Video Deşifresi & Altyazı

Video Deşifresi Altyazı

Video Altyazı Deşifresi

Prodüksiyon Hizmetleri

Önemli hizmet alanlarından biri olan video altyazı deşifresi nedir biliyor musunuz? Birçoğunuzun bilgi sahibi olmadığı birçoğunuzun ise bilgi sahibi olsa da yeterli bilgiye erişim sağlamadığı bu alanın amacı tam olarak nedir? Sizlere ne tür avantajlar sağlar? Bu alanda profesyonel bir hizmet almak ne işinize yarar? Bu konu için dahası birçok soru ve sorularınızın doğru adresi olarak bizler, istediğiniz an yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bahsi geçen hizmet içeriğimiz sesli ortamlar olan videolarda bulunan kayıtlar için bir tür aktarım şeklidir. Şöyle ki sesli olarak duyduğunuz kayıtlar yazılı hale getirilir ve altyazı olarak anlaşılır bir formla karşınıza çıkarılır. Böylece anlaşılmadığı için izlenmeyen videoların izlenebilirlik oranında artış sağlanmış olur. Sonuç olarak kişiler amaçlarına uygun olacak şekilde avantaj sağlamış olurlar. Yani videoların bireysel yahut kurumsal anlamda anlaşılabilirliği ve dünya genelinde hitap edilebilirliği yükselişe geçmiş olur. Peki, bu işlem için öncelik ne olmalıdır?

Eğer video altyazı deşifresi için kaynak durumundaki metine hâkim birer tercümanınız yoksa sonuç hüsrandır. Zira bir kelimenin bile bir cümleyi değiştirmeye yettiği düşünüldüğünde yanlış tercümelerin sonuçları da aşikâr demektir. İşte bizler bu konuda yetkin bir firma olarak her alan için uzmanlığından söz ettirmiş profesyonel isimlerle çalışmakta ve videolarınızı güvenilir ellere teslim ederken başarılı sonuçlara imzamızı atmaktayız. Peki, bu hizmet için uzman tercüman varlığı yeterli midir? Hayır, tabi ki… Zira bu kapsamda tercümanlarımız gerekli programlara sahip olmak durumundadır. Böylece duyulan metinler yazıya dökülür, ardından ise tercüme işlemine tabi tutulur. Tabi bitmedi. Öyle ki tüm bu işlem adımlarının ardından altyazı deşifre dokümanlarının editörlerce kontrol edilmesi sağlanır.

Video Altyazı Deşifre Neler Kazandırır?

Video altyazı deşifresi ses kayıtlarının aynı dile uygun olacak şekilde yazılı hale dönüştürülmesini esas alır. Bunu artık biliyorsunuz. O halde bu işlem sürecinde müşteri isteğine bağlı olarak farklı hedef diller için çeviri imkânı sunulabildiğini de bilmeniz gerekir. Zira müşteri her zaman aynı diller üzerinden deşifre hizmeti istemeyebilir. Kimi zaman farklı iki dil arasında bu hizmetten yararlanmak böylece hedef kitlesini daha geniş bir platforma yaymak da isteyebilirler. O halde bunun için her dilde ve hemen her alanda uzman olan tercümanlara dolayısıyla da bizlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bizlerse müşteri memnuniyetini esas alan bir firma olarak istediğiniz zaman yanınızda olabiliriz.

Video altyazı deşifresi birçok alan için söz konusu olabilir. Reklam, dizi ve film videolarından seminer, kongre ve konferans videolarına dek hemen her alanda bu hizmetten yararlanmanız mümkün olacaktır. Eğitim toplantıları, belgeseller, basın bültenleri, radyo programları, kurumsal sunumlar ve dahası her tür veri kaydı için üst düzey çözüm önerileri sunan bu hizmet içeriği ile sizler de ihtiyaçlarınıza yanıt alabilirsiniz. Tabi bu noktada memnuniyetiniz, tercihinizi bu alanda profesyonelliğiyle dikkat çeken bizlerden yana yaptığınız takdirde olumlu yönde olacaktır.

Altyazı Deşifre Hizmeti Süreci

Video altyazı deşifresi için içerik konusunda hâkimiyeti olan alanında profesyonel deşifre uzmanlarına gerek duyulduğundan yukarıda söz etmiştik. O halde deşifre uzmanının bu süreçte neler yaptığına da değinelim ne dersiniz?

Uzmanlarımız deşifre dokümanındaki ses kayıtlarını hem videoya hem de konuya uyum sağlayacak şekilde metin haline getirir. Ardından bu metinler altyazı şeklinde videoya eklenir.Bu süreçte fiyatlandırmayla temrine yönelik kayıt incelemesi yapılır. Uzman tercihi ana diliyle kayıt dili aynı olan kişiler arasından yapılır. Son olarak çalışmalar talep edilen formatta hazırlanarak müşterilere sunulur.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Reklam Prodüksiyon Ajansı

My Prodüksiyon olarak uzun yıllardır yüzlerce Whiteboard Animasyon Video projesi hayata geçirdik. Bütün projelerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağladık. Marka ve ürünleri tanıtan, hedef kitleye daha etkili anlatan videolar hazırladık ve müşterilerimizin başarısında pay sahibi olduk.

Bunu her geçen gün daha da ileriye taşıyor, profesyonel kadromuzla her defasında üst düzey sonuçlar üretmeyi başarıyoruz.

Bu başlık altında, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. My Prodüksiyon, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon çalışmalarıyla daima en iyi ve en kaliteliyi, kısa süre içerisinde en etkili bir şekilde sunar. Uzun yıllardan beridir bizi tercih eden müşterilerimizle size en iyiyi en ekonomik bütçe ile sunmayı planlar. TV Prodüksiyon örnek çalışmalarımızı bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.
Bizler hızlı teslimat, yüksek çözünürlük kalitesi ve kaliteli seslendirmelerle birlikte Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Videolarımızı benzersiz şekilde hazırlıyor, kullanımınıza sunuyoruz.

Firmamız yıllardır farklı sektörlerde aktif çalışan yüzlerce kurumsal markaya hizmet vermiş, binlerce başarılı sonuç ortaya koymuştur. Bu yüzden 2D & 3D Animasyon Video ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek yetenekli, donanımlı, bilgi sahibi bir kadroyla çalışıyoruz.

Sektörünüzün gereklerine ve rekabet ortamının şartlarına göre geniş incelemeler yapıyor, proje detaylarını sizlerin bilginiz dahilinde hazırlıyor ve planlanan animasyon filmi hazırlığı en profesyonel şekilde yapıyoruz.

2D & 3D Animasyon Video çekimlerimizde tanıtım filmi, müzik klipi, reklam filmi, ürün tanıtım filmleri, herhangi bir etkinlik için video çekimi, sosyal platformalar için video çekimi ve daha onlarca farklı alanda kullanabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

Eğer sizinde şirketiniz yada kurumsal markanız için bir 2D & 3D Animasyona ihtiyacınız var ise bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Reklam Prodüksiyon çalışmasında mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve reklam prodüksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor. Reklam fon müziği akılda kalıcı ve ayırdedici özellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir. Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir.
Reklam Prodüksiyon çözümlerimiz için siz de bize ulaşabilirsiniz.

Refaranslarımızdan Bazıları

Video Deşifresi & Altyazı konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Video Deşifresi & Altyazı" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 56 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası