Bulgarca Seslendirme

Bulgarca Seslendirme ve Bulgarca Dublaj

Bulgarca seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Bulgarca Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

Erkek Seslendirme
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

Bayan Seslendirme

Bulgarca, Güney Slav dillerine bağlı olan Hint- Avrupa dil ailesine mensup olan dillerden biridir. Bulgarca köken bakımından geçmişe dayanan dillerden birisidir. IX. yüzyılda oluşmaya yüz tutan Bulgarca yazı dilinin alfabesine bakacak olursak Kiril alfabesini kullandığını görürüz. Yunan alfabesinin ilhamı ile Kiril alfabesi oluşmuştur. Bulgaristan kültürüne bakacak olursak Türkiye ile komşu olmasından ve de geçmişe dayanan ve de günümüzde de devam eden Bulgaristan – Türkiye göç durumundan dolayı kültürümüz benzerlik göstermektedir. Ayrıca Bulgaristan çeşitli ve zengin sektörlerde faaliyet göstermesi sebebiyle Bulgarca dilini akıcı bir şekilde konuşmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu dili işinde kullanmak bunların başında gelmektedir.

Hiç şüphe yok ki Bulgaristan’ın sinemada, dizilerde ve reklamlarda kısaca medyada ilerleme kaydetmesinin bir sonucu olarak, Bulgarca Seslendirme günümüz bireylerinde aranan bir vasıf olmuştur. Her seslendirmenin kuralı olan; kaliteli bir diksiyon eğitimi beraberinde kaliteli bir seslendirme işini getirir. Yetenek işi olan ses tonunun da seslendirme de bu konuda önem isteyen ayrı bir konudur. Her sektörde olduğu gibi Bulgarca seslendirme sektöründe de yeteneği güzel bir eğitimle birleştirmek gerekir.

Bulgarca Dilinde SeslendirmeDetaylı ve de kaliteli bir eğitimin sonucunda, kişiye zevk veren bir seslendirme ortaya çıkar. Bu eğitim sürecinde edinilen teorik bilgiler akabinde pratiğe dökülerek uygulamalar yapıldığı takdirde güzel sonuçlar elde edinilir. Seslendirme eğitimin içeriğini büyük ölçüde cümlede vurgu, tonlama ve de genel bağlamda cümlenin içerdiği anlama uygun duygu verilmesini içerir. Seslendirmenin altın kurallarına hakim olduktan sonra ikinci aşama seslendirme dili eğitimidir. Seslendirme konusunda seslendirme diline de hakim olmanız gerekmektedir. Hal böyle olunca, Bulgarca seslendirme için temeli iyi alınmış bir Bulgarca dili gerekmektedir. Seslendirme duyguyu tam olarak karşı tarafa iletmek adına dil kuralları dışında günlük pratik konuşma diline de iyi bir şekilde hakim olmak gerekmedir. Bu bağlamda Bulgarca dilinde alınan eğitim de bu iş temel taşlarından biridir.

Seslendirme işinin temelinde film, dizi yani kısaca medya gelmektedir. Bulgaristan medyasında, Bulgarca Seslendirme özellikle dizi ve filmlerde oldukça profesyonelce kullanılır. Seslendirme; görüntüyle birlikte olabileceği gibi sadece sesin kullanıldığı programlarda da olabilir. Bu bağlamda görüntünün eşlik etmediği sadece sesin olduğu programlarda diksiyon, vurgu ve de duygu iletimi daha zor bir hal alır. Çünkü sadece ses kullanılır. Duygu iletiminin daha iyi iletilmesi için de temel eğitim ve de Bulgarca halk diline yatkın olmak gerekir.

Bulgarca Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Bulgarca Reklam Seslendirme
 • Bulgarca Santral Seslendirme
 • Bulgarca Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Bulgarca Mağaza Anons Seslendirme
 • Bulgarca Haber Seslendirme
 • Bulgarca Perfore Seslendirme
 • Bulgarca Jingle Seslendirme
 • Bulgarca Seçim Seslendirme
 • Bulgarca Yabancı Dil Seslendirme
 • Bulgarca Animasyon Seslendirme
 • Bulgarca E-Kitap Seslendirme
 • Bulgarca DJ Jingle Seslendirme
 • Bulgarca Tesis Anonsu Seslendirme
 • Bulgarca Sesli Mesaj Seslendirme
 • Bulgarca Medikal Seslendirme
 • Bulgarca Belgesel Seslendirme
 • Bulgarca Sponsorluk Seslendirme
 • Bulgarca IVR Seslendirme
 • Bulgarca Eğitim Filmi Seslendirme
 • Bulgarca Santral Anons Seslendirme

Seslendirmenin kullanıldığı alanlar çok geniştir. Günümüz teknolojisinde internet te video siteleri seslendirmenin geniş bir alanda kullanılmasına çok büyük katkı sağlar. Bulgarca seslendirme; yapabilecek düzeyde olan biri hiç şüphe yok ki dil eğitimde de kendini güzel bir şekilde kullanabilir ve büyük projelerde yer alabilir.

Her şey emek ister. Dil öğreniminde dinlemenin çok önemli bir yer kapladığı ispatlanmış bir gerçektir. Dile aşina olmak adına her dil öğreniminde dinleme kullanılır. Bulgarca Yabancı Dil Seslendirme DublajBulgarca seslendirme yapabilen biri Bulgarca dil eğitim projelerinde kendine yer bulacaktır. Eğitimde kullanılan dinlemeler bu kişiler sayesinde oluşmaktadır. Telaffuzlarda öğrencilere örnek olması için yapılan dinleme kayıtlarında Bulgarca seslendirme yapan kişiler kendilerine yer bulabilirler. Bütün bu konular göz önünde bulunulduğunda Bulgarca seslendirme yapabilen birinin geniş bir iş dünyasına sahip olduğu görülmektedir. Bulgarca seslendirme konusunda iyi ve deneyimli olmak isteyen birinin mutlaka kaliteli bir eğitim sürecinden geçmesi ve kişinin bu eğitimi en güzel şekilde benimsemesi gerekir. Eğitim sürecini güzel bir şekilde değerlendiren ve de bunu pratiğe döken biri kendisine çok geniş bir kapı açar ve de işini kullanabileceği birçok alan ile karşılaşır.

Bulgarca Seslendirme

Bulgarca Hint-Avrupa dilleri ailesinden, Güney Slav dillerine bağlı dil. Bulgaristan’ın resmi dilidir. Bulgarca, yazıya dökülen ilk Slavik dildir. (Yapılan son araştırmalara göre aynı alfabe zaten bölgede bulunmaktaydı, fakat bir düzen içerisinde değildi, alfabe birliği yoktu). Eski Bulgarca (9.yüzyıl-11.yüzyıl), Orta Bulgarca (11.yüzyıl-15.yüzyıl) ve Modern Bulgarca (16.yüzyıldan günümüze) olmak üzere üç temel aşamadan geçmiştir.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Bulgarca Seslendirme Çözümleri

Bulgarca Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Bulgarca Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Bulgarca Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası