seslendirme

Prodüksiyon Seslendirme & Dublaj Çözümleri

Prodüksiyon Örnekleri

Ulusal Reklam Çözümleri

Prodüksiyon Hizmetleri

My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.

Reklam produksiyon‘u iki aşamadan oluşmalıdır, bunlardan ilki mesajı, sloganı veya bilgiyi kısa ve net bir biçimde vermek ikincisi reklamda kullanılan ve ürünle özdeşleşen, ürüne uyum sağlayan melodiler ve efektler kullanmak. Bir TV Prodüksiyon çalışmasında reklam fon muzigi akılda kalıcı ve ayırdedici ozellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir.

My Produksiyon, yerel yayın yapan bögesel veya ulusal yayın yapan tüm radyo ve televizyon kanalları için, teknolojinin en son olanaklarından faydalanarak prodüksiyon hizmetlerinizi en yüksek kalite ve hızla size sunar. Radyo kanalları için her türlü reklam, jingle, sweeper, teaser, tanıtım seslendirmelerinin yanında, televizyon kanalları içinde belgesel, perfore, kurumsal ses ve tüm görüntülü seslendirme hizmetleri verdiğimiz hizmetlerin kısa bir özetidir. Bunun yanında kurumsal bazlı çözümlerimiz arasında yer alan slide (slayt) gösterimi de sayabiliriz. Dilerseniz bu gösterimler farklı dil seçenekleri ve altyazı desteği ile sunuma hazır hale getirilir.

Kendi dallarında en iyilerden kurulu bir ekip olan My Prodüksiyon sizin produksiyon yükünüzü azaltırken, prodüksiyon’a harcayacağınız enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir. My Prodüksiyon ürün tanıtımınızı en iyi şekilde yapar ve yıllarca tüketicilerin akılda kalmasını sağlar.

TV Prodüksiyon Nasıl Olmalıdır?

TV ProdüksiyonMy Prodüksiyon olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden bir diğeride, Televizyon Prodüksiyon. Dinleyenler pek sevmeselerde tüm medya organları için olmazsa olmazdır Reklamlar. Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Prodüksiyon reklam verenler ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.

Reklam iki aşamadan oluşmalıdır, bunlardan ilk mesajı, sloganı veya bilgiyi kısa ve net bir biçimde verebilmek ikincisi reklamda kullanılan ve ürünle özdeşleşen, ürüne uyum sağlayan melodiler ve efektler kullanmak. Reklam fon müziği akılda kalıcı ve ayırdedici ozellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir.

Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir. Seslendirilmesini istediğiniz reklam, jingle, sweeper, şirketinizin tanıtım filmi, telefon karşılama mesajı vb. hizmetler değişik formatlarda elinize ulaşabilir. Seslendirme işlemi tamamen digital ortamda studyoda kaydedilerek, kayıt sonrası biten ve teslime hazır hale gelen çalışmalar FTP Server, Web Server yada E-mail aracılığıla size en yüksek yayıncılık kalitesinde ulaştırılır.

Radyo Prodüksiyon Çözümleri

Radyo ProdüksiyonDinleyenler pek sevmeselerde tüm medya organları için olmazsa olmazdır Reklamlar. Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon, reklam verenler ve radyolar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.

Radyo reklamları, kurum ve kuruluşların hedef kitleleri olan tüketicilerine ulaşmak için kullandıkları en etkili araçların başında gelmektedir.

Reklam, şirketlerin, kurum ve kuruluşların, organizasyonların vb. imajlarını yansıtan bir aynadır. Aynı zamanda tüketicilerin hafızalarında her zaman daha güncel kalmalarını sağlayan bir olgudur.
Radyo aracılığı ile yapılan reklamların yararları
1- Yaygın ve etkili bir medya organıdır.
2- İletileri en hızlı biçimde gönderir.
3- İletilerin gönderilmesi çok kolaydır.
4- İstendiğinde iletilerde en seri biçimde değişiklikler yapılabilir.
5- Kişi başına düşen maliyeti düşüktür.

Reklam Prodüksiyon Ajansı

Günümüz teknolojisinde televizyonun önemi gittikçe artmıştır. Birçok şeyi televizyondan öğrenmekteyiz. Günümüzün çoğunu onu izleyerek geçirmekteyiz. Bu yüzden insanlar bu akıllı makineden bir hayli etkilenmektedir ve yayımlanan reklam filmi de amacına ulaşmış olur. Reklam ve Seslendirme Prodüksiyon çözümleri sunan My Prodüksiyon kurulduğu ilk günden bugüne ekonomik fiyatlarla kaliteli yapımları son kullanıcı ile buluşturmaya devam ediyor. Prodüksiyon Ajansı içerisinde olması gereken tüm aşamalar ajansımız bünyesinde titizlikle irdelenerek uygulanır. Peki bu adımlar nedir? Metin yazarlarımızın desteği ile prodüksiyon aşamasının ilk basamağı olan metin hazırlığı yapılır, seslendirme, montaj, kurgu ve post prodüksiyon bu adımları takip eder.
Sonuç olarak, hedef kitleye en kısa yoldan ulaşan Reklam Prodüksiyon tamamlanır.

Reklam senaryosu çok iyi olsa bile seslendirmeyi yapan kişinin konuşma tarzı ses tonu reklamın bütün cazibesini yok edebilir. Bu yüzden My Prodüksiyon gibi bu işte profesyonel bir seslendirme şirketiyle çalışmak gerekir. Hem bütçe hem zaman açısından karlı çıkarsınız. Bu başlık altında, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. My Prodüksiyon, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon çalışmalarıyla daima en iyi ve en kaliteliyi, kısa süre içerisinde en etkili bir şekilde sunar. Uzun yıllardan beridir bizi tercih eden müşterilerimizle size en iyiyi en ekonomik bütçe ile sunmayı planlar. TV Prodüksiyon örnek çalışmalarımızı bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.
Eğer sizde sonuç odaklı çözüm istiyorsanız bize çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Bir ürünü insanlara tanıtmak isteyen firma öncelikle radyo reklamı yapmaktadır. Çünkü reklamı dinleyen milyonlarca insan ürünü tanıyacak merak edecek ve alacaktır. Böylece bir anda firmanın satışları artacaktır. Reklam yapmaya karar veren firma reklamın meyvelerini alacaktır.  Radyo Prodüksiyon, reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve radyo prodüksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor. Reklam Prodüksiyon, aynı zamanda ürünle uyum sağlayan melodiler ve efektler kullanmalıdır. Radyo Reklam ve TV Reklamlarınızda hedefi profesyonel seslendirmen kadromuzun güçlü ve tanınan sesleri ile tam isabetle vurmak adına sizleri bekliyoruz.

Reklam senaryosu çok iyi olsa bile seslendirmeyi yapan kişinin konuşma tarzı ses tonu reklamın bütün cazibesini yok edebilir. Bu yüzden My Prodüksiyon gibi bu işte profesyonel bir seslendirme şirketiyle çalışmak gerekir. Reklam Prodüksiyon çalışmasında mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve reklam prodüksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor. Reklam fon müziği akılda kalıcı ve ayırdedici özellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir. Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir.
Reklam Prodüksiyon çözümlerimiz için siz de bize ulaşabilirsiniz.

Refaranslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!