seslendirme

Jingle Seslendirme

Jingle Seslendirme

Jingle Seslendirme ihtiyacınız mı var?Jingle Reklam Seslendirme
Genel olarak şarkılı reklam amaçlı gerçekleştirmiş olduğumuz jingle seslendirme hizmetlerimizde, pek çok farklı çalışmalara imza atmış olan seslendirme sanatçılarımız yer almaktadır. İngilizce dilinden kendi dilimize kadar ulaşmış olan jingle, kelime anlamı ile iki çan olarak bilinmektedir. Ancak medya sektöründe radyo kanallarında şarkılı reklam ve melodili müziklere verilmekte olan isim olarak adlandırılmaktadır. Dünyada olduğu kadar ülkemizde de pek çok farklı bölgelerde hizmet vermekte olan radyo kanalları, kendi tanıtım ve reklamlarını yapabilmek için şarkılı reklamlara ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaçlar için alanında hizmet veren firmaların seçilmesi ve hizmetlerin en kaliteli şekilde alınması gerekmektedir. Referanslarımızı görüntüleyin

Jingle Seslendirme Çözümleri

  • Jingle Reklam Seslendirme
  • Melodik Jingle Reklam ve Prodüksiyon
  • Şarkılı Jingle Reklam ve Prodüksiyon
  • Reklam Müzik Tasarımı ve Arenje
  • Reklam Jingle Acapella
  • Jingle İntro Müzik
  • Jingle Müzikli Reklam Yapımcılığı
  • Jingle Reklam Müziği Tasarımı
  • Reklam Jingle Müzikleri
  • Jingle Müzik Örnekleri
Jingle Reklam Örnekleri

Bulanamadı!

Jingle Seslendirme

Yabancı Dil Jingle Reklam

Jingle Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce Jingle Seslendirme, Yabancı Dil Jingle SeslendirmeAlmanca Jingle Seslendirme ve Fransızca Jingle Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde Jingle Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Bahsedilen özellikler için sağlamış olduğumuz hizmetlerde, ayrıca jingle reklam müziği sağlamakta ve yalnızca Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyanın pek çok farklı bölgesinde de işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Radyo istasyonları dinleyicilerine daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına farklı çalışmalar içerisine girmekte ve müzikli reklam hizmetlerini yaygın olarak tercih etmektedir. Söz konusu olan hizmetlerimizde, amaca uygun olarak sözlü ya da sözsüz olarak melodi dinletilerini gerçekleştirmekteyiz. Genel olarak kısa süreli reklam amaçlı tercih edilmekte olan hizmetlerimiz, radyoların ismi ve sloganlarının tanıtılması amacı ile gerçekleştirilmektedir. Deneyimli sanatçılarımız ile birlikte sağlamış olduğumuz hizmetlerde, Türkçe yabancı çalışmalar yer almaktadır. Radyodaki dinleyicilere daha fazla ulaşabilmek ve kaliteli reklamlar yapabilmek adına tercih edeceğiniz firmanın kaliteli olması gerekmekte ve sağlamış oldukları hizmetlerde, deneyimli kişilerin yer alması gerekmektedir.

İngilizce Seslendirme


İngilizce Seslendirme ve Dublaj
Almanca Seslendirme


Almanca Seslendirme ve Dublaj
Fransızca Seslendirme


Fransızca Seslendirme ve Dublaj

Özellikle son yıllarda sıkça tercih edilmekte olan müzikli jingle reklam hizmetleri sayesinde, radyo kanalları dinleyicilerine farklı müzikler ile ulaşmayı tercih etmektedir. Deneyimli çalışan kadromuz ile sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde, radyo kanallarının eğlenceli şekilde tanıtılması işlemi gerçekleştirilmekte ve sunulan hizmetlerin daha kaliteli olması sağlanmaktadır. Kesintisiz olarak yayın gerçekleştirmekte olan radyo kanalları, kısa süre aralıklarında dinleyicilerine kaliteli müzik eşliğinde sözlü ya da sözsüz olarak tanıtım ve reklam yapmak istemekte ve bu özellikler için de bahsedilmekte olan jingle reklam hizmetlerimizi tercih etmektedir. Sektörde hizmet vermekte olan firmalar tarafından kimi zaman istenen beklentiler karşılanamamakta ve mağduriyetler yaşanabilmektedir.

Jingle Reklam Seslendirme

Gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetler sayesinde, isteğe bağlı olarak ya da kullanılacak olan amaçlar doğrultusunda tanıtım ve seslendirme işlemleri, deneyimli ekip çalışanları ile birlikte sağlanabilmektedir. Jingle Reklam konusunda kaliteli fon müzikleri seçmeniz için sağlamış olduğumuz hizmetleri tercih edebilir ve kaliteli çözümler için yardım alabilirsiniz. Bahsedilen fon müziklerinin daha akılda kalıcı olmasını sağlamakta ve kanallarınızın reklamlarını kaliteli müzikler ile duyurulmasını mümkün hale getirmekteyiz.

