seslendirme

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Çözümleri

Prodüksiyon Hizmetleri

Seslendirme sektörü içinde uzun zamandır faaliyet göstermekte olan firmamız tanıtım filmlerinin seslendirilmesinde de aynı kalite ve özenle hizmet vermeye devam etmektedir. Tanıtım filmlerinin kurumların, firmaların ve markaların kendini tanıtmasında adeta bir kimlik niteliği taşıyor olmasının bilincinde olan firmamız Tanıtım Filmi seslendirme çalışmaları için nitelikli bir çalışmayla en iyi seslendirmeyi ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Tanıtım filmlerine yönelik seslendirme hizmetlerimizden yararlanan firmaların ve markaların kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtan, tanıtım içeriğiyle film olarak hazırlanmış olan görsellere en uygun şekilde bu görsellerin altını dolduran seslendirme çalışmalarımızla projeleri tamamlayarak siz müşterilerimize sunulmasını sağlıyoruz.

Kurumsal Tanıtım Filmleri elde etmiş olduğumuz başarıların çok büyük bir payı seslendirme görevini yerine getirmekte olan profesyonel ekibimizden gelmektedir. Özellikle tanıtım filmlerinin kendine has ses tonu ve havasının en iyi şekilde yansıtılmasını sağlamak amacıyla Kurumsal Firma Filmi kurumun ve markanın değerlerini hiçbir şekilde profesyonellikten uzak tutmayacak bir biçimde hizmet veriyoruz. Ses altyapı imkanlarında teknolojinin sunmuş olduğu tüm üst düzey donanımları kullanmakta olan firmamız bu alanda talep edilen ihtiyaçların karşılanmasında yüksek başarı yüzdesiyle hizmet vermektedir.

Tanıtım Filmi Prodüksiyon

TV Prodüksiyon

Seslendirme hizmetlerinin tamamında sunduğu kaliteye ve çalışmaların teslimindeki hızına bakıldığında en iyi şekilde hizmet vermekte olan firmamız sektörün en uygun fiyatlarını sunabilmektedir. Müşterilerimizin Kurumsal Tanıtım Filmi için talep etmiş olduğu seslendirmelerin yapımında da firmamızın bu kuralını bozmayarak en uygun fiyatlarla en kısa sürede seslendirmelerin sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz. Tanıtım filmleri için bu filmlerin ücretlendirilmesi noktasında belirli etkenler dikkate alınmasına rağmen bütün projeler için geçerli olan standart bir fiyattan da söz etmek mümkün olmamaktadır.

My Prodüksiyon olarak Firma Tanıtım Filmi gibi projelerdeki seslendirmelerde kurumsal tanıtım filmlerinin uzunluğuna bağlı olarak ortaya çıkan seslendirme metinlerinin uzunluğuna göre bir fiyat belirlemesi yapıyoruz. Bizlere seslendirme metinlerinizi ulaştırmanızı takip eden çok kısa bir süre içinde teslimini gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmaların kusursuz şekilde teslim edilmesi, en iyi ses altyapı donanımları ile hazırlanmış olması gibi etkenler ise hiçbir ekstra ücret talebine bağlı kalmadan doğrudan sizlere sunulmaktadır. Bu sayede seslendirme sektöründe sayısı hızla artmakta olan firmalardan bağımsız bir şekilde kaliteli hizmet almanın keyfini de yaşayabilirsiniz. Kurumsal Tanıtım filmleri firmayı en iyi şekilde yansıtıyor olması için profesyonellikle harmanlanarak düzenlenmiş bir ses kalitesine ulaşmada firmamız tüm teknik altyapılarını bu projelere bırakarak en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Firma Tanıtım Filmi

Radyo Prodüksiyon

My Produksiyon olarak çok uzun süredir yürütmekte olduğumuz seslendirme projelerin yapımında ilk kurulduğumuz günden bu yana seslendirme çalışmaları için taleplerinin karşılığını daha önceden alamamış müşterilerimizin tüm istediklerini bulabileceği bir firmayı ortaya çıkarmak amacıyla gayret gösteriyoruz. Müşterilerimizin tüm taleplerinin karşılanması temeli üzerine oturtmuş olduğumuz seslendirme hizmetlerimizin tamamında her türlü isteğe olumlu yanıt verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Bununla ilgili olarak Kurumsal Tanıtım Filmi Video talebiyle seslendirme desteği almak üzere bizlerle iletişime geçmiş olan müşterilerimiz için Türkçe seslendirmelerin dışında yabancı dildeki seslendirmelerde de hizmet verebiliyoruz. Özellikle dünyaya açılma isteğinde olan ve tanıtımlarını yabancılar tarafından da seyredilebilecek şekilde düzenletmek isteyen firma ve markalar için sağladığımız bu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde tam olarak hayal etmiş olduğunuz Kusumsal Tanıtım Filmi Seslendirme ile tanıtım filmlerinize eklenmesi için aracı oluyoruz. Seslendirme kalitesi ve hizmetlerin hızı noktasında hiçbir tereddüde sahip olmanıza engel olan firmamızın hizmetlerinden yararlanırken tek düşünmeniz gereken şey seslendirme metinlerinin kurumsal yapınızı en iyi şekilde yansıtan cümlelerden seçilmesi olacak.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Reklam Prodüksiyon Ajansı

Reklam ve Seslendirme Prodüksiyon çözümleri sunan My Prodüksiyon kurulduğu ilk günden bugüne ekonomik fiyatlarla kaliteli yapımları son kullanıcı ile buluşturmaya devam ediyor. Prodüksiyon Ajansı içerisinde olması gereken tüm aşamalar ajansımız bünyesinde titizlikle irdelenerek uygulanır. Peki bu adımlar nedir? Metin yazarlarımızın desteği ile prodüksiyon aşamasının ilk basamağı olan metin hazırlığı yapılır, seslendirme, montaj, kurgu ve post prodüksiyon bu adımları takip eder.
Sonuç olarak, hedef kitleye en kısa yoldan ulaşan Reklam Prodüksiyon tamamlanır.

Bu başlık altında, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. My Prodüksiyon, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon çalışmalarıyla daima en iyi ve en kaliteliyi, kısa süre içerisinde en etkili bir şekilde sunar. Uzun yıllardan beridir bizi tercih eden müşterilerimizle size en iyiyi en ekonomik bütçe ile sunmayı planlar. TV Prodüksiyon örnek çalışmalarımızı bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.
Eğer sizde sonuç odaklı çözüm istiyorsanız bize çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Radyo Prodüksiyon, reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve radyo prodüksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor. Reklam Prodüksiyon, aynı zamanda ürünle uyum sağlayan melodiler ve efektler kullanmalıdır.
Radyo Reklam ve TV Reklamlarınızda hedefi profesyonel seslendirmen kadromuzun güçlü ve tanınan sesleri ile tam isabetle vurmak adına sizleri bekliyoruz.

Reklam Prodüksiyon çalışmasında mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve reklam prodüksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor. Reklam fon müziği akılda kalıcı ve ayırdedici özellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir. Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir.
Reklam Prodüksiyon çözümlerimiz için siz de bize ulaşabilirsiniz.

Refaranslarımızdan Bazıları

Kurumsal Tanıtım Filmi konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Kurumsal Tanıtım Filmi" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1300 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!