Video Altyazı Prodüksiyon

Video Altyazı Prodüksiyon

Profesyonel Video Altyazı Prodüksiyon

Prodüksiyon Hizmetleri

Radyo ve televizyon dünyasında yapılan her işte genel anlamda prodüksiyon olarak tanımlanan hazırlık ve sunum aşamaları çok önemlidir. Ortaya konan işin akılda kalıcı olması ve tercih edilmesi ana amaçtır. Bunun dışında uzun metraj film gibi işlerde prodüksiyon işleri teknik ya da görsel olarak kaydın hemen her türlü düzenlemesini kapsıyor olabilir. Prodüksiyon hizmetleri, alana göre değişmekle beraber genelde masraflı işlerdir. En basit projelerde dahi metin yazılmasından görsel seçimlere kadar oldukça detaylı olan bu süreçte özel programlar kullanılır.
Doğal olarak bu prodükyon işlerinde bu programlara hakim kişilerin çalıştırılması gerekir. Ayrıca prodüksiyon işleri özel ekipman da gerektirebilir. Video altyazı prodüksiyonu ya da reklam prodüksiyonu fark etmeksizin, her bir işlem özel ilgi gerektirir. Şirket olarak amacımız sizlere prodüksiyon işlerinde yardımcı olmak. Kendiniz yapmak isterseniz çalışanları, ekipmanları vb. ihtiyaçları ile fazla masraflı olacak olan prodüksiyon işlemlerini sizin için en kısa sürede tamamlamak şirketimizin ana amaçlarından. Bu doğrultuda şirket olarak her gün çalışmakta ve bize ilettiğiniz projelerinizi size hem düzgün hem de hızlı şekilde iletmeyi amaçlamaktayız.

Profesyonel Seslendirme Sanatçıları

Şirket olarak prodüksiyona dair her adımda sizlere tam olarak istediğiniz hizmeti vermemizi sağlayacak yeterli ekipmanlara sahibiz. Sektördeki tecrübemiz sayesinde de mevcut teknolojilere oldukça aşinayız. Bu sebeple diğer şirketlerde bulamayacağınız birçok hizmeti şirket olarak sağlayabilmekteyiz. Bu hizmetlerin en tercih edilenlerinden biri de video altyazı prodüksiyonu. Artık neredeyse her proje uluslar arası sahaya hitap etmesi için yapıldığından, bu projelerin farklı dillerde seslendirilmesi ve bunlara uygun şekilde altyazı eklenmesi gerçekten önem kazandı. Şirketimiz de artık uzman olduğu seslendirme hizmetini genel talep ile birleştirerek sizlere bu hizmeti sundu.

Sizler de projelerinize farklı bil seçeneği eklemek ve bunlara uygun şekilde altyazı gömmek gibi isteklerinizi şirketimize iletebilirsiniz. Genel düzenlemeler sırasında bu isteklerinizi de dikkate alacak olan ekibimiz projenizi size tam hayal ettiğiniz şekilde sunmak için elinden geleni yapacaktır. Siz de en hızlı ve kaliteli video altyazı prodüksiyonu hizmeti için şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Çoklu Dil Altyazı Hizmeti

Şirketimiz seslendirme ve seslendirme sonrası düzenleme aşamalarının her birinde 20 yıllık bir tecrübeye sahip. Uzun zamandır sektörde olan şirketimiz sektörün büyük isimleri ile çalışıyor ve oyunlardan tanıtım filmlerine belgesellerden reklamlara birçok alanda hizmet veriyor. Televizyon dışında radyolar ile de çalışan şirketimiz sizlere de projenizin hayal ettiğiniz noktaya gelmesinde yardımcı olabilir.

Son yıllarda en çok talep alan hizmetlerimizden olan video altyazı prodüksiyonu şirket olarak projenizi iyileştirmek amacıyla sunduğumuz çözümlerden yalnızca biri. Sizler de filminize altyazı eklemek istiyor olabilirsiniz. Projeniz ne olursa olsun bunu birden fazla dilde erişime açmak istiyor da olabilirsiniz. Her iki konuda da sizler ile tecrübesini paylaşmaktan çekinmeyen şirketimiz, seslendirme ekibi konusunda da sizlere yardımcı olacaktır. Sektördeki en geniş seslendirme ekiplerinden birine sahip olan şirketimiz ile sizler de Türkçe başta olmak üzere 70 başka dilde projenize seslendirme sanatçısı bulabilirsiniz. Daha geniş kitlelere hitap etmek ve tanınırlığınızı artırmak için en iyi yollardan biri olan yabancı seslendirme ile sizler de projenizin istediğiniz noktaya gelmesini sağlayabilirsiniz.

Projenizi final haline doğru şekillendirme yolunda sizden teknik desteğini çekmeyen ekibimiz, dilediğiniz noktalarda danışmanlık hizmeti ile de yüksek kaliteye ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede sizler de sesten görüntüye her noktası üzerinde çalışılmış video altyazı projenizi en kısa sürede teslim alabileceksiniz.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Reklam Prodüksiyon Ajansı

My Prodüksiyon olarak uzun yıllardır yüzlerce Whiteboard Animasyon Video projesi hayata geçirdik. Bütün projelerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağladık. Marka ve ürünleri tanıtan, hedef kitleye daha etkili anlatan videolar hazırladık ve müşterilerimizin başarısında pay sahibi olduk.

Bunu her geçen gün daha da ileriye taşıyor, profesyonel kadromuzla her defasında üst düzey sonuçlar üretmeyi başarıyoruz.

Bu başlık altında, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. My Prodüksiyon, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon çalışmalarıyla daima en iyi ve en kaliteliyi, kısa süre içerisinde en etkili bir şekilde sunar. Uzun yıllardan beridir bizi tercih eden müşterilerimizle size en iyiyi en ekonomik bütçe ile sunmayı planlar. TV Prodüksiyon örnek çalışmalarımızı bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.
Bizler hızlı teslimat, yüksek çözünürlük kalitesi ve kaliteli seslendirmelerle birlikte Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Videolarımızı benzersiz şekilde hazırlıyor, kullanımınıza sunuyoruz.

Firmamız yıllardır farklı sektörlerde aktif çalışan yüzlerce kurumsal markaya hizmet vermiş, binlerce başarılı sonuç ortaya koymuştur. Bu yüzden 2D & 3D Animasyon Video ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek yetenekli, donanımlı, bilgi sahibi bir kadroyla çalışıyoruz.

Sektörünüzün gereklerine ve rekabet ortamının şartlarına göre geniş incelemeler yapıyor, proje detaylarını sizlerin bilginiz dahilinde hazırlıyor ve planlanan animasyon filmi hazırlığı en profesyonel şekilde yapıyoruz.

2D & 3D Animasyon Video çekimlerimizde tanıtım filmi, müzik klipi, reklam filmi, ürün tanıtım filmleri, herhangi bir etkinlik için video çekimi, sosyal platformalar için video çekimi ve daha onlarca farklı alanda kullanabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

Eğer sizinde şirketiniz yada kurumsal markanız için bir 2D & 3D Animasyona ihtiyacınız var ise bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Reklam Prodüksiyon çalışmasında mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve reklam prodüksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor. Reklam fon müziği akılda kalıcı ve ayırdedici özellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir. Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir.
Reklam Prodüksiyon çözümlerimiz için siz de bize ulaşabilirsiniz.

Refaranslarımızdan Bazıları

Video Altyazı Prodüksiyon konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Video Altyazı Prodüksiyon" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 43 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası