Animasyon Karakter Dublaj
 • Animasyon Filmi Seslendirme
 • TV Animasyon Dublaj
 • Youtube Animasyon Seslendirme
 • İnternet Video Animasyon
 • Oyun Dublaj Seslendirme
 • Yabancı Dil Animasyon Dublaj

Senkron çalışmaları ile birlikte animasyon karakter dublajı bitirilerek gerekli olan montaj ve miksaj dediğimiz çalışmalar başlatılmalıdır. Bu aşamada eğer çeşitli hatalar meydana gelmişse revizeler hemen yerine getirilmektedir. Tüm hatalar düzeltildikten montaj ve miksaj uygulamaları bitirildikten sonra efektlendirme aşamasına geçilmektedir. Animasyon filmleri için efektler oldukça önemlidir. Ses efektleri uygun şekilde uygun yerlere yerleştirildikten sonra animasyon filminin görsel etkisine seslendirme kalitesi de eklenecektir.

Animasyon Seslendirme ve Prodüksiyon

Böylece firmamız tarafından son derece kaliteli bir şekilde dünya standartlarında animasyon seslendirmesi gerçekleştirilmektedir. Oldukça geniş olan ses castımız sayesinde en marjinal animasyon filmlerinde dahi başarılı seslendirmeleri yerine getirmekteyiz. Seslendirmenin daha kaliteli olabilmesi için bütün teknolojik donanımların tam olduğu firmamız kaliteli bir teknik kadroyla yoluna devam etmektedir. Gerek reklam filmleri belgesel çekimleri için gerekse yabancı dilde hazırlanmış olan animasyonların çevirisinde son derece kaliteli işler çıkartmaktayız.

Belgesel seslendirme çalışmalarında 63 dilde seslendirme yapılabilen firmamızın Animasyon Dublaj konuşunda en sık çalıştığı diller şunlardır; İngilizce Animasyon Seslendirme, Almanca Animasyon Seslendirme, Fransızca Animasyon Seslendirme, Rusca Animasyon Seslendirme, Arapça Animasyon Seslendirme bu 4 popüler dil dışında 63 farklı dilde Eğitim Filmi ve Seslendirme konularında sizlere çözümler sunmaktayız.

Animasyon Seslendirme

Türkiye’nin en tanınan sesleri ile Animasyon Seslendirme! Türkçe başta olmak üzere, 63 farklı ülkeden en iyi seslendirme sanatçıları ile Animasyon Dublaj ve Animasyon Seslendirme konularında yılların verdiği tecrübe ile sizlere her zaman olduğu gibi en iyiyi sunmaya devam ediyoruz. Belgesel film dublaj seslendirme çalışmalarınız için çekimden seslendirme aşamasına, seslendirmeden prodüksiyon aşamasına kadar tüm ekibimiz titiz bir şekilde en iyiyi sizlere sunmayı amaçlıyor. Kurumsal Eğitim Filmi hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayın!

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Animasyon Dublaj Seslendirme

Son dönemin en popüler video prodüksiyon çözümlerinden biri Animasyon Film Prodüksiyon ve Dublaj. Büyük küçük tüm firmalar tarafından ürün kampanya ve tanıtım filmleri başlığı altında bu animasyon filmleri görmemiz mümkün oluyor. Animasyon Filmlerin en can alıcı noktası hiç kuşku yok ki seslendirme hepimiz Shrek isimli animasyon filmde Shrek’i Okan Bayülgen’in seslendirmesi ile bir kat daha sevmedik mi?
Firmanız için düşündüğünüz Animasyon Dublaj çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz, ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Bir seslendirme ekibinin en profesyonel olması gereken dal, hiç kuşku yok ki Animasyon Seslendirme ekibi. Animasyon Sesleri ne kadar tiyatral yeteneğe sahip olursa karakter canlandırması o kadar kolay olacak ve doğal gözükecektir. Bilinen seslendirmeden farklı olarak animasyon yapılırken, tonlama ve vurgu ile sesi kılıktan kılığa sokmak gerekir.
Profesyonel seslendirme ekibimiz, Yabancı Dil Animasyon Seslendirme çözümlerimizle de yanınızda oluyor. Animasyon Seslendirme ve Animasyon Dublaj hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Hazırlık aşamasından bitimine kadar eğlence ile geçen keyifli anlar. Animasyon Film hazırlamak belki de tüm ekibimizin en çok keyif aldığı prodüksiyon çalışması, komik, esprili animasyon videolar özellikle seslendirme aşamasında hepimizi kahkalara boğuyor. Tecrübeli prodüksiyon ekibimizin hazırladığı birbirinden güzel animasyon seslendirme çalışmaları sahiplerine ulaştı ve ulaşmaya devam ediyor.
Animasyon Film çözümlerimiz için tercih ettiğiniz süre bazında çalışmalarınızı seslendiriyor ve hazırlıyoruz.

Bir Animasyon Seslendirme çalışmasındaki en önemli unsur, anlatıcının ses tonu ve karakteri ne kadar benimseyip ne derecede iyi canlandırdığıdır. Animasyon dublaj seslendirme çalışmalarınız için profesyonel ekibimiz titizlikle çalışmalarınızın dublajını yaparken, prodüksiyon ekibimizde en yüksek ses ve görüntü kalitesi almanız için takım halinde çalışmaktadırlar. Animasyon dublaj seslendirme A’dan Z’ye çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.
Unutmayın! Animasyon Seslendirme uzman ellerden çıkarsa kaliteli bir yapıma dönüşür.

Referanslarımızdan Bazıları

Animasyon Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Animasyon Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1259 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!