dubbing

Video Translation Services

Çeviri & Tercüme Çözümleri

Profesyonel Çeviri & Tercüme Solutions

Production Services

Çeviri & tercüme çözümleri ile karşınızda olan firmamız, bilginin daha anlaşılır bir şekilde tarafınıza sunulmasına böylece dünya genelinde iletişim sağlamanıza yardımcı olmaktadır. İşlerinizin kolaylaşmasında, akabinde ise hız faktörünü temel alan çözümlerle ön plana çıkılmasında garanti sunan firmamız için memnuniyetiniz her şeyden daha önemlidir.

Firmamız çeviri & tercüme çözümleri kapsamında yazılı ve sözlü çeviri hizmetleriyle yeminli, genel, ticari ve teknik tercümeye yönelik hizmetlerini de ihtiyaçlarınıza yanıt olarak sunmaktadır. Sunmuş olduğu hizmetlerde profesyonelliği temel alan firmamızın bu ölçüde bünyesinde yer verdiği tercümanları ve çevirmenleri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. O halde firma olarak alelade işlerden uzak kaldığımıza ve sektöre hak ettiği değeri veren profesyonel adresinizin ta kendisi olduğumuza özellikle değinmek isteriz.

Çeviri hizmetlerimizde kurumsal ihtiyaçlarınıza yanıt olduğumuz gibi dilerseniz kişisel ihtiyaçlarınız için de yanınızda olmaktayız. Çeviri hizmetleri alanına göre çeşitlilik gösteren ve ancak kendi alanında uzman olan ellerden çıktığında kalite standartlarına sahip olan hassas hizmet gruplarından biridir. Bizler bu durumun bilinci ile yönümüzü belirlerken her alan için uzmanlığını profesyonel işleriyle kanıtlamış kişilerle çalışmakta ve ihtiyaçlarınıza işinin ehli kimselerle yanıt olmaktayız. Böylece isterseniz akademik, edebi, hukuki çeviriler isterseniz de kreatif, patent, medikal, teknik, simultane ve ardıl çeviriler olsun fark etmeksizin hizmetinizde yer almaktayız.

Çeviri & Tercüme Çözümlerinde Öncelik Nedir?

Çeviri & tercüme çözümleri ile adından sıkça söz ettiren firmamız, bu alanda verdiği kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkmakta ve en önemlisi de sektörün aranan isimlerinden biri olmaktadır. Başta İngilizce olmak üzere Fransızca, Arapça, Rusça, Almanca ve dahası birçok dil üzerine hizmet vermekte, toplamda 130’u aşkın dilde ihtiyaç duyduğunuz tercüme hizmetlerimizi karşınıza çıkarmaktayız. Ülke genelinde lider konuma erişmiş olan bir firma olarak güvenilir, kaliteli ve hızlı çevirilerin adresi olmakta, tercümanlarımızın her biri için yeminli oluşuna özellikle dikkat etmekteyiz. Her dil için konulara göre ayrılan tercüman kadromuzdan ise bu kapsamda özellikle söz etmek isteriz.

Çeviri & tercüme çözümleri için teknik temelin güçlü oluşundan bahsetmek gerekir. Zira donanım noktasında eksiksiz bilgisayarlar, çağdaş yazılım ve programlar, alanında uzman kişilerin desteği olmadığında teknik temelin güçlü oluşu diye bir şeyden de söz edilemeyecektir. Bu nedenle bizler tıpkı kadromuzla olduğu gibi bu konuda da yetkinliğimizi ön plana çıkarmakta, böylece müşterilerimizin çeviri ve tercüme ihtiyaçlarına güvenilirlik ve hızlılık kapsamında yanıt vermekteyiz.

Hizmetlerimizde hız kavramına özellikle değinmekteyiz. Zira müşterilerimizin projelerini talepte bulundukları zaman içerisinde yetiştirmek sektör olarak bir gereklilik olacaktır ki aksi halde kaliteli hizmetlerden söz edilemeyecektir. Tabi en az zaman kadar hatta daha da önemli olan bir unsur vardır ki, o da müşterilerimizin taleplerine yanıt verirken içerik noktasında gerekli hassasiyeti gösteriyor olmamızdır. Öyle ki içerik doğruluğu söz konusu olmadığında diğer ölçütler de anlamsızlaşacaktır. O nedenle içerik doğruluğunu temel alarak hızlı ve ekonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini kazanmak firma olarak asıl hedefimizdir.

Çeviri & Tercüme Güvenilirlik Şartı

Çeviri & tercüme çözümleri güvenilir olmalıdır. Öyle ki müşterilerimizden teslim alacağımız her tür belge, yasal sorumluluk sahibi yeminli tercümanla ofisimiz arasında gizli kalacaktır. Bu durum güvenilirliğimizin göstergesi olurken kaliteli hizmetlerimizin de en önemli ölçütü olacaktır.

Yanlış tercümeler kimi zaman telafisi zor kimi zamansa imkânsız olan zararlarla kişilerin karşısına çıkar. Akabinde ise mağduriyetleri beraberinde getirir. O halde gelin çözümünüz olalım, mağduriyetlere fırsat vermeyelim.

 

Sound Bank Banner

Foreign Language Voice 70 Languages

foreign-language-dubbing-header

Advertising Production Agency

My Prodüksiyon olarak uzun yıllardır yüzlerce Whiteboard Animasyon Video projesi hayata geçirdik. Bütün projelerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağladık. Marka ve ürünleri tanıtan, hedef kitleye daha etkili anlatan videolar hazırladık ve müşterilerimizin başarısında pay sahibi olduk.

Bunu her geçen gün daha da ileriye taşıyor, profesyonel kadromuzla her defasında üst düzey sonuçlar üretmeyi başarıyoruz.

Under this heading, TV Commercials You can find detailed information about our services. My Produksiyon, TV Commercial Movie Voice Over and Production Services always offers the best and the best quality in the most effective way in a short time. With our customers who have preferred us for many years, we plan to offer you the best with the most economical budget. TV Production You can watch our sample works on this page.
Bizler hızlı teslimat, yüksek çözünürlük kalitesi ve kaliteli seslendirmelerle birlikte Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Videolarımızı benzersiz şekilde hazırlıyor, kullanımınıza sunuyoruz.

Firmamız yıllardır farklı sektörlerde aktif çalışan yüzlerce kurumsal markaya hizmet vermiş, binlerce başarılı sonuç ortaya koymuştur. Bu yüzden 2D & 3D Animasyon Video ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek yetenekli, donanımlı, bilgi sahibi bir kadroyla çalışıyoruz.

Sektörünüzün gereklerine ve rekabet ortamının şartlarına göre geniş incelemeler yapıyor, proje detaylarını sizlerin bilginiz dahilinde hazırlıyor ve planlanan animasyon filmi hazırlığı en profesyonel şekilde yapıyoruz.

2D & 3D Animasyon Video çekimlerimizde tanıtım filmi, müzik klipi, reklam filmi, ürün tanıtım filmleri, herhangi bir etkinlik için video çekimi, sosyal platformalar için video çekimi ve daha onlarca farklı alanda kullanabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

Eğer sizinde şirketiniz yada kurumsal markanız için bir 2D & 3D Animasyona ihtiyacınız var ise bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Advertising Production If your brand is important to you and your business is able to present your message effectively, the quality of My Production for advertisers, radios and televisions ad voice and advertising production infrastructure to hit the target with full accuracy. Advertising background music is memorable and distinctive. With a beautifully selected background music selection, your product can hit the target audience and make it indelible for years to come.
Advertising Production You can also contact us for our solutions.

Your references our Portofolio

Çeviri & Tercüme Çözümleri konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Description:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Çeviri & Tercüme Çözümleri" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Total: 5 (Total 379 Vote)

Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank

Bize yazın!