seslendirme

Eğitim Filmi Seslendirme

Eğitim Filmi Seslendirme

Eğitim Filmi Seslendirme ihtiyacınız mı var?Eğitim Filmi Dublaj
Seslendirme sektörü içinde uzun zamandır faaliyet göstermekte olan firmamız tanıtım filmlerinin seslendirilmesinde de aynı kalite ve özenle hizmet vermeye devam etmektedir. Tanıtım filmlerinin kurumların, firmaların ve markaların kendini tanıtmasında adeta bir kimlik niteliği taşıyor olmasının bilincinde olan firmamız tanıtım filmi seslendirme çalışmaları için nitelikli bir çalışmayla en iyi seslendirmeyi ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Tanıtım filmlerine yönelik seslendirme hizmetlerimizden yararlanan firmaların ve markaların kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtan, tanıtım içeriğiyle film olarak hazırlanmış olan görsellere en uygun şekilde bu görsellerin altını dolduran seslendirme çalışmalarımızla projeleri tamamlayarak siz müşterilerimize sunulmasını sağlıyoruz. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Yabancı Dil Eğitim Filmi

Eğitim Filmi Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce Eğitim Filmi Seslendirme, Yabancı Dil Eğitim Filmi SeslendirmeAlmanca Eğitim Filmi Seslendirme ve Fransızca Eğitim Filmi Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde Eğitim Filmi Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Peki nedir Eğitim Filmini bu denli önemli yapan? Örneğin, dünya pazarında oldukça iyi tanınan ve bilinen bir markasınız, çok uluslu bir şirket olduğunuzdan dolayı uluslararası koordinasyonu sağlamak, firma içerisinde tüm çalışanlara kendi dillerinde eğitici programlar vasıtasıyla bilgi düzeylerini diller ve ülkeler farklı olsa da eşit düzeye taşımak istiyorsunuz, işte bu anda devreye Eğitim Filmi giriyor. Hedef kitlenize yönelik, markanızı ve pazarınızı aydınlatmak çalışanlarınıza kendinizi izah etmek bu şekilde mümkün olabiliyor. Seslendirme sanatçılarımız kendi ülkelerinde en bilinen ve tanınan seslerden oluşmaktadır, bu nedenle hazırlattığım çalışma güzel olur mu? Teleffuzu veya vurgusu istediğim gibi olacak mı gibi sorular sizi endişelendirmesin. Bize ulaştırdığınız metinlerin tamamı seslendirme sanatçılarımıza kayıt aşamasında notlar halinde aktarılmakta ve özellikle Türkçe kelimelerde neredeyse hiç hatasız kayıt alabilmekteyiz.

İngilizce Seslendirme


İngilizce Seslendirme ve Dublaj
Almanca Seslendirme


Almanca Seslendirme ve Dublaj
Fransızca Seslendirme


Fransızca Seslendirme ve Dublaj

Yabancı Dil Eğitim Filmi Seslendirme çözümlerimizde İngilizce, Almanca ve Fransızca’yı takip eden diğer popüler dilleri şu şekilde sıralamak mümkün. Rusca Eğitim Filmi Seslendirme, Arapça Eğitim Filmi Seslendirme, Farsça Eğitim Filmi Seslendirme sizde hedef kitleye yönelik talep ettiğiniz ülkenin en popüler seslendirme sanatçıları ile Eğitim Filmi Seslendirme hizmeti alabilir. Marka gücü ve tanınabilirliğinizi arttırabilirsiniz.

Eğitim Filmi Prodüksiyon Çözümleri

Günümüzde farklı amaçlar ile eğitim filmleri üretilmektedir. Eğitim filmleri, bir konu ile ilgili olarak müşterilere ya da başka kişilere bazı işlemleri nasıl yapabileceklerini ya da filmin çekim amacına göre nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili bilgi vermek amacı ile çekilmektedir. Eğitici film denildiğinde örneğin bir boya markasının üretmiş olduğu boya ya da benzeri malzemelerin nasıl kullanıldığını anlatmak için çekmiş olduğu kısa filmler gösterilebilmektedir. Eğitim Filmi Seslendirme işlemi ise eğitici ve yönlendirici olması amacı ile hazırlanmış olan filmler ile ilgili olarak yapılan tekrar seslendirme işlemidir. Bu eğitici filmlerin çekilmesinden beklenilen sonuçların pekiştirilmesi ve daha anlaşılabilir olması amacı ile uygulanmaktadır. Eğitim videosu seslendirme işlemi ile daha iyi sonuçlar almak mümkün olabilmektedir. İşletmelerin amaçları doğrultusunda pek çok farklı alanda seslendirme işlemi uygulanmaktadır. Özellikle reklam ve tanıtım işlemlerinde kullanılmakta olan seslendirme işlemi sayesinde daha fazla kişiye ulaşmak ve amaçlanan sonuca daha etkili şekilde ulaşmak mümkün olabilecektir.

Eğitim Filmi Seslendirme ve Eğitim Filmi Prodüksiyon

Etkileyici Sesler Fark Yaratır!
Eğitim filmi seslendirme işlemlerinde uygulanmakta olan bir diğer seçenek e-eğitim seslendirme işlemleridir. Günümüzde bilgisayar teknolojilerinin gelişmesi ve internetin yaygınlaşması ile birlikte pek çok işlem bilgisayar ortamında yürütülmeye başlamıştır. Artık insanlar yolda giderken, yemek yerken ya da uyumadan önce özel olarak hazırlanmış olan e-eğitim setleri ile işlemlerini yürütmektedir. Genel olarak set olarak hazırlanmış olan bu eğitimler için özel seslendirme işlemleri uygulanmaktadır. Örneğin İngilizce eğitimi için hazırlanmış olan bölümler halinde eğitimler bulunmaktadır. Her bir ders seviyesi için bu eğitimlerde seslendirme yapılmaktadır. Seslendirme yapılmasının en önemli amaçları, hazırlanmış olan videoların etkili ve anlaşılabilir olmasıdır. E-learning voiceover olarak tanımlanabilmekte olan bu işlem özellikle günümüzde bazı video yükleme sitelerine yüklenecek videolar için uygulanmaktadır. Bu sayede videolara internet erişimi bulunan her yerden ulaşmak ve eğitimi devam ettirmek mümkün olabilmektedir. Ülkemizde ve dünya genelinde e-eğitim sistemi ilkokuldan üniversite eğitimine kadar her alanda uygulanabilmektedir. İnsanların okula ya da kursa gidecek zamanları olmadığı süreçlerde ya da boş zamanlarını değerlendirmek üzere tercih ettikleri bu eğitim setlerinin etkili olabilmesi için seslendirme noktası önem taşımaktadır. My Prodüksiyon olarak E-Eğitim Seslendirme işlemi ile ilgili olarak bay ve bayan seslendirme ekibi ile kesintisiz çalışma sunulmaktadır. Stüdyo içerisinde yapılan seslendirme ile de en iyi sonuç alınmaktadır.

Eğitim Filmi Dublaj Neler Yapıyoruz?

 • Eğitim Filmi Seslendirme
 • Şirket Eğitim Filmi Prodüksiyon
 • Firma Eğitim Filmi Seslendirme
 • Tanıtıcı Reklam Seslendirme
 • Firma Tanıtım Videosu
 • Şirket Eğitim Filmi
 • Yabancı Dil Eğitim Filmi
 • Eğitim Filmi Dublaj
 • Eğitim Filmi Montaj
 • Eğitim Filmi Kurgu
 • İngilizce Eğitim Filmi Seslendirme
 • Almanca Eğitim Filmi Seslendirme
 • Fransızca Eğitim Filmi Seslendirme
 • Sesli Mesaj Seslendirme
 • Ürün Eğitim Filmi Seslendirme
 • TV Eğitim Filmi Seslendirme
 • Youtube Eğitim Filmi Seslendirme
 • Video Film Prodüksiyon
 • Animasyon Eğitim Filmi
 • Çoklu Dil Eğitim Filmi

Eğitim filmi seslendirme işlemi ile ilgili olarak önem arz etmekte olan birkaç nokta bulunmaktadır. Öncelikle seslendirme işlemleri gerekli eğitimlerin alınmış olmasını gerektirmektedir. Herhangi bir kişinin sesi beğenilen ya da etkili olabilir. Ancak bu kişinin seslendirme yapabilmesi için etkili ve güzel sesini eğitimden geçirmiş olması gerekmektedir. Özellikle tonlama ve vurgu noktalarının belirlenmesi ve seslendirme işleminin buna göre yapılması önem arz etmektedir. Kurumsal seslendirme ve prodüksiyon işlemlerini yürütmekte olan işletmemiz My Prodüksiyon ile eğitim filmi seslendirme ve diğer seslendirme işlemleriniz başarıyla gerçekleştirilmektedir.

