dubbing

2D & 3D Animation Films

2D & 3D Animasyon Filmi

2D & 3D Animasyon Film

Production Services

My Prodüksiyon olarak en çok tercih edilen hizmetlerimizden birisi 2D & 3D Animasyon Video hizmetidir. 20 yılı aşkın tecrübemizde bu alanda binlerce projeyi hayata geçirmiş, kalitenin ve güvenin adresi olmuş bulunuyoruz. Her geçen gün en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerimizin prestijini arttırmayı hedefliyoruz.

Her geçen gün internet kullanıcılarının oranı artmakta, teknoloji hayatın her alanında kendine yer bulmaktadır. Bu noktada video içeriklere duyulan ihtiyaç da her geçen gün artıyor. Videoların metinlere ve resimlere göre daha anlaşılır olması, akılda kalıcı olması, verilmek istenen mesajı daha canlı sunması markaların stratejilerinde öne çıkıyor. Temel amacın etkileşim sağlamak olduğu iş dünyasında hangi sektörde bulunursanız bulunun hedef kitlenize ulaşmanız ve sizi tercih etmeleri gerektiği konusunda onları ikna etmeniz gerekiyor. Bunun için de video kullanmak en etkili çözüm yollarından birisi olarak karşımızda duruyor.

2D & 3D Animasyon Filmi uygulamaları modellerin, karakterlerin, ürünlerin, henüz yapımı tamamlanmamış mimari yapıların ve diğer aklınıza gelebilecek gerçek dünyadaki bütün nesnelerin iki boyutlu, üç boyutlu olarak hazırlanmasıdır. 2D ile 3D arasında görüntü ve uygulama olarak fark olsa da kullanım alanları olarak hemen her sektör için hazırlanabilir. Çizgi karakterlerden, yazı efektlerinde, hareketli grafikerlerden yararlanılabilir. Bu da gerek 2D gerekse 3D animasyon çekimlerine çok sınırsız bir kullanım alanı sağlıyor. Özellikle 3D animasyonlar her detayın, her ince ayrıntının izleyenlere gösterilmesini sağladığı için hedef kitlede daha yüksek etki oluşturuyor. Hazırlaması da aynı oranda profesyonellik gerektiriyor.

2D & 3D Animasyon Video Çalışmalarında Kalite Farkı

My Prodüksiyon olarak kurumsal ve bireysel bütün 2D & 3D Animasyon Video çekim taleplerini karşılıyoruz. Çekimlerimizi profesyonel bir kadroyla yapıyor, sektörün en iyilerinden seslendirmeler dahil edebiliyor, reklam ve marka yerleştirmeleri gibi, metin detayları gibi her konuyu videolara başarıyla uyarlıyoruz.

My Prodüksiyon firmamızdan alacağınız 2D & 3D Animasyon Video hizmetinde hızlı teslimat garantisi veriyoruz. İşlerimizi olabildiğince hızlı yapıyor, söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz kalitede projelerimizin teslimatını sağlıyoruz. Revizyon desteğimiz sayesinde video filmlerinizin üzerinde bütün uygulamaları yapabiliyor, talep ettiğiniz ekleme, çıkarma, düzeltmeleri orijinalini bozmadan yerine getiriyoruz.

Bütün videolarda olduğu gibi 2D & 3D Animasyon Video çekimlerinde de çözünürlük kalitesi çok önemlidir. Günümüzde videoların izlenebileceği alanlar çok geniş olduğu için hazırlanacak bir videonun en düşük ve en yüksek çözünürlüğe sahip ekranlarda rahatlıkla oynatılabilmesi gerekir. Bizler üstlendiğimiz 2D & 3D Animasyon Video çekimlerinde yüksek çözünürlük kalitesi vaat ediyor, videolarınızın her ekranda bozulmadan, görüntü kalitesinde düşüş olmadan oynatılabilmesine olanak tanıyoruz.

Sound Bank Banner

Foreign Language Voice 70 Languages

foreign-language-dubbing-header

Advertising Production Agency

2D & 3D Animasyon Video uygulamaları hem eğlenceli hem de dinamik bir görünüm sunuyor. Bu da sizlere hedeflerinize daha kolay, daha hızlı ulaşma fırsatı sunuyor. Elbette bütün bunları yaparken animasyonun kalitesi çok önemlidir ve kesinlikle en iyisi ortaya çıkarılmalıdır.
Production Agency all the steps that should be carried out within our agency are carefully examined. So what are these steps? Text preparation, which is the first step of the production stage with the support of our text writers, is done, vocalization, assembly, editing and post production follows these steps.

Under this heading, TV Commercials You can find detailed information about our services. My Produksiyon, TV Commercial Movie Voice Over and Production Services always offers the best and the best quality in the most effective way in a short time. With our customers who have preferred us for many years, we plan to offer you the best with the most economical budget. TV Production You can watch our sample works on this page.
Eğer sizde sonuç odaklı çözüm istiyorsanız bize günün 24 saati, haftanın  7 günü çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Firmamız yıllardır farklı sektörlerde aktif çalışan yüzlerce kurumsal markaya hizmet vermiş, binlerce başarılı sonuç ortaya koymuştur. Bu yüzden 2D & 3D Animasyon Video ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek yetenekli, donanımlı, bilgi sahibi bir kadroyla çalışıyoruz.

Sektörünüzün gereklerine ve rekabet ortamının şartlarına göre geniş incelemeler yapıyor, proje detaylarını sizlerin bilginiz dahilinde hazırlıyor ve planlanan animasyon filmi hazırlığı en profesyonel şekilde yapıyoruz.

2D & 3D Animasyon Video çekimlerimizde tanıtım filmi, müzik klipi, reklam filmi, ürün tanıtım filmleri, herhangi bir etkinlik için video çekimi, sosyal platformalar için video çekimi ve daha onlarca farklı alanda kullanabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

Eğer sizinde şirketiniz yada kurumsal markanız için bir 2D & 3D Animasyona ihtiyacınız var ise bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Advertising Production If your brand is important to you and your business is able to present your message effectively, the quality of My Production for advertisers, radios and televisions ad voice and advertising production infrastructure to hit the target with full accuracy. Advertising background music is memorable and distinctive. With a beautifully selected background music selection, your product can hit the target audience and make it indelible for years to come.
Advertising Production You can also contact us for our solutions.

Your references our Portofolio

2D & 3D Animasyon Filmi konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Description:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "2D & 3D Animasyon Filmi" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Total: 5 (Total 381 Vote)

Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank

Bize yazın!