seslendirme

Sesli Mesaj Seslendirme

Sesli Mesaj Seslendirme

Sesli Mesaj Seslendirme ihtiyacınız mı var?Sesli Mesaj Seslendirme Dublaj
Sesli mesaj ile istediğiniz kitlelere etkili ve hızlı şekilde ulaşım sağlamanız mümkün. Ancak etkili bir izlenim için profesyonel bir ekibin yaptığı sesi kullanabilirsiniz. Biz sizlere bu konuda kusursuz hizmet sağlıyoruz. Hedefe iletmek istediğiniz mesajların seslendirilerek alıcıya kaliteli şekilde ulaşmasını istiyorsanız sesli mesaj seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Çalışanlarınız ve müşterilerinizle birebir, etkili ve eğlenceli iletişim kurmak istiyorsanız bu yöntem tam da size göre. Ses, müzik ve ses efektlerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz biz seslendirme yapabiliriz dilerseniz de sizin sesiniz kullanılabilir. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Yabancı Dil Sesli Mesaj Seslendirme

Sesli Mesaj Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce Sesli Mesaj Seslendirme, Yabancı Dil Sesli Mesaj SeslendirmeAlmanca Sesli Mesaj Seslendirme ve Fransızca Sesli Mesaj Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde Sesli Mesaj Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Sesli Arama Mesajı ile hedef kitlenizi belirleyin ve tüm Türkiye gönderdiğiniz kaydı cep telefonlarına gelen arama ile aynı anda duysun ve haberdar olsun. Dilerseniz yabancı dil dilerseniz Türkçe! Kampanya Sesli Mesaj, Duyuru Sesli Mesaj ve Ürün Tanıtım Sesli Mesajları, ve Seçim Seslendirme Sesli Mesaj için bize ulaşabilir, hayalini kurduğunuz reklam kampanyasını hedef kitle seçimi yaparak hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkçe Sesli Mesaj Seslendirme sanatçılarımız projelerinizin sesi olmak için sizleri bekliyor.

İngilizce Seslendirme


İngilizce Seslendirme ve Dublaj

Almanca Seslendirme


Almanca Seslendirme ve Dublaj

Fransızca Seslendirme


Fransızca Seslendirme ve Dublaj

Sesli mesaj kullanmak, sesi iletişim avantajlarından yararlanmanızı sağlayacak. Bu sayede çalışan ve müşterilerinizden doğrudan geri dönüş alma şansı yakalayabilirsiniz. Otomatik arama mesajı sayesinde telefon numaraları ve müşterilere otomatik olarak ayarlanan mesajlar iletilir. Anket aramaları, satış ve pazarlama aramaları, randevu hatırlatma, tahsilat aramaları gibi birçok otomatik arama hizmetlerimizden yararlanabilir ve mesajlarınızı iletebilirsiniz. Her firma ve sektör sesli mesaj servisimizden hizmet sağlamaktadır. Turizm, tekstil, finans ve daha birçok sektör sesli mesaj seslendirmelerine yoğun ilgi göstermektedir.

Sesli mesaj reklamları için tanıtım filmi, santral seslendirme, radyo reklam, mağaza içinde seslendirme ve daha birçok ihtiyacınız olan sesler özenle sizlere sunulmaktadır. Profesyonel sesli mesaj reklamları için bize başvurarak alanınızda iz bırakabilir ve geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Sesli mesaj kullanarak müşterilerinizle iletişim kurabilir ya da ürün ve kampanya duyurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sesli mesaj ile istediğiniz ses kaydı belirli illerdeki numaralara aynı anda arama sistemi ile ulaştırılmaktadır.

Sesli Mesaj Çözümleri

Sesli mesaj kullanmak istiyorsanız dilerseniz ürün reklam kayıtları gönderebilirsiniz. Kendiniz yapmak istemiyorsanız profesyonel ekibimiz ses kayıtlarını sizler yerine hazırlamaktadır. Arama mesajı seslendirme oldukça avantajlıdır ve birçok kişi tarafından sık sık tercih edilmektedir. Ulaşmak istediğiniz kişilere gerekli bilgileri seslendirerek tek tek aramaya gerek olmadan birçok kişiye gönderilmesini istiyorsanız bize danışabilirsiniz. İletişimde ses oldukça önemlidir. Bu nedenle sesli mesaj tercih ederek karşınızdakini kolaylıkla ikna edebilirsiniz.

