seslendirme

Romence Seslendirme

Romence Seslendirme ve Romence Dublaj

Romence seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Romence Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Seslendirme dizi, film, reklamlardaki konuşmaların bir dilden farklı bir dile çevrilmesi işlemidir. <strong>Romence seslendirme</strong> bu işlemlerden biridir. Seslendirme işi oldukça önemlidir. Çünkü seslendiren kişiler sanki orijinalmiş gibi, duyguları ses tonu ile ortaya koyup izleyiciye o anı yaşatmalıdır. Seslendirme işlemi ses stüdyolarında yapılmaktadır. Bu işlem aşamalardan oluşmaktadır.

Öncelikle herhangi bir kurumun satın aldığı filmi, diziyi vs. önce seslendirme müdürü izler ve seslendirme işlemi için yönetmenlerinden birini görevlendirir. Seslendirmeden önce filmin orijinal metni çevirmene verilir ve çevirmen bunu romenceye çevirir. Romence seslendirme yapılırken bu iş anadili romence olmayan birine verildiği taktirde sorunlar yaşanması muhtemeldir. Dolayısıyla seslendirme sanatçısının seçilmesi oldukça hassas bir husustur.

Romence Dilinde SeslendirmeBir tarafta da teknik ekip filmin prova, enter ve dublaj olmak üzere üç kopyasını çıkarır. Prova bandı, sanatçıların prova yapması ve kimi nasıl seslendireceğini görmesi için hazırlanır. Enter bandı olmayan filmler için de enter bandı hazırlanır. Dublaj bandında ise film seslendirilirken stüdyodaki sesler kaydedilir. Bu işlemler yapıldıktan sonra artık sanatçılara haber verilir ve stüdyoya davet edilirler. Günü ve saati önceden belirlenen zamanda sanatçılar ve seslendirme ekibi, seslendirme stüdyosunda toplanır. Sanatçılara dağıtılmak üzere çoğaltılan, romenceye çevrilmiş metin sanatçılara tek tek verilir. Sanatçılar seslendirdikleri oyuncunun dil, aksan ve mimiklerine dikkat etmelidirler. Böylece daha sorunsuz bir çalışma gerçekleştirilebilir. Romence Seslendirme çok fazla önemsenmemesine rağmen oldukça önemli bir olaydır. Başarısız bir dublaja sahip filmi kimse izlemek istemez. Bu nedenle seslendirme, profesyonel bir ekiple beraber titizlikle yapılan, yapılması gereken bir iştir.

Tamamı sesli olan ilk film 1929 yılında yapılan ‘New York Işıkları (Light of New York)’ adlı filmdir. çok sonra yapılmaya başlamıştır. Seslendirme yolu ile birçok ülke farklı milletlerin yapmış olduğu filmleri izleme fırsatı elde eder. Böylece milletler arası etkileşim de gerçekleşmiş olur. Örneğin Türkçeden Romenceye çevrilen bir film aracılığı ile Romenler Türklerin kültürü ve yaşam tarzı hakkında bilgi edinmiş olurlar. Birbirinden habersiz toplumların, birbirlerini tanıma imkanı sunar dublaj filmler. Romence seslendirme yapanlar önemli bir konuma sahiptir. Dolayısıyla seslendirme milletler ara Dublajı yapılmış bir filmi izlerken yalnızca oyuncuları değil, o oyuncuları seslendiren sanatçıları, metni çeviren çevirmenleri, yönetmeni ve filmin çekilmesinde olduğu kadar seslendirmesinde de yer almış daha birçok kişiyi de değerlendirmek gerekir. Başarılı bir filmin ardında onu başarılı yapan bir kaç kişi değil, yüzlerce kişi olduğunu gözden çıkarmamak gerek. Seslendirme uzun bir evreden geçtikten sonra montajı yapılan bir iştir. Kısa sürede gerçekleşmediği gibi kolayda değildir.

Romence Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Romence Reklam Seslendirme
 • Romence Santral Seslendirme
 • Romence Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Romence Mağaza Anons Seslendirme
 • Romence Haber Seslendirme
 • Romence Perfore Seslendirme
 • Romence Jingle Seslendirme
 • Romence Seçim Seslendirme
 • Romence Yabancı Dil Seslendirme
 • Romence Animasyon Seslendirme
 • Romence E-Kitap Seslendirme
 • Romence DJ Jingle Seslendirme
 • Romence Tesis Anonsu Seslendirme
 • Romence Sesli Mesaj Seslendirme
 • Romence Medikal Seslendirme
 • Romence Belgesel Seslendirme
 • Romence Sponsorluk Seslendirme
 • Romence IVR Seslendirme
 • Romence Eğitim Filmi Seslendirme
 • Romence Santral Anons Seslendirme

Günümüzde dünya üzerinde binlerce seslendirme stüdyosu bulunmaktadır. Her yeni film ile beraber seslendirme stüdyoları da çoğalmaktadır. Bugün Türkiye’de vizyona giren bir film bir kaç ay içerisinde farklı ülkelerde gösterime girmektedir. Romence seslendirme için tercih edilen çevirmenler, metnin çevrildiği dili ve romenceyi oldukça iyi bilen, her iki dili de anadili gibi bilen kişiler olmalıdır.

Romence Yabancı Dil Seslendirme DublajÇevirmenlerin yanı sıra seslendirme sanatçıları da işinde başarılı, anadili Romence olan, ses tonu ve aksanı taklit yeteneği iyi kişiler olduğu taktirde ortaya çok daha kusursuz bir eser çıkartılabilir. Dünyada çekilen binlerce film olduğu ve bu filmlerin her geçen gün çoğaldığını da göz önünde bulunduracak olursak, seslendirme stüdyolarının artmaya devam edeceğinden ve seslendirme sanatçılığı mesleğinin önemli bir konuma sahip olacağından hiç şüphe yoktur. Romence Seslendirme ekibimiz arasından projenize en uygun seçerek bize ulaşabilir ve çalışmanızı hayata geçirebilirsiniz.

Romence Seslendirme

Romence (Rumence, Română) Romanya’nın resmî dilidir ve Roman dillerinin doğu koluna mensuptur. Çoğunluğu Romanya ve Moldova’da yaşayan 28 milyon kişi tarafından konuşulur. Moldova’nın resmî dili Moldovaca da Rumence ile aynı olmasına rağmen ülke yasaları kapsamında ülkenin resmî dili Moldovaca olarak yer almaktadır. Çevresel etkilerden az etkilendiği için, Latincenin etkisi diğer dillere göre daha fazla gözükmektedir.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Romence Seslendirme Çözümleri

Romence Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Romence Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Romence Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Romence Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Romence Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 388 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!