Lehçe Seslendirme

Lehçe Seslendirme ve Lehçe Dublaj

Lehçe seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Lehçe Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

Erkek Seslendirme
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

Bayan Seslendirme

Dizi, belgesel, film gibi herhangi bir görüntü materyalinin konuşmayla çeşitli zenginliğe kavuşturulması ve özetleyebileceğimiz seslendirme, günümüzde birçok yerlerde varlığını ortaya koyarak hissettiren, bazı konularda da ana unsur olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Örneğin; seslendirmeler, birçok dillerde ve şivelerde yapılır. Bunlarda daha çok dublaj kullanılır. Seslendirme işlemi, her ne kadar da gözlere batmamışsa da, film oyuncularının canlandırdığı karakterleri vurgular ve diksiyon açısından incelemeye alındığında, tamamen kişiliğe yönelik bir tasvir yapıldığından, aslında çok büyük önem taşımaktadır.

Dublaj Nedir? Yabancı dizi ve filmlerde konuşmaların Türkçeye çevrilmesi ve filme montaj işlemidir. Bir başka söyleyişle; bir gösteride veya sahnede yer alan seslendirme de dublaj yapılacak konuşmaların, müziklerin ve ses efektlerinin profesyonel stüdyo ortamında meydana koyarak gösterime motive edilir. Evet, yine Lehçeyi sonra Lehçe seslendirme ses demosu ve en önemlisi Lehçe dilinin ne olduğunu, nereden geldiğini ele alarak başlayalım.

Lehçe Dilinde SeslendirmeLehçe Seslendirme, bir dilin tarihi, bölgesel ve coğrafi olarak siyasi sebeplerden ötürü ses, yapı ve söz sıralamasında farklı özellikleriyle ayrılan koludur. Ya da bir dilin, tarihi gelişim sürecinde, bilinen dönemlerde öncelikle bağlı olduğu dillerden ayrılmış ve farklı biçimde gelişmiş kollarına denilir. Lehçe, kendi kelime dağarcığı yapısında ve grameri olan sözel nitelikle sözlü ve işaretleri olan, ama mutlaka yazılı olmayabilen bir iletişim sistemidir; diğer bir tabirle de ağızda denmektedir. Genellikle Lehçe, şive, ağız birbirine karıştırılmamaktadır.

Bazı tanıtım filmleri başta olmak üzere, şirketler arasında oryantasyon videolar seslendirme, slayt sunumlarından tutun reklam filmlerine kadar. Eğitim filmleri vb. gibi niteliklere Lehçe seslendirme denir. Lehçe Seslendirmesinin kullanılmasının birçok nedeni vardır. Size bu konuda bazı örnekler verebilirim. Örneğin; kendi ülkemizin veya coğrafi bölgemizin kültürünü, farklı kültürler yaşayan bir millete veya kavme anlatmayı düşünelim. Bu yurt dışı da olabilir veya kendi ülkemizdeki coğrafi bölgelerde olabilir. Her ne ise ben size Afrika’yı örnek verebilirim. Afrika’ya gittiğinizde, oradan herhangi bir topluluğun içine girdiğinizde ve selamlaştınız ki karşıdaki kişi sizin dilinizi bilmiyorsa, Lehçenizden anlamadıysa sizi büyük olasılıkla anlamamıştır.

Lehçe Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Lehçe Reklam Seslendirme
 • Lehçe Santral Seslendirme
 • Lehçe Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Lehçe Mağaza Anons Seslendirme
 • Lehçe Haber Seslendirme
 • Lehçe Perfore Seslendirme
 • Lehçe Jingle Seslendirme
 • Lehçe Seçim Seslendirme
 • Lehçe Yabancı Dil Seslendirme
 • Lehçe Animasyon Seslendirme
 • Lehçe E-Kitap Seslendirme
 • Lehçe DJ Jingle Seslendirme
 • Lehçe Tesis Anonsu Seslendirme
 • Lehçe Sesli Mesaj Seslendirme
 • Lehçe Medikal Seslendirme
 • Lehçe Belgesel Seslendirme
 • Lehçe Sponsorluk Seslendirme
 • Lehçe IVR Seslendirme
 • Lehçe Eğitim Filmi Seslendirme
 • Lehçe Santral Anons Seslendirme

Sizin beden dilinizden az çok selam verdiğinizi anlamış olabilir kısmen. Peki, neden sizi anlamadı diye düşündüğüz de cevabı çok basit çünkü farklı kültürleri yaşadığımız için ve farklı Lehçelerde konuştuğumuz için birbirimiz anlamamış olabilir miyiz? Kesinlikle evet. Bundan dolayı iletişimimiz sağlıklı olmayabilir ancak birbirimizi dediğim gibi Lehçe uyuşmazlığı olduğu için kısmen beden dili ile kendimiz ifade edebiliriz ancak. Bu nedenden ötürü birbirimi yanlış anlama gibi olumsuz sonuçlarda meydana gelebilir. Böyle bir olumsuz sonuç meydana gelmemesi için Lehçemizi geliştirmemiz lazım. İşte tam da bu noktada bahsettiğimiz Lehçe Seslendirme büyük rol alıyor ve büyük önem taşıyor. Siz hiç gördünüz mü? Peki, herhangi bir belgeselde lehçesi olmayan bir insan veya tercümanı olmayan bir insan belgesel sunumculuğu yapan tabi ki bu imkansız ve genellikle seslendirmede dublaj kullanılır.

Lehçe Yabancı Dil Seslendirme DublajLehçe seslendirme pek çok faydayı beraberinde getirir. Bunlar yukarıdaki başlıkta baktığınızda aslında teker teker faydalarını görebilirsiniz. Yabancı dizi ve filmlerde dublaj kullanılarak seslendirme yapmak ve farklı şivelerde Lehçe seslendirmesi yapmak ve bu farklı iletişim kanallarının net anlaşılmasını sağlamak. Lehçe Nasıl Öğrenilir? Herhangi bir dilde ve branşınızı göre farklı şiveler öğrenmek istiyorsanız kurslarına müracaat etmeniz gerekmektedir. En yakın Lehçe eğitim kurslarına müracaat etmeniz sizin için bu eğitim çabasına büyük katkıda bulunur. Lehçe seslendirmenin sağlam eğitimini almak istiyorsanız net düşünmeniz gerekir.

Lehçe Seslendirme

Lehçe (język polski) Polonyalıların konuştuğu dil. Polonya’nın resmi dilidir ve 38 milyonu Polonya’da olmak üzere dünyada toplam 50 milyon kişi tarafından konuşulduğu tahmin edilir. Hint-Avrupa dilleri ailesinin Slav dilleri öbeğine bağlı bir dildir. Dil bilimciler, Hint-Avrupa dillerinin Ana Hint-Avrupa dili denilen bir dilden geldiğini öne sürmektedirler. Bu dil aslında Avrasya’da bir yerlerde konuşulur ancak şimdi yeryüzünün her yerinde konuşulmaktadır.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Lehçe Seslendirme Çözümleri

Lehçe Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Lehçe Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Lehçe Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası