seslendirme

Tesis Anonsu Seslendirme

Tesis Anonsu Seslendirme

Tesis Anonsu Seslendirme ihtiyacınız mı var?Tesis Anonsu Seslendirmesi
Şehirlerarası yolculuk edildiği esnada dinlenme tesislerine gelindiği zaman anons sistemleriyle bilgilendirme yapılır. Bu tür anonslara da dinlenme tesisi seslendirmesi denir. Otobüs yolculuklarında seslendirme oldukça önemlidir. Mola verileceği zaman bilgilendirme yapar. Yolculara bölge ekonomisini uyarır. Dinlenme tesislerinde otobüs firmalarının anonsları sıklıkla duyulur. Kısa, anlaşılır ve öz olarak açıklama yapar. Yolcuların yorucu yolculuk esnasında dinlenmeleri için sınırlı süre hakkında bilgi verir. Tesis anonsu seslendirme sayesinde yolcular dinlenme fırsatı bulur. Günümüzde her yerde anons yapıldığını duyarız. Oldukça önemli bir konudur. Mağazalar da, havaalanında, marketler de ve otobüs terminalinde insanları bilgilendirmek için tercih edilir. Kısacası kalabalığın olduğu her yerde anonslara ihtiyaç vardır. Profesyonel firmamızdan destek alarak anons hizmetimizden destek almak sizin ellerinizdedir. Yabancı dil hizmetlerine kadar her konuda da fırsatlarımız bulunur. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Yabancı Dil Tesis Anonsu Seslendirme

Dinlenme Tesis Anonsu sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce Tesis Anonsu Seslendirme, Yabancı Dil Tesis Anonsu SeslendirmeAlmanca Tesis Anonsu Seslendirme ve Fransızca Tesis Anonsu Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde Tesis Anonsu Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Tesis Anonsu hepimiz için büyük önem arz eden anonslardır ve tesisin kendisini düşünecek olursakta hazır otomasyon altyapısına sahip bu dinlenme tesisi anonsları ile iş yükü azalmakta ve otomasyon sistem ile hatasız çalışmaktadır. My Prodüksiyon olarak uzun yıllardan bu yana Türkiye’nin en seçkin dinlenme tesis anonslarını hazırlamaktayız.Türkçe Tesis Anonsu Seslendirme konusunda uzman olan ekibimiz dinlenme tesisinizin gülümseyen yüzü olmak için sizleri bekliyor. Pratik çözümler ve yüksek ses kalitesindeki anonslarımızı dilerseniz uyarıcı bir ses başında olmak üzere örneğin gong sesi gibi hazırlayabilmekte sadece seslendirme anlamında değil, efekt olarakta çözümler sunmaktayız. Aynı zamanda otobüs şirket anonsları, seyahat esnasında verilen informatik anonslar, mola anons ve diğer seslendirme çözümlerimiz içinde uzman ekibimizle sizlere en kaliteyi en uygun fiyat garantisi ile sunmaya devam ediyoruz. Kısacası isterse bir otobüs firmasına ait tesis, isterse bir dinlenme tesisi olsun a’dan z’ye seslendirme çözümlerimiz ile yanınızdayız. Tesis anonsu konusunda en çok tercih edilen 3 dil.

İngilizce Seslendirme


İngilizce Seslendirme ve Dublaj

Almanca Seslendirme


Almanca Seslendirme ve Dublaj

Fransızca Seslendirme


Fransızca Seslendirme ve Dublaj

Teknolojinin gelişmiş olması ile birlikte sosyal medya alanda büyük değişimler ve yenilikler olmuştur. Dinlenme tesis anonsu sistemleri de gelişimini sürdüren yeniliklerin içinde ve şimdilerde de oldukça popülerleşmiş durumdadır. Özellikle otobüs firmaları, taşımacılık şirketleri ve dinlenme tesislerinin işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Bir diğer Dinlenme tesis çalışmamız olan santral karşılama anonsu çözümleri de sizlere sunmakta ve böylelikle hem telefon santrali hem de tesis içerisindeki anonsta ses bütünlüğünü de sağlamış oluyoruz.

Şirketleri irtibat numaralarından aradığınız zaman santraller çağrınıza cevap verir. Sizi karşılayan gerçek ses anonslardır. Bunlar daha önceden kaydedilmiştir. Arayanlara sunulmuştur. Bunun yanı sıra dinlenme tesislerinde molaya çıkılacağı zaman bilgilendirme yapılır. O zaman da otobüs içerisinde yolcular için gelinen tesis ve mola vakti hakkında bilgi verilir. Ayrıca çeşitli market ya da alışveriş merkezlerinde de indirim bilgilendirmeleri için de anonsların geldiği duyulur. Kısacası tesis anons sistemleri her yerde bulunur. Özellikle son yıllarda popülaritesi iyice artmış durumdadır.

Dinlenme Tesisi Anons

Dinlenme tesisi sesli anons sistemleri uzman seslendirme ekibi tarafından profesyonel bir şekilde yapılır. Bunun için güvenilir firmalardan destek almanız gerekir. Anons işlemlerini yapan firmaların seslendirmeleri insanları rahatsız etmeden ve anlaşılır bir şekilde olmalıdır. Ayrıca fon müzikleriyle de desteklenebilir. Hem kaliteli hem de bütçenize uygun bir yardım almak istiyorsanız uzun yıllar hizmet veren firmamıza güvenebilirsiniz.

Ayrıca yabancı dil seslendirme için de destek alabilirsiniz. Daha önce hizmet verdiğimiz anonsları da dinleyerek daha net bilgi sahibi olmanız mümkündür. Ayrıca aklınıza takılan her soru için de hemen irtibata geçebilmeniz mümkündür. Dinlenme tesisi anonsları ses ve müzik seçimine takiben anons sayısına bağlı olarak da en kısa zaman içerisinde teslimi yapılır. Ardından da işleme koymaya başlayabilirsiniz.

Dinlenme Tesisi Anons Metni Örneği

Tesis Anonsu Seslendirme

Dinlenme Tesisi Anonsu Seslendirme. Dinlenme Tesisi Anonsu Nedir? Tanınan seslendirme kadromuzun çalışmalarını mutlaka dinleyin. Şehirlerarası yolculuklarda dinlenme tesislerinde mola verdiğinizde sizi bilgilendiren birçok anons duyarsınız. İşte duyduğunuz anonsların genel ismi, dinlenme tesisi anonsu seslendirmesidir. İşte dinlenme tesis anons seslendirme örnekleri:
– Sayın yolcularımız, otobüsünüz 30 dakika çay ve ihtiyaç molası vermiştir, Seyahate devam etmeden önce Yıldız Dinlenme Tesisleri yemekleri ve pişmaniyesinden tatmanızı tavsiye ederiz. Teşekkürler.
– İstanbul seferini yapan Kamil Koç’un sayın yolcuları, otobüsünüz 5 dakika sonra kaldığı yerden seferine devam edecektir. Yıldız Dinlenme Tesislerinde keyifli vakit geçirdiğinizi umar, iyi yolculuklar dileriz.
– İstanbul seferini yapan Kamil Koç’un sayın yolcuları, otobüsünüzün sefer saati gelmiştir. Otobüste yerlerinizi almanız önemle rica olunur.

Tesis Anonsu Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Tesis Anonsu Seslendirme
 • Dinlenme Tesis Anonsu
 • Otobüs Şirketi Anonsu
 • Otobüs İçi Anons Sistemi
 • Tesis Anons Otomasyonu
 • Dinlenme Tesisi Seslendirme
 • Dinlenme Tesisi Anons
 • Tesis İçi Anons ve Seslendirme
 • Otobüs Tesis Anonsu
 • Seyahat Anons Seslendirme
 • İngilizce Tesis Anonsu
 • Almanca Tesis Anonsu
 • Fransızca Tesis Anonsu
 • Dinlenme Tesisi Seslendirme
 • TV Dinlenme Tesisi Mesaj Anons
 • Dinlenme Tesis Sesli Mesaj
 • Tesis Anons Seslendirmesi
 • Tesis İçi Anons Çözümleri
 • Türkçe Dinlenme Tesisi Anonsu
 • Yabancı Dil Tesis Anons

Profesyonel Tesis Anonsu Hizmetleri
Otobüs firmaları ne zaman dinlenme tesisine gireceğini ve mola vereceğini haber vermek için anons hizmetlerini kullanır. Şimdilerde dinlenme tesisi seslendirme hizmetleri sayesinde profesyonel bir destek alınabilir, yolcu, taşımacılık şirketi ve dinlenme tesisi arasında iletişim koordinasyonu en üst seviyeye taşınır.
Tesis Anonsu Seslendirme ve Prodüksiyon

Ülkemizde otobüs seyahati yapan kişi sayısı son derece fazladır. Firmalar da yolculuk sırasında anlaştıkları dinlenme tesislerinde mola verir. 24 saat hizmet veren bu mola yerlerine de uğranılır. Hepimiz yolculuk ettiğimiz esnada otobüsün ne zaman duracağını ve mola vereceğini bekleriz. Kimi zamanda anons verilir. Fakat ne söylediği anlaşılmaz. Bu da hiç hoş bir durum değildir. Firmamız tesis anons işlemlerini kaliteli bir şekilde yapar. Kulağa hoş gelen profesyonel hazırlanmış seslerle anons hazırlar. Seyahat esnasında mesajları düzgün ve doğru olarak hazırlar. Sonuçta herkes kalitesiz anonslardan rahatsız olur. Toplu alanlarda uzman seslerle hazırlanmış anonslar son derece makuldür. Firmamız işini doğru bir şekilde yapar. Uzun yıllardır bu konuda profesyoneldir. İşleriniz de profesyonelliğe önem veriyorsanız bunu bilirkişilere bırakmanız gerekir. Dinlenme tesisi seslendirme hizmetleri ile müşterilerinize mola esnasında profesyonel seslerle bilgi verebilmek için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Tesis Anonsu Seslendirme

Türkiye’nin en tanınan sesleri ile Tesis Anonsu Seslendirme! Türkçe başta olmak üzere, 63 farklı ülkeden en iyi seslendirme sanatçıları ile Tesis Anonsu ve Otobüs Şirketi Anons Seslendirme çözümleri ile sizlerleyiz. Bir otobüs şirketine ait dinlenme tesisi veya otobüs şirketine ait seyahat uyarı sistemleri, mola ve diğer informatik mesajlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Otobüs Mesajları ve Tesis Anonsu Seslendirme konularında yılların verdiği tecrübe ile sizlere her zaman olduğu gibi en iyiyi sunmaya devam ediyoruz. Dinlenme tesisi çözümlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayın!

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Dinlenme Tesisi Anons Seslendirme

Otobüs ile uzun yolculukların keyfi hiç bir şeye değişilmez. Ülkemizde büyük bir çoğunluk hava ulaşımı yerine otobüs yolcuğunu tercih ediyor. Bu yoğunluk ve gelişen teknolojik nimetlerden Otobüsler, Otobüs Tesisleri, Dinlenme Tesisleri de nasibini almış durumda. Dinlenme tesisleri otobüs firmaları için büyük bir önem arz eder, zaman kaybetmemek ve yolcuların zamanlamayı doğru yapması için de anons ile bilgilendirmeler verir.
Otobüs firmanız veya dinlenme tesisiniz için düşündüğünüz, Tesis Anonsu Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Otobüs Şirketleri yolcuların huzurla yolculuk edebilmeleri için verdikleri mola yerlerinde, yolcuların zamanlama konusunda sıkıntı yaşamamaları için hem dinlenme tesisi hem de otobüs firmalarına ait tesisler yolculara informatik anonslar sunar. Bu mesajlar sayesinde yolcu mola süresinde kalan zaman ve otobüs kalkış saati hakkında bilgilendirilir. Otobüs firmalarına ait tesisler ve dinlenme tesisi anons çözümlerimiz ile yolcularınız ve firmanız asla zor durumda kalmaz.
Profesyonel ekibimizden seslendirme çözümleri almak için bize ulaşabilirsiniz.

Keyifli bir otobüs yolculuğunun temelinde, profesyonel alt yapıya sahip bir otobüs şirketi ve dinlenme tesisi gelir. Otobüs ile seyahatten artan zamanda mola vermek için duran otobüs firmaları bu konaklama yerlerinde yolcuları bilgilendirici mesajları tesis anons sistemi aracılığı ile yolculara ulaştırılır. Böylelikle ne otobüs firması ne de tesis hiç bir sıkıntı yaşamadan normal işleyişinde hareket ederler.
Tesis Anonsu çözümlerimiz için tercih ettiğiniz süre ve bize ileteceğiniz metinler doğrultusunda çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Bir Tesis Anonsu Seslendirme çalışmasındaki en önemli unsur, çalışmada kullanılacak sesin ve nasıl bir tonda tesis anonsu yapacağıdır. Ses ve tonlama ne çok ince ne de çok kalın tercih edilmelidir. İnformatik mesaj kısa ve net bir şekilde bilgiyi aktarmalıdır. Tesis içerisinde bir çok taşımacılık şirketi olduğu için uzun tutulan mesajlar, tüm mesajların arasındaki süreyi kısaltacak ve tesiste dinlenen yolcu bu durumdan rahatsızlık duyacaktır.
En iyi tesis anons sesi seçilmesi ve anons yapılandırma çözümlerimiz için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Tesis Anonsu Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Tesis Anonsu Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1262 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!