Jingle SeslendirmeGünümüzde gerçekleştirmiş olduğumuz Jingle Reklam hizmetlerinde yalnızca Türkçe dilinde değil, aynı zamanda İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde de seslendirmeler yer almaktadır. Ulusal açıdan pek çok sayıda başarıya imza atmış ve çeşitli tanıtımlarda yer almış ses sanatçılarımız ile birlikte sunulmakta olan hizmetler sayesinde, radyo kanalları için kısa ancak akılda kalıcı tanıtımların yapılması mümkün olmaktadır. Günümüzde giderek artmakta olan teknoloji ile birlikte hayatımıza girmiş olan çok sayıdaki teknolojik cihazlara, hizmetlerimizde yer vermekte ve buna bağlı olarak müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmayı amaçlamaktayız. Bahsedilmekte olan hizmetlerimiz radyo kanallarında olduğu gibi, aynı zamanda televizyon kanallarında da yaygın olarak Jingle Reklam Seslendirme tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Ülkemizde yer alan pek çok farklı firma ve markalar için çalışmalarımızı yürütmekte ve olumlu tepkiler almaktayız. Ülkemizde olduğu kadar dünyanın farklı ülkelerinde hizmet veren markalar içinde, müzik eşliğinde tanıtımları en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Jingle Seslendirme

Türkiye ve Dünyanın en iyi sesleri ile Jingle Seslendirme! Türkçe başta olmak üzere, 63 farklı ülkeden en iyi seslendirme sanatçıları ile Jingle Seslendirme ve Prodüksiyon çözümleri ile sizlerleyiz. Bazen sevdiğimiz bir markada, bazen bir alışveriş merkezinde, bazen telefonda bize ulaşan bir reklam Jingle Reklam hayatın her anında bizimle. Jingle Reklam Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın!

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Jingle Anonsu Seslendirme

Hayatın her anında Jingle Reklamlar karşımıza çıkabiliyor. Telefon bekletme anonsları, televizyon ve radyo reklamları yada bir alışveriş merkezinin müzik yayını içerisinde jingle reklam müzikleri ve seslendirmeleri karşımıza çıkabiliyor. Yelpazesi oldukça geniş ve melodik notalar barındırdığı için akılda kalıcı ve sempatik gözüken Jingle Seslendirme çözümlerimizle sizlerleyiz. Firmanız yada markanız için düşündüğünüz Jingle Reklam Seslendirme projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Profesyonel Jingle seslendirme ve Radyo ve TV Jingle Reklam çözümlerimiz için bize ulaşın!

Jingle Seslendirme çalışmasının belkide en önemli unsurlarından biridir, jingle reklam içerisinde kullanılacak enstrüman ve vokal sesinin belirlenmesi. Kullanılacak enstrüman ne kadar güçlü sese sahipse vokal sesimizde yüksek tonlamalara çıkabilmelidir. Profesyonel jingle reklam seslendirme çözümlerimizle hem jingle müzik hem de jingle vokal seslendirme başlıklarında sizlere çözümler sunuyoruz.
Profesyonel ekibimizden DJ Müzik ve Seslendirme çözümleri almak için bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorularınıza yanıt vermek için bekliyor.

Sempatik oluşları, eşlik edilirlikleri ve akılda kalıcı oluşu nedeniyle bir jingle reklam kısa sürede büyük kitlelere ulaşabilir. Jingle reklamında seçilen müzik vokal sesi ile ne kadar iyi buluşursa, jingle reklamın kalitesi de o kadar artar ve kalıcı olur. İyi bir jingle reklam seslendirme nasıl olmalıdır? Jingle reklam sesleri neye göre belirlenir aklınıza takılan tüm sorulara yanıt vermek için uzman ekibimiz sizleri bekliyor.
Jingle Seslendirme çözümlerimiz için tercih ettiğiniz süre ve bize ileteceğiniz metinler doğrultusunda çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Özellikle 90’lı yılların sonundan itibaren Jingle Spot Reklamlar hayatımızda daha da kalıcı bir hal almaya başladı. Jingle müziklerinin akılda kalıcılığı kaliteli bir jingle prodüksiyonundan geçer, insan kulağını rahatsız eden frekans aralıkları çalışmasının post prodüksiyon aşamasında silinmeli ve melodi ile vokal frekans aralığı baskın olmalıdır. Kaliteli Jingle Spot ve reklam yapımları için bize ulaşabilirsiniz.
En iyi Jingle Müzik nasıl olmalıdır? BPM’i neye göre ayarlanmalıdır? Sorularına yanıt vermek için uzman ekibimiz sizleri bekliyor.

Referanslarımızdan Bazıları

Jingle Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Jingle Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1274 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!