seslendirme

Hırvatça Seslendirme

Hırvatça Seslendirme ve Hırvatça Dublaj

Hırvatça seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Hırvatça Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Slav dilleri grubundan gelen Hırvatça, Hırvatların konuştuğu lisan olarak Hırvatistan Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği’nin resmi dili olma özelliğini taşımaktadır. 900 yıla yakın bir geçmişe sahip olan dil, Boşnakça gibi Latin alfabesi ile yazılmaktadır. Genel geçer konuşulan standart Hırvatça yazı lisanı, merkez ağız bölgesinde oluşmaktadır. Sırpça ile birlikte anılan bu dil, diğer Slav dilleri içerisinden dini ve kültürel yapısı nedeniyle ayrılmaktadır. Katolik mezhebine bağlı olan Hırvatlar, Ortodoks mezhebine bağlı diğer Slavlara nazaran farklı kelime haznesi ile dikkat çekmektedir.

Bu dili öğrenmek ve Hırvatça Seslendirme yapmak isteyenler, devlete bağlı ya da özel dil kursları ile alacakları belirli süreli eğitimden sonra dil hakimiyetlerini sağlayabileceklerdir. Son zamanların popüler mesleği olan seslendirme işini tiyatrocular dışında yapmak isteyenler için de imkanlar bulunmaktadır. Dizi ve film sektörünün gelişmesi ile bu sektöre ilgide aynı oranda artmış ve yeteneği olan ancak tiyatro kökenli olmayan insanların da mesleği başarıyla gerçekleştirdiği gözlenmiştir. Tiyatral yeteneği olan herkesin biraz çaba ve eğitimle bu işi zevkle ve başarıyla yapması muhtemeldir.

Hırvatça Dilinde SeslendirmeHırvatça seslendirme, belli etnik bir kültüre ait olan Hırvat diline hakimiyeti de beraberinde getirmektedir. Dil içerisinde o dili konuşan insanların kültürünü, geleneklerini, olaylara bakış açıları ile çeşitli durumlara karşı verilen tepkileri öğrenmek gerekmektedir. Konuşma dili ile yazışma dili arasındaki farklılıkları, benzerlikleri, günlük hayat ile resmi yazışma dilinde kullanılan vurguları, nükteleri yerinde ve doğru kullanmak, belli bir eğitimle beraber iyi bir gözlem kabiliyetini de beraberinde getirmektedir. Film ya da dizilerde geçen diyalogları Hırvatça seslendirme yaparak Hırvat popüler kültürüne kazandırmak, kolay olmayan ancak motivasyon, gözlem ve disiplinli çalışma ile rahatlıkla yapılabilecek özgün bir iştir.

Espri, hüzün, kızgınlık, şaşırma ve sevecenlik duygularını, seslendirme ya da dublaj işinde seyirciye yansıtmak, yalnızca dil bilgisi ile yapılabilecek bir husus değildir. Tiyatro kökenli olmayanların dil kursları ile beraber diksiyon kurslarına da gitmeleri faydalı olacaktır. Diksiyon kurslarında Hırvatça seslendirme dil bilgisi, duruş ve duyguların sesli ifadesi ile birlikte işlendiğinde etkisi artmaktadır. İyi bir seslendirme, birçok yan faktörü beraberinde getirmektedir. Seslendirme işini yaptıkça, yani tecrübe ile birlikte kendine güven ve yapılan işin kalitesi de olumlu olarak devam edecektir.

Hırvatça Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Hırvatça Reklam Seslendirme
 • Hırvatça Santral Seslendirme
 • Hırvatça Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Hırvatça Mağaza Anons Seslendirme
 • Hırvatça Haber Seslendirme
 • Hırvatça Perfore Seslendirme
 • Hırvatça Jingle Seslendirme
 • Hırvatça Seçim Seslendirme
 • Hırvatça Yabancı Dil Seslendirme
 • Hırvatça Animasyon Seslendirme
 • Hırvatça E-Kitap Seslendirme
 • Hırvatça DJ Jingle Seslendirme
 • Hırvatça Tesis Anonsu Seslendirme
 • Hırvatça Sesli Mesaj Seslendirme
 • Hırvatça Medikal Seslendirme
 • Hırvatça Belgesel Seslendirme
 • Hırvatça Sponsorluk Seslendirme
 • Hırvatça IVR Seslendirme
 • Hırvatça Eğitim Filmi Seslendirme
 • Hırvatça Santral Anons Seslendirme

Dizi ya da filmdeki farklı kültüre mensup karakterleri, Hırvat diline yaklaştırarak anlaşılır hale getirmek, bir manada çevirmenlik işine benzemektedir. Diksiyonu düzgün, tiyatral yeteneği olan ya da bu işi severek yapabilecek çevirmenlerin de başarılı Hırvatça Dublaj yapmaları mümkündür. Spontane Türkçe – Hırvatça çeviri yapanlar, ek iş olarak seslendirme ya da dublaj yapabilirler. Dikkatli ve özenli yapılması gereken bu iş için dil hakimiyetinden sonra seslendirme ve dublaj sanatı ile ilgili eğitim veren ajanslara başvurmak yeterli olacaktır. Uzun bir süre devlet hakimiyetinde olan seslendirme eğitimi veren kurumlar, günümüzde özel ajanslar tarafından ele alınmış ve etkili seslendirme işleri ortaya çıkmıştır.

Hırvatça Yabancı Dil Seslendirme DublajDiksiyon, yeterli dil hakimiyeti ve duyguların doğru ifadeleri ile ilgili eğitimden sonra sertifikalı seslendirme sanatçısı olmanız mümkündür. Film ve dizilerdeki ses ve duygu dengesini yakaladığınızda Hırvat dilinin incelikli noktaları ile birleştirip Hırvatça Dublaj sanatçısı olarak sektörde yer edinebilirsiniz. Yalnızca dizi film ya da sinema filmlerinde değil, çeşitli radyo ve televizyon programlarında da seslendirmeye ihtiyaç duyulmaktadır. Telaffuza dikkat ederek günlük konuşma terimlerinin sıklıkla kullanıldığı bu tür programlarda da seslendirme işini rahatlıkla yapabilirsiniz. Sosyal medyanın kullanımının artması ile seslendirme işine rağbet her geçen gün artmaktadır. Popüler meslek haline gelen seslendirme ve dublaj sanatçılığı, sosyal medya organlarındaki kliplerde yüksek oranlı kullanımı ile dikkat çekmektedir. Alternatif bir meslek olarak Hırvatça Seslendirme, Avrupa’da 4,5 milyona yakın nüfusu ile etkili bir potansiyele sahip Hırvatistan vatandaşlarının bu alandaki ihtiyacını karşılayacak niteliktedir.

Hırvatça Seslendirme

Hırvatça, (hrvatski) Slav dillerinin güney grubundan, Hırvatların konuştuğu dildir. Sırpça ile birlikte “Sırp-Hırvat dili” olarak da bilinirdi. Bugün Hırvatistan Cumhuriyeti’nin ve Avrupa Birliği’nin resmî dili olması dışında Bosna-Hersek’in fiiliyatta üç etnik yapılı bölümlenmesi sebebiyle burada da resmiyete sahiptir. Slav menşeli dillere dâhil edilen Hırvatça, diğer Slav dillerinden din ve kültürel yapı sebebiyle farklılaşır.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Hırvatça Seslendirme Çözümleri

Hırvatça Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Hırvatça Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Hırvatça Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!