Sesli Mesaj Avantajları
Firmalar sesli mesajlara oldukça ihtiyaç duyar. Toplu bilgilendirme açısından fazlaca avantajlı olan sesli mesajların doğru ve profesyonel biçimde seslendirilmesi gerekir. Bu sayede mesaj alıcıya kusursuz ve eksiksiz şekilde ulaşabilir. Canlı aramalara ihtiyaç duyan firmalar bu hizmetimizden istediği zaman yararlanabilir. Telefon araması anonsu iletişim ihtiyaçlarınızı daha avantajlı hale getirecek. Arayanlara tanımlı anonsları dinleterek mesajınızı birçok kişiye kolayca ileteceksiniz. Ses yoluyla mesaj iletmek her zaman daha etkilidir. Tek tek arama yapmak zor bir durumdur. Bu nedenle mesajınızı ses kaydı sayesinde aynı anda pek çok kişiye iletebileceksiniz. Ayrıca zamandan da kaybetmemiş olacaksınız. Hedef kitleniz ile aranızdaki iletişim firmanız için büyük önem taşır. Yazı yerine sesi tercih etmek birçok alıcının daha rahat geri yanıt verebildiği ve ilgi duyduğu bir sistemdir. Tüm kampanya sesli mesaj, indirim sesli mesaj, tanıtım sesli mesaj ve her türlü duyuru anons gibi mesajlarınız için seslendirme yaptırabilirsiniz.

Mesajlarınız özenle hazırlanarak karşı tarafa gönderilmeye uygun hale getirilir. Merak uyandırıcı içerikler müşteriler tarafından daha fazla ilgi görmektedir. Dilerseniz bu avantajı da kullanmanız mümkün. Ancak müşteriye sıkıcı gelmemesi adına kısa ve net mesajlar gönderilmesi tavsiye edilmektedir. Böylece kafa karışıklığına neden olmazsınız. Telefonla kurulacak olan iletişim asla eskimeyecektir. Bu nedenle sesli mesajı doğru seçerek hedefinize kendinizi doğru koşullarda tanıtabilir ve samimiyet kazanabilirsiniz. Ekonomik, hızlı, pratik, güvenilir mesajlar için seslendirme kullanmalısınız. Mesajınızın alıcıya teslim edilip edilmediğini de rahatlıkla görebilirsiniz. Verimlilik açısında kısa süren seslendirmeler tavsiye edilmektedir. Ancak mesaj süresinde bir sınırlama bulunmamaktadır.

Sesli Mesaj Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Sesli Mesaj Seslendirme
 • Sesli Arama Mesajı
 • Telefon Arama Sesli Mesajı
 • Kampanya Sesli Mesaj
 • Duyuru Sesli Mesaj
 • Seçim Adayı Sesli Mesaj
 • Sesli Anons Kaydı
 • Sesli Arama Anonsu
 • Sesli Tanıtım Mesajı
 • Sesli Kampanya Anonsu
 • Sesli Arama Mesaj Anonsu
 • Sesli Mesaj Anonsu
 • Telefon Sesli Reklam
 • Telefon Anonsu Reklam
 • Sesli Arama Kaydı Reklamı
 • Sesli Mesaj Duyuru
 • Sesli Reklam Mesajı
 • Sesli Arama Reklamı
 • Telefon Arama Reklam
 • Telefonla Sesli Reklamcılık

Radyo ve televizyon yayınlarında anlaşma sağlanmış olduğunuz sponsor firmalar için sadece reklam giriş-çıkışları ve program giriş-çıkışları için gerçekleştirilen seslendirmeler değil, farklı çalışmalar da gerçekleştirilebilir.