 

Eğitim Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon

Seslendirme işlemlerinde tecrübe sahibi ve uzman ekibimiz ile onlarca proje başarılı bir şekilde yürütülmüştür. Başarımızın referansları ile sizlere seslendirme hizmeti vermekteyiz. Hem bay seslendirme hem de bayan seslendirme ekibimiz ile kesintisiz olarak çalışmakta olan stüdyomuz ile reklam, tanıtım, eğitim seslendirme ve benzeri pek çok farklı işlem yürütülebilmektedir. Bu işlemlerde özellikle seslendirme işlemleri için eğitim almış olan ekibimiz ile seslendirme yapılmaktadır. Ayrıca işyeri santrallerinize ya da radyo reklamlarınıza seslendirme işlemleri yapılabilmektedir. Seslendirme işlemleri farklı dillerde sunulabilmektedir. Seslendirme yapılabilen diller şunlardır; İngilizce Eğitim Filmi Seslendirme, Almanca Eğitim Filmi Seslendirme, Fransızca Eğitim Filmi Seslendirme, Rusca Eğitim Filmi Seslendirme, Arapça Eğitim Filmi Seslendirme bu 4 popüler dil dışında 63 farklı dilde Eğitim Filmi ve Seslendirme konularında sizlere çözümler sunmaktayız.

Eğitim Filmi Seslendirme

Türkiye’nin en tanınan sesleri ile Eğitim Filmi Seslendirme! Türkçe başta olmak üzere, 63 farklı ülkeden en iyi seslendirme sanatçıları ile Yabancı Dil Eğitim Filmi ve Eğitim Film Dublajı konularında yılların verdiği tecrübe ile sizlere her zaman olduğu gibi en iyiyi sunmaya devam ediyoruz. Çoklu dil eğitim filmi seslendirme çalışmalarınız için çekimden seslendirme aşamasına, seslendirmeden prodüksiyon aşamasına kadar tüm ekibimiz titiz bir şekilde en iyiyi sizlere sunmayı amaçlıyor. Kurumsal Eğitim Filmi hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayın!

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Eğitim Filmi Dublaj Çözümleri

Çalışmanızın uzunluğu içerisinde kaç adet dublaj seslendirme olduğu veya kaç dilde hazırlanacağı bizim için hiç sorun değil. Eğitim Filmi Dublaj konusunda uzman olan seslendirme sanatçılarımız Eğitim Filminizi gerekirse süre bazında senkronize ederek gerekirse de dudak oturtma senkronizasyonu ile hazırlayarak olabilecek en mükemmel görüntü ve ses kalitesinde sizlere ulaştırmaktadır.
Firmanız için düşündüğünüz, Eğitim Filmi Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

E-Eğitim Filmi Dublaj çalışmasının bir alt kolu olan Eğitici Film konusunda da çözümlerimizi müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğitici Film aracılığı ile TV kanallarında yayınlamayı planladığınız ürün, kampanya yada firma tanıtımlarınızı, tercih ettiğiniz dil ve seslendirme doğrultusunda hazırlayarak size yayına hazır halde teslim etmekteyiz.
Kaliteli reklam prodüksiyon ekibimiz, metin yazarlığından, seslendirme aşamasına, seslendirme’den post prodüksiyon aşamasına titizlikle markanızı zirveye çıkarmak için çalışıyor.

Televizyon Eğitim Filmi Seslendirme ve Firma Eğitim Filmi adına aradığınız tüm çözümler My Prodüksiyon’da! Uzun yıllardan beri edindiğimiz tüm bilgi ve birikimi Firma Tanıtım Filmlerini en mükemmel ses ve görüntü kalitesine odaklı hazırlamaya, markanızı zirveye çıkaran yapımlara imza atmaya devam ediyoruz. Şirketiniz için düşündüğünüz Şirket Eğitim Filmi çalışmalarınızı kısa sürede en yüksek kalitede teslim ediyoruz.
Firma Eğitim Filmi çözümlerimiz için tercih ettiğiniz uzunluk doğrultusunda çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Dublaj Seslendirme alanınında Televizyon ve Sinema Dublajı konusunda deneyimli ekibimiz Dublaj Seslendirme çalışmalarınızı büyük bir titizlik ve süratle gerçekleştiriyor. Yabancı Dil Dublaj Seslendirme tıpkı Türkçe Dublaj Seslendirme başlığında olduğu gibi markanıza en yakışacak ses seçimi ile çalışmanız içerisinde dialog gerektiren bölüm yer alıyorsa, samimi ve sıcak tonlamalar ile çalışmanıza sempati ve dinamizm kazandırıyor.
Dublaj Seslendirme çözümlerimiz için bize günün herhangi bir saatinde çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Eğitim Filmi Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Eğitim Filmi Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1206 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!