dubbing

Voiceover Application Form

Voice Over Artist Application Form

Yeni ve profesyonel isimlere kapımız açık! Seslendirme sektöründe radyo programcısı, tv programcısı, dublaj sanatçısı, tiyatro oyuncusu, spor spikeri veya haber spikeri gibi mesleklerde 3 yıl ve/veya daha uzun süreli deneyime sahipseniz, seslendirme başvuruları için aşağıda formu eksiksiz doldurarak ve ses demolarınızı ekleyerek sizde ailemize katılabilir ve ekibimiz içerisinde yerinizi alabilirsiniz. Bize ileteceğiniz form cast yetkililerimiz tarafından değerlendirilerek olumlu sonuçlandığı takdirde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Important note: Seslendirme ve Dublaj konusunda eğitimli değilseniz, lütfen seslendirme kurslarına müracat ediniz. My Prodüksiyon Reklam ve Seslendirme Ajansı, seslendirme, dublaj ve diksiyon konusunda herhangi bir eğitim vermemekte sadece bu alanda profesyonel ve isim yapmış seslendirme sanatçıları ile öncelikli olarak çalışmaktadır. My Prodüksiyon Seslendirme Sanatçısı Başvurusu sadece bu form aracılığı ile yapılmakta olup, email veya telefon ile başvurular alınmamaktadır.
With the following options Audio Demos and CVTell us your message. Audio Demos up to 3 (mp3) can be added.


Vocalist Do you want to vote for the application?

Description:

My Prodüksiyon, which aims to continuously improve itself, evaluates the performances of the voice actors under the title of ın Voice Over Artist ses.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Total: 5 (Total 838 Vote)

Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank

Bize yazın!