dubbing

Video Subtitle Decode

Video Deşifresi Altyazı

Video Altyazı Deşifresi

Production Services

Önemli hizmet alanlarından biri olan video altyazı deşifresi nedir biliyor musunuz? Birçoğunuzun bilgi sahibi olmadığı birçoğunuzun ise bilgi sahibi olsa da yeterli bilgiye erişim sağlamadığı bu alanın amacı tam olarak nedir? Sizlere ne tür avantajlar sağlar? Bu alanda profesyonel bir hizmet almak ne işinize yarar? Bu konu için dahası birçok soru ve sorularınızın doğru adresi olarak bizler, istediğiniz an yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bahsi geçen hizmet içeriğimiz sesli ortamlar olan videolarda bulunan kayıtlar için bir tür aktarım şeklidir. Şöyle ki sesli olarak duyduğunuz kayıtlar yazılı hale getirilir ve altyazı olarak anlaşılır bir formla karşınıza çıkarılır. Böylece anlaşılmadığı için izlenmeyen videoların izlenebilirlik oranında artış sağlanmış olur. Sonuç olarak kişiler amaçlarına uygun olacak şekilde avantaj sağlamış olurlar. Yani videoların bireysel yahut kurumsal anlamda anlaşılabilirliği ve dünya genelinde hitap edilebilirliği yükselişe geçmiş olur. Peki, bu işlem için öncelik ne olmalıdır?

if video altyazı deşifresi için kaynak durumundaki metine hâkim birer tercümanınız yoksa sonuç hüsrandır. Zira bir kelimenin bile bir cümleyi değiştirmeye yettiği düşünüldüğünde yanlış tercümelerin sonuçları da aşikâr demektir. İşte bizler bu konuda yetkin bir firma olarak her alan için uzmanlığından söz ettirmiş profesyonel isimlerle çalışmakta ve videolarınızı güvenilir ellere teslim ederken başarılı sonuçlara imzamızı atmaktayız. Peki, bu hizmet için uzman tercüman varlığı yeterli midir? Hayır, tabi ki… Zira bu kapsamda tercümanlarımız gerekli programlara sahip olmak durumundadır. Böylece duyulan metinler yazıya dökülür, ardından ise tercüme işlemine tabi tutulur. Tabi bitmedi. Öyle ki tüm bu işlem adımlarının ardından altyazı deşifre dokümanlarının editörlerce kontrol edilmesi sağlanır.

Video Altyazı Deşifre Neler Kazandırır?

Video altyazı deşifresi ses kayıtlarının aynı dile uygun olacak şekilde yazılı hale dönüştürülmesini esas alır. Bunu artık biliyorsunuz. O halde bu işlem sürecinde müşteri isteğine bağlı olarak farklı hedef diller için çeviri imkânı sunulabildiğini de bilmeniz gerekir. Zira müşteri her zaman aynı diller üzerinden deşifre hizmeti istemeyebilir. Kimi zaman farklı iki dil arasında bu hizmetten yararlanmak böylece hedef kitlesini daha geniş bir platforma yaymak da isteyebilirler. O halde bunun için her dilde ve hemen her alanda uzman olan tercümanlara dolayısıyla da bizlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bizlerse müşteri memnuniyetini esas alan bir firma olarak istediğiniz zaman yanınızda olabiliriz.

Video altyazı deşifresi birçok alan için söz konusu olabilir. Reklam, dizi ve film videolarından seminer, kongre ve konferans videolarına dek hemen her alanda bu hizmetten yararlanmanız mümkün olacaktır. Eğitim toplantıları, belgeseller, basın bültenleri, radyo programları, kurumsal sunumlar ve dahası her tür veri kaydı için üst düzey çözüm önerileri sunan bu hizmet içeriği ile sizler de ihtiyaçlarınıza yanıt alabilirsiniz. Tabi bu noktada memnuniyetiniz, tercihinizi bu alanda profesyonelliğiyle dikkat çeken bizlerden yana yaptığınız takdirde olumlu yönde olacaktır.

Altyazı Deşifre Hizmeti Süreci

Video altyazı deşifresi için içerik konusunda hâkimiyeti olan alanında profesyonel deşifre uzmanlarına gerek duyulduğundan yukarıda söz etmiştik. O halde deşifre uzmanının bu süreçte neler yaptığına da değinelim ne dersiniz?

Uzmanlarımız deşifre dokümanındaki ses kayıtlarını hem videoya hem de konuya uyum sağlayacak şekilde metin haline getirir. Ardından bu metinler altyazı şeklinde videoya eklenir.Bu süreçte fiyatlandırmayla temrine yönelik kayıt incelemesi yapılır. Uzman tercihi ana diliyle kayıt dili aynı olan kişiler arasından yapılır. Son olarak çalışmalar talep edilen formatta hazırlanarak müşterilere sunulur.

Sound Bank Banner

Foreign Language Voice 70 Languages

foreign-language-dubbing-header

Advertising Production Agency

My Prodüksiyon olarak uzun yıllardır yüzlerce Whiteboard Animasyon Video projesi hayata geçirdik. Bütün projelerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağladık. Marka ve ürünleri tanıtan, hedef kitleye daha etkili anlatan videolar hazırladık ve müşterilerimizin başarısında pay sahibi olduk.

Bunu her geçen gün daha da ileriye taşıyor, profesyonel kadromuzla her defasında üst düzey sonuçlar üretmeyi başarıyoruz.

Under this heading, TV Commercials You can find detailed information about our services. My Produksiyon, TV Commercial Movie Voice Over and Production Services always offers the best and the best quality in the most effective way in a short time. With our customers who have preferred us for many years, we plan to offer you the best with the most economical budget. TV Production You can watch our sample works on this page.
Bizler hızlı teslimat, yüksek çözünürlük kalitesi ve kaliteli seslendirmelerle birlikte Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Videolarımızı benzersiz şekilde hazırlıyor, kullanımınıza sunuyoruz.

Firmamız yıllardır farklı sektörlerde aktif çalışan yüzlerce kurumsal markaya hizmet vermiş, binlerce başarılı sonuç ortaya koymuştur. Bu yüzden 2D & 3D Animasyon Video ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek yetenekli, donanımlı, bilgi sahibi bir kadroyla çalışıyoruz.

Sektörünüzün gereklerine ve rekabet ortamının şartlarına göre geniş incelemeler yapıyor, proje detaylarını sizlerin bilginiz dahilinde hazırlıyor ve planlanan animasyon filmi hazırlığı en profesyonel şekilde yapıyoruz.

2D & 3D Animasyon Video çekimlerimizde tanıtım filmi, müzik klipi, reklam filmi, ürün tanıtım filmleri, herhangi bir etkinlik için video çekimi, sosyal platformalar için video çekimi ve daha onlarca farklı alanda kullanabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

Eğer sizinde şirketiniz yada kurumsal markanız için bir 2D & 3D Animasyona ihtiyacınız var ise bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Advertising Production If your brand is important to you and your business is able to present your message effectively, the quality of My Production for advertisers, radios and televisions ad voice and advertising production infrastructure to hit the target with full accuracy. Advertising background music is memorable and distinctive. With a beautifully selected background music selection, your product can hit the target audience and make it indelible for years to come.
Advertising Production You can also contact us for our solutions.

Your references our Portofolio

Video Deşifresi & Altyazı konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Description:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Video Deşifresi & Altyazı" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Total: 5 (Total 427 Vote)

Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank

Bize yazın!