dubbing

Whiteboard Animation Films

Whiteboard Animation Films

Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Film

Production Services

Tanıtım videolarında, ürün videolarında teknolojinin son imkanları Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Video çözümleridir. Beyaz tahta animasyon filmleri sayesinde izleyicilerinizde çok daha etkileyici bir algı oluşturabilirsiniz. Bunun için firmamız olağan üstü çözümlere imza atmaktadır. Bizler Whiteboard Animasyon Videolarımızda izleyicilerin algısını canlı tutmayı ve onları etkilemeyi esas alıyoruz. Özel çizim teknikleri, eşsiz resimler ve seslendirmeler kullanıyoruz. Bu sayede videolarınız daha etkileyici hale gelir. Paylaşılma oranları artar. Yorum ve beğeniler kısa sürede sizin de tahmin edemeyeceğiniz seviyede yükselir.

Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Video çözümlerimizde öncelikle etkileyici bir senaryo hazırlıyoruz. Bunu profesyonel seslendirme ekibimizce seslendiriyor, ardından da hareketli karakterlerimizi hazırlıyoruz. Senaryoya uygun karakterlerimiz üzerinde sınırsız revizyon olanağı buluyor, sizlerin istekleri doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz bütün değişiklikleri yapabiliyoruz. Bütün bunların sonunda da başarınızı çok daha üst seviyelere taşıyoruz.

Beyaz Tahta Animasyon Videolarının Avantajları

Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Video çözümleri pek çok açıdan büyük avantajlar sağlar. Bunların bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

• Ziyaretçilerinizin sitenizde daha fazla vakit geçirmesini sağlar: beyaz tahta animasyon filmi sayesinde ziyaretçileriniz sitenizde daha fazla kalabilir. Bu da sayfalarınıza alacağınız geri dönüşlerin büyük oranda artmasını sağlar.

• Mobil cihaz kullanıcılarının daha fazla ilgisini çekersiniz: Akıllı telefonlar sayesinde insanların internete erişim yolları değişmiş, kullanıcılar mobil cihazlardan internete erişimi tercih eder olmuşlardır. Araştırmalar da göstermektedir ki mobil cihaz kullanıcıları daha fazla video izlemektedir. Başarılı Whiteboard Animasyon Video çözümleri sayesinde sizler de hedef kitlenizi arttırabilirsiniz.

• Müşterilerinizin aklında kalıcı olmanızı sağlar: Rekabet ortamında ortak bir pasta vardır ve bu pastadan pay lamaya çalışan çok fazla hizmet tedarikçisi vardır. Bu yüzden de kendinizi öne çıkarmayı, hedef kitleyi sizi seçemeye ikna etmelisiniz. Beyaz tahta animasyon filmi sayesinde etkileşimini arttırabilir, markanızın, ürünlerinizin, hizmetlerinizin daha çok hatırlanmasını, merak uyandırmasını, hakkınızda bilgi almaya sevk etmesini sağlayabilirsiniz.

• Yoğun kişilere ulaşımınızı kolaylaştırır: Gün içinde hitap edilmesi en zor kişiler yoğun tempoyla çalışanlardır. Yazılı metinler onlar için çoğu zaman sıkıcı gelir. Zaten her yerde gördükleri şeylerdir. Oysa Etkileyici bir beyaz tahta animasyon filmiyle onların da dikkatini çekebilir, kendinizi fark ettirebilirsiniz.

• Uluslararası alanda da kendinize yer edinmenizi sağlar: Eğer hedefleriniz çok büyük ve müşterileriniz uluslararası seviyede ise beyaz tahta animasyon videoları hedef kitlenize ulaşmanızı çok daha kolaylaştırır. Çünkü görselliğin dili evrenseldir. Bunun yanında düşük maliyetlerle farklı dillerde altyazı da ekleyebilirsiniz. Bütün bunlar her ana dilden kişiye videolarınızın hitap etmesini, sizin tanıtımınızın artmasına vesile olur.

• E-postalarınızı daha etkili kılar: E-posta ile hedef kitleyle iletişim kurmak oldukça yaygın bir uygulamadır. Fakat sadece metinden oluşan e-postaların büyük çoğunluğunun okunmadan silindiği, hatta abonelikten çıkıldığı araştırmalarla sabittir. Oysa etkili bir Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Video ile e-postalarınızın etkisini arttırabilir, video ile mesajınızı daha etkili biçimde ulaştırarak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Abone kayıplarınızın önüne geçebilirsiniz.

Sound Bank Banner

Foreign Language Voice 70 Languages

foreign-language-dubbing-header

Advertising Production Agency

My Prodüksiyon olarak uzun yıllardır yüzlerce Whiteboard Animasyon Video projesi hayata geçirdik. Bütün projelerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağladık. Marka ve ürünleri tanıtan, hedef kitleye daha etkili anlatan videolar hazırladık ve müşterilerimizin başarısında pay sahibi olduk.

Bunu her geçen gün daha da ileriye taşıyor, profesyonel kadromuzla her defasında üst düzey sonuçlar üretmeyi başarıyoruz.

Under this heading, TV Commercials You can find detailed information about our services. My Produksiyon, TV Commercial Movie Voice Over and Production Services always offers the best and the best quality in the most effective way in a short time. With our customers who have preferred us for many years, we plan to offer you the best with the most economical budget. TV Production You can watch our sample works on this page.
Bizler hızlı teslimat, yüksek çözünürlük kalitesi ve kaliteli seslendirmelerle birlikte Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Videolarımızı benzersiz şekilde hazırlıyor, kullanımınıza sunuyoruz.

Firmamız yıllardır farklı sektörlerde aktif çalışan yüzlerce kurumsal markaya hizmet vermiş, binlerce başarılı sonuç ortaya koymuştur. Bu yüzden 2D & 3D Animasyon Video ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek yetenekli, donanımlı, bilgi sahibi bir kadroyla çalışıyoruz.

Sektörünüzün gereklerine ve rekabet ortamının şartlarına göre geniş incelemeler yapıyor, proje detaylarını sizlerin bilginiz dahilinde hazırlıyor ve planlanan animasyon filmi hazırlığı en profesyonel şekilde yapıyoruz.

2D & 3D Animasyon Video çekimlerimizde tanıtım filmi, müzik klipi, reklam filmi, ürün tanıtım filmleri, herhangi bir etkinlik için video çekimi, sosyal platformalar için video çekimi ve daha onlarca farklı alanda kullanabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

Eğer sizinde şirketiniz yada kurumsal markanız için bir 2D & 3D Animasyona ihtiyacınız var ise bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Advertising Production If your brand is important to you and your business is able to present your message effectively, the quality of My Production for advertisers, radios and televisions ad voice and advertising production infrastructure to hit the target with full accuracy. Advertising background music is memorable and distinctive. With a beautifully selected background music selection, your product can hit the target audience and make it indelible for years to come.
Advertising Production You can also contact us for our solutions.

Your references our Portofolio

Whiteboard Animasyon Filmi konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Description:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Whiteboard Animasyon Filmi" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Total: 5 (Total 407 Vote)

Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank

Bize yazın!