Sesli Mesaj Seslendirme ve Prodüksiyon

Firma olarak bu konuda sponsor firmalarınızın tanıtımları için anons çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar sayesinde sponsor firma tarafından belirlenmiş olan bir kampanyanın veya tanıtımın yapılması için belirli metinlerin seslendirilmesi gerçekleştirilebilir. Bu metin içeriklerinde belirli bir ürünün ön plana çıkarılması veya hizmetin tanıtılması mümkün olurken aynı zamanda firmanın lansmanın yapılması da mümkün olmaktadır. Bu çalışma özel bir niteliğe sahip olarak çoğu yayıncı kuruluş tarafından tercih edilen ve profesyonel bir şekilde sunduğumuz çalışmalar arasında bulunmaktadır. Sponsorluk seslendirme çalışmalarında 63 dilde seslendirme yapılabilen firmamızın sponsorluk konuşunda en sık çalıştığı diller şunlardır; İngilizce Sesli Mesaj Seslendirme, Almanca Sesli Mesaj Seslendirme, Fransızca Sesli Mesaj Seslendirme, Rusca Sesli Mesaj Seslendirme, Arapça Sesli Mesaj Seslendirme bu 4 popüler dil dışında 63 farklı dilde Eğitim Filmi ve Seslendirme konularında sizlere çözümler sunmaktayız.

Sesli Mesaj Seslendirme

Türkiye’nin en tanınan sesleri ile Sesli Mesaj Seslendirme! Türkçe başta olmak üzere, 63 farklı ülkeden en iyi seslendirme sanatçıları ile Belgesel Dublaj ve Sesli Mesaj Seslendirme konularında yılların verdiği tecrübe ile sizlere her zaman olduğu gibi en iyiyi sunmaya devam ediyoruz. Belgesel film dublaj seslendirme çalışmalarınız için çekimden seslendirme aşamasına, seslendirmeden prodüksiyon aşamasına kadar tüm ekibimiz titiz bir şekilde en iyiyi sizlere sunmayı amaçlıyor. Kurumsal Eğitim Filmi hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayın!

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Sesli Mesaj Seslendirme

Çağımız iletişim çağı ve iletişimin alt kollarından biri olan reklamcılığın verdiği destekle birleştiğinde karşımıza Sesli Mesaj Seslendirme olarak çıkıyor. Cep telefonlarımıza gelen arama mesajlarını bir çoğunuz biliyor ve duymuşsunuzdur. İşte tam da bu noktada sesli mesaj devreye giriyor. Tüm Türkiye’ye aktarmak istediğiniz duyuru, kampanya ve ürün tanıtım sesli mesajı içeriklerde seslendirme hizmeti sunmaktayız.
Firmanız veya markanız için düşündüğünüz, Sesli Mesaj Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Sesli Mesaj Anonsu Seslendirme konusunda tecrübeli ekibimiz ile telefon araması aracılığı ile aranan numaraya en yüksek ses kalitesi ile duyurularınızı aktarıyoruz. Kullandığımız ve kendi geliştirdiğimiz özel codec mimarisi ile Sesli Mesaj kayıtlarınız alıcıya en yüksek kalite, kesinti olmaksızın ulaşır. Sizde çağımızın en büyük nimetlerinden biri olan iletişimin gücüne inanın. Hepimizin her gün kullandığı akıllı telefonlar markanızı sıfırdan büyük kitlelere aktarmak için oldukça iyi bir araçtır ve direk olarak hedef kitleye ulaşır.
Sesli Mesaj Seslendirme hakkında merak ettikleriniz ve bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Sesli Mesaj Seslendirme adına aradığınız tüm çözümler My Prodüksiyon’da! Uzun yıllardan beri edindiğimiz tüm bilgi ve birikimi Sponsorluk Prodüksiyon içinde sizlere sunmaya devam ediyoruz. En mükemmel ses ve görüntü kalitesi ile markanızı zirveye çıkaran yapımlara imza atmaya devam ediyoruz. Sesli Mesaj Seslendirme ve Sesli Arama Anonsu çözümlerimiz için bize tüm sorularınız için çekinmeden ulaşabilirsiniz.
My Prodüksiyon uzmanlığı ile sesli mesaj çözümlerimiz için tercih ettiğiniz süre doğrultusunda çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Bir Sesli Mesaj Seslendirme çalışmasındaki en önemli unsur, çalışmada kullanılacak sesin ve nasıl bir tonda mesajınızı aktaracağı ve anonsu yapacağıdır. İşte bu noktada marka gücünüz, markanızı en kısa ve en net bir biçimde nasıl aktaracağınız ve nasıl bir ses tonlaması kullanacağınız hakkında detaylar iyi bir şekilde irdelenmelidir. Sesli Reklam Anonsu için My Prodüksiyon uzun yıllardan bu yana firma ve markalara çözümler üretmeye devam ediyor.
Projeniz için en iyi sesli mesaj sesi belirlenmesi için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Sesli Mesaj Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Sesli Mesaj Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 937 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!