Yunanca Seslendirme

Yunanca Seslendirme ve Yunanca Dublaj

Yunanca seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Yunanca Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

Erkek Seslendirme
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

Bayan Seslendirme

Genel anlamıyla seslendirme tanımı yapılacak olursa, gösterimde yer alan konuşmaların profesyonel ortamsa oluşturularak gösterime uygun halde adapte edilmesidir. Tam anlamıyla kişiliğe yönelik bir betimleme biçimi olduğu için gösterimdeki önemi oldukça büyüktür. Bir karakterin tamamen kişiliğini yansıtması, diksiyon ve vurgu oldukça önemlidir. 1970 lerden bu yana ülkemizde de gelişmeye başlayan bu sanat İstanbul’ da birçok ses stüdyosunda gerçekleştirilmektedir. Geçmişten günümüze büyük değişimler göstermiş olan, film ve reklamlar birçok sanatçının katkısıyla hayat bulmaktadır.

Ülkemizde Yeşilçam filmlerinin olduğu dönemden bu yana seslendirme sanatında oldukça büyük gelişmeler yaşanmıştır. Son on yılda özellikle film ve reklamcılık sektöründe meydana gelen devrim niteliğindeki gelişmelerle seslendirme adeta ayrı bir sanat dalı olmuştur.

Yunanca Dilinde SeslendirmeYunanca Seslendirme, profesyonel ses stüdyolarında gerçekleştirilir. Seslendirme sanatçılarının seslendirdiği karakter bu stüdyoda ses ve hayat bulur. Seslendirmenin profesyonel bir elden geçmesi güzel ve etkili bir seslendirme için en önemli kuraldır. Aksi halde canlandırılan karakter yapay ve kötü sesli olabilir. İyi bir seslendirme için olmazsa olmaz olan kurallardan biri de seslendirme sanatçısının eğitim almış olmasıdır. Eğitim almadan yapılmış bir seslendirme son derece kötü bir ses yapısına neden olabilir. Çünkü doğru bir şekilde duyguların aktarılması ve karakterin konuşmalarıyla seslendiren sanatçının konuşmaları tam örtüşmelidir. Bilindiği üzere birçok ünlü seslendirme sanatçısı ilk başta sadece birkaç sözcük söyleyerek başlamıştır.

Seslendirme işleminin gerçekleşme aşaması kademeli olarak gerçekleşir ve komplike yapıdadır. Örneğin, orijinali yut dışında yapılmış bir Alman filmine Yunanca seslendirme yapılması gerekiyor. Bu filmin çevirisinin yapılıp seslendirilmesi ve son haline gelene kadar pek çok aşaması vardır. İlk başta seslendirilecek film ülkedeki yetkili kurum tarafından bir görevli temin edilir ki bu görevli son derece titizlikle seçilmiş, kendi alanında uzman, her türlü filmi seslendirebilecek nitelikte bir kişidir. Ancak bazı alanlarda daha ön planda çalışmalar yapan ve bu alana yoğunlaşmış seslendirme uzmanları varsa onlar da seçilebilir. Filmi izleyen ülkenin yetkili kişisi seslendirmeyi yapacak kişiyi belirlemiş olur böylece.

Yunanca Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Yunanca Reklam Seslendirme
 • Yunanca Santral Seslendirme
 • Yunanca Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Yunanca Mağaza Anons Seslendirme
 • Yunanca Haber Seslendirme
 • Yunanca Perfore Seslendirme
 • Yunanca Jingle Seslendirme
 • Yunanca Seçim Seslendirme
 • Yunanca Yabancı Dil Seslendirme
 • Yunanca Animasyon Seslendirme
 • Yunanca E-Kitap Seslendirme
 • Yunanca DJ Jingle Seslendirme
 • Yunanca Tesis Anonsu Seslendirme
 • Yunanca Sesli Mesaj Seslendirme
 • Yunanca Medikal Seslendirme
 • Yunanca Belgesel Seslendirme
 • Yunanca Sponsorluk Seslendirme
 • Yunanca IVR Seslendirme
 • Yunanca Eğitim Filmi Seslendirme
 • Yunanca Santral Anons Seslendirme

Seslendirme aşamasında yönetmen filmin en önemli kişisidir çünkü filmin seslendirilmesiyle ilgili her şey ondan sorumlu tutulur. Bu nedenle yönetmen seslendirme olmadan önce bir ön çalışma yapar ve kimin hangi rolü seslendireceğini belirler. Kast çıkarma adı da verilen bu işlemde her rolün yedek seslendiricisini de barındırır. Kayıt günü uygun olmayan seslendiricinin yerine bir alternatif olmalıdır. Yapılan ön çalışma sonrasında filmin orijinal metni çevirmene verilir. Daha sonra yavaş yavaş stüdyo çalışmaları gerçekleşmeye başlar. Prova kayıtları, karakterlerin hangi koşullarda nasıl ses tonuyla seslendirileceğinin bir ön provası olması önemlidir. Bu hazırlık bittikten sonra da Yunanca seslendirme gerçek kayıt için gerekli hazırlıklar yapılır ve kayıt alınır.

Yunanca Yabancı Dil Seslendirme DublajSeslendirme sanatçısı olabilmek için ilk olarak güzel ve karakteristik bir sese ve iyi bir diksiyona sahip olmanız gerekir. Bununla beraber genel olarak tiyatro bölümü mezunlarının seslendirme yapabileceği düşüncesi hakim olsa da ülkemizde ün kazanan pek çok seslendirme sanatçısı tiyatro mezunu değildir. Ses kalitesi ve tonunun güzelliği yeterli özellikler olmamakla beraber, diksiyon eğitimi olması çok önemlidir. Çünkü karaktere can verilirken doğru şekilde sesin çıkması ve anlaşılır olması hayati önem taşır. Dolayısıyla belirli bir süre için eğitim alınmalı, ses ve kelimelerin doğru kullanımı öğrenilmeli uygulama becerisi kazanıldıktan sonra seslendirme yapılmalıdır. Yunanca Seslendirme rollerinin alınması her zaman mümkün olmayabilir. Bunun yerine daha küçük bölümler halinde karakterler canlandırılmalı ve umutlar yitirilmemelidir. Bilindiği üzere birçok ünlü seslendirme sanatçısı ilk başta sadece birkaç sözcük söyleyerek başlamıştır.

Yunanca Seslendirme

Yunanca (Yunanistanca Ελληνικά veya Eλληνική γλώσσα) Yunanistan’ın ve aynı zamanda Kıbrıs Cumhuriyeti’nin resmî dilidir. 4.000 yıllık bir geçmişe sahiptir.[kaynak belirtilmeli] Hint-Avrupa dil ailesinde kendi başına bir kol oluşturur. Bazı dilbilimciler Yunanca ve Ermeniceyi Hint-Avrupa dil ailesi içinde Greko-Grabar olarak bir üst grupta birleştirir. Antik Yunanca, Klasik Yunan uygarlığının dili olarak kullanılmıştır.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Yunanca Seslendirme Çözümleri

Yunanca Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Yunanca Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Yunanca Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası