dubbing

Drone Çekim Hizmeti

Drone Çekim, Drone Video Çekimi

Profesyonel bir drone çekimine mi ihtiyacınız mı var?Drone Çekim Hizmeti

Yaptığı büyük işlerle farklı alanlarda hizmet veren My Prodüksiyon firması profesyonel drone kullanıcıları ile birlikte bu alanda da hizmet vermeye başladı. Geçtiğimiz yıl içerisinde oldukça fazla başarıya imza atan My Prodüksiyon birçok firmaya hizmet verdi ve hizmet vermeye devam ediyor. Sizde firmanın web sitesine girerek yaptığı örnek işlere bakabilir ve dilerseniz iletişime geçerek aklınızdaki projeyi gerçeğe dökebilirsiniz.  Firmanın drone ile verdiği işler ve tanımları aşağıda yer almaktadır. Check it out our clients

Yüksek Kalitede Drone Çekimi

Drone ile Havadan Video Çekimi: Günümüzde reklam filmi, dizi veya sinema filmi çekimlerinin birçok sahnesinde havadan çekimler oldukça sık kullanılmaktadır. My Prodüksiyon firması uzman drone pilotları aracığıyla birçok yapımcı şirketin havadan video çekimlerini yapmaktadır. Drone pilotları çekilecek videonun türüne göre ekipmanlarını getirmekte ve alınan talimata göre kısa bir sürede çekimlerini gerçekleştirerek teslim etmektedir. Sizde drone çekimleri için My Prodüksiyon’u tercih edebilirsiniz.

Drone ile Havadan Fotoğraf Çekimi: Sosyal medya hesabınızda veya şirketinizin herhangi bir hesabında kullanabileceğiniz bir fotoğrafa mı ihtiyacınız var My Prodüksiyon bu alanda sizlerle çalışmaktan mutluluk duyar. Şirketlerin reklam fotoğraflarında oldukça sık görülen yüksek bir konumdan çekilen fotoğraflar git gide popülerleşmektedir. Sizde bu akıma uyarak kendinizin veya şirketinizin havadan bir görüntüsünü profesyonel bir biçimde elde edebilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken tek işlem firmanın web sitesini ziyaret etmek. Diksiyonu düzgün ve işinde başarılı müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşme sizlerin kısa sürede istediğiniz konu hakkında bilgilenmenizi sağlayacaktır.

Drone ile Harita Çıkarma: Eğer aklınızda bir konum, harita uygulaması oluşturmak varsa My Prodüksiyon tam sizlere göre. Dronların geçtiğimiz yıllarda popülerleşmesiyle birlikte konum ve harita servisleri başka bir boyut kazandı. Birçok firma henüz dronlarla harita çıkarma işlemi yapmanı için geride kalmakta ve bu alanda rakiplerinin gerisinde kalmaktadır. Sizde düşük bir bütçe ile My Prodüksiyon sayesinde belirlediğiniz bölgenin haritasını kolaylıkla çıkartabilirsiniz. Birçok firma kendi web sitesinde 3D konumlarını paylaşmakta ve bu da ziyaretçilerin adreslerini kolayca bulmasını sağlamaktadır.

Drone ile Film, Dizi, Reklam Filmi: Aklınızda film, dizi veya reklam filmi projeniz varsa projenizi gerçekleştirmek için havadan çekilen fotoğraf ve videolara ihtiyacınız vardır. My Prodüksiyon geçtiğimiz yıllarda birçok projede rol almış ve adından başarı ile söz ettirmiştir. Eğer rakiplerinizin bir adım önüne geçmek istiyorsanız teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeli ve rakiplerinizden önce gelişmelerden faydalanmalısınız.

Drone Kamera KayıtCanlı Yayın hizmet kalitemiz günümüz kurumlarının ihtiyaç duyduğu çözümlere en modern ve gelişmiş olanaklarla cevap veriyor. Kullandığımız teknoloji sayesinde noktadan noktaya kesintisiz yayıncılıkta dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Sizler de gerek kendiniz gerek kurumunuz adına bir drone çekim hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız My Prodüksiyon sitemizdeki hizmetlere mutlaka göz atmalısınız…

Havadan Canlı Yayın Hizmeti: Kalabalık bir topluluğun olduğu dış mekanlarda yapılacak canlı yayınlarda daha temiz ve farklı açılar sunabilen bir canlı yayın hizmeti sağlamak, sadece havadan canlı yayın hizmeti almakla mümkündür. Bu mümkünatı en iyi şekilde sağlayacak olan kurum biziz. Havadan canlı yayın hizmetimiz ile istediğiniz dış mekan çekiminde sizlere birçok açıdan canlı yayın hizmeti sunmak üzere buradayız…

Drone Yayını Hizmeti: Günümüzde pek çok kurum bir spor müsabakasına katılabiliyor ya da spor müsabakasını bizzat sponsor olarak düzenleyebilir. Bu bağlamda kurumların canlı olarak spor müsabakası yayınlama ihtiyacı doğuyor. Spor canlı yayını hizmetimiz ile tam da bu ihtiyaca en teknolojik çözümlerimizle cevap veriyoruz.

Profesyonel Drone Çekim, Profesyonel Drone Kayıt


Drone Çekimi Hizmeti
Drone Çekim konusunda uzun yıllardan bu yana sizlere en yüksek kalite ve kesintisiz yayın deneyimi sunmaktayız. Eğer kaliteli bir drone kaydı nasıl olur? Kaliteli drone çekimi hangi firma yapar? diye soruyorsanız yapmanız gereken tek şey konusunda uzman ekibimiz ile görüşerek planlamanızı hemen yapmak!

Kısa sürede aldığı işleri tamamlayan ve alanında uzman kişileri kadrosunda barındıran My Prodüksiyon her geçen gün adından söz ettirmeye devam ediyor. Farklı sektörlerde verdiği hizmetle günlük hayatta izlediğiniz pek çok film, dizi ve reklam filmlerinde etken rol oynuyor ve bu projelerin başarısına oldukça katkı sağlıyor. Sizde firmanın web adresini ziyaret ederek yetkililerle iletişime geçebilir ve projelerinizin hayata geçmesine bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Drone Çekim Hizmeti

Canlı Yayın hizmet kalitemiz günümüz kurumlarının ihtiyaç duyduğu çözümlere en modern ve gelişmiş olanaklarımızla cevap veriyor. Sizler de gerek kendiniz gerek kurumunuz adına bir canlı yayın hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız günün 24 saati haftanın 7 günü My Prodüksiyon’a ulaşabilir. Profesyonel çözümlerimizle yüksek kaliteli canlı yayın hizmetine hemen ulaşabilirsiniz!

Sound Bank Banner

Foreign Language Voice 70 Languages

foreign-language-dubbing-header

Canlı Yayın Hizmetlerimiz

My Prodüksiyon’un yüksek teknolojiye sahip altyapısı ile sağlanan yüksek kaliteli canlı yayın hizmeti ya da daha yaygın olarak kullanılan ismi ile bir webcast hizmeti almak ister misiniz? Web canlı yayın hizmetimiz kapsamında sizlere tam bu yönde profesyonel, kesintisiz ve yüksek hızlı canlı yayın hizmetleri ve noktasal çözümler sunuyoruz. Firmanıza yada markanıza özel bir canlı yayına ihtiyacınız varsa bize çekinmeden ulaşabilir merak ettiğiniz tüm sorulara uzmanlarımız aracılığa cevap bulabilirsiniz.

Günümüz canlı yayın hizmetlerinde televizyon canlı yayınını kadar popüler olan bir canlı yayın türü de sosyal medya canlı yayınlarıdır. Popülaritesi ve kalitesi gittikçe artan Instagram, Facebook, Twitch, Tiktok ve YouTube gibi sosyal medya mecralarında doğrudan izlenen canlı yayın hizmetini de en yüksek kalite ile sizlere sunuyoruz. Sağladığımız canlı yayın hizmet ve çözümleri için bize hemen ulaşabilir canlı yayın konusunda uzman olan ekibimizden teknik detayları hemen öğrenebilirsiniz.

Özellikle günümüzde tıp dünyasına ilişkin canlı yayın hizmetlerinin önemi ve değeri oldukça artmıştır. Canlı yayınla yapılan önemli bir müdahale ile gerçekleşecek olan bir cerrahi uygulamadan, yüksek katılımcı sayısı gerektiren tıp toplantılarına kadar aklınıza gelebilecek hemen hemen her medikal canlı yayın çözümü ile sizlerede hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Yüksek ses ve görüntü kalitesi ile noktasal yayın aktarımında en yüksek teknolojiyi sizlere sunmaktayız. Yüksek çözünürlüklü, kesintisiz bir canlı yayın deneyimine hazır mısınız?

Günümüz iş dünyasında şirketler ya da çeşitli kuruluşlar sadece kendi bünyelerindeki ve ekosistemlerindeki insanların izlemesi ve katılması üzere yayınlanacak olan canlı yayınlar yapmak ister. Kapalı devre canlı yayın hizmetimiz ile ister şirketiniz isterse de kurumunuz azami güvenlik ve gizlilik içerisinde canlı yayınını gerçekleştirebilecektir…Unutmayın! Canlı Yayın Hizmeti uzman ellerden çıkarsa kaliteli bir yapıma dönüşür, yüksek teknolojiye sahip canlı yayın ekibimiz sizleri bekliyor.

Client Portofolio

Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank

Bize yazın!