dubbing

Canlı Yayın Hizmeti

Canlı Yayın Hizmeti

Profesyonel bir canlı yayına mı ihtiyacınız mı var?Canlı Yayıncılık Hizmeti
Günümüz dünyasında bir şeyi oluşturmaktan daha önemli bir şey varsa o da oluşturulan olguları kitlelere verimli bir şekilde duyurmaktır. Herhangi bir ürünü, markayı, kişiyi ya da projeyi de kitlelere yayınlamanın ve duyurmanın en verimli yolu ise canlı yayın hizmetleri almaktır. Tam bu noktada bir hizmete ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Zira canlı Yayınla platformu olarak My Prodüksiyon internet sitesi aracılığı ile aklınıza gelecek hemen her alanda canlı yayın hizmetleri ve canlı yayın çözümleri sunuyoruz. Canlı Yayınla platformu olarak sağladığımız bazı canlı yayın hizmetleri aşağıdaki şekildedir.
Check it out our clients

Yüksek Kalitede Canlı Yayın Çözümleri

Web Canlı Yayın Hizmeti: My Prodüksiyon firmasının bizzat kendi altyapısı ile sağlanan bir canlı yayın ya da bir başka deyişle webcast hizmeti almak ister misiniz? Web canlı yayın hizmetimiz kapsamında sizlere tam bu yönde canlı yayın hizmetleri ve çözümleri sunuyoruz.

Sosyal Medya Canlı Yayın Hizmeti: Günümüz canlı yayın hizmetlerinde televizyon canlı yayınını kadar popüler olan bir canlı yayın türü de sosyal medya canlı yayınlarıdır. Popülaritesi ve kalitesi git gide artan Instagram, Facebook, Twitch ve YouTube gibi mecralarda doğrudan izlenen canlı yayın hizmeti de, sağladığımız canlı yayın hizmet ve çözümleri arasındadır.

Medikal Canlı Yayın Hizmeti: Özellikle günümüzde tıp dünyasına ilişkin canlı yayın hizmetlerinin önemi ve değeri oldukça artmıştır. Cerrahi uygulamalardan tıp toplantılarına kadar hemen her medikal canlı yayın hizmetini alabileceğiniz en doğru platformda sizlerede hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Canlı Yayın hizmet kalitemiz günümüz kurumlarının ihtiyaç duyduğu çözümlere en modern ve gelişmiş olanaklarla cevap veriyor. Kullandığımız teknoloji sayesinde noktadan noktaya kesintisiz yayıncılıkta dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Sizler de gerek kendiniz gerek kurumunuz adına bir canlı yayın hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız My Prodüksiyon sitemizdeki hizmetlere mutlaka göz atmalısınız…

Kapalı Devre Canlı Yayın Hizmeti: Günümüz iş dünyasında şirketler ya da çeşitli kuruluşlar sadece kendi bünyelerindeki ve ekosistemlerindeki insanların izlemesi ve katılması üzere yayınlanacak olan canlı yayınlar yapmak ister. Kapalı devre canlı yayın hizmetimiz ile ister şirketiniz isterse de kurumunuz azami güvenlik ve gizlilik içerisinde canlı yayınını gerçekleştirebilecektir…

Havadan Canlı Yayın Hizmeti: Kalabalık bir topluluğun olduğu dış mekanlarda yapılacak canlı yayınlarda daha temiz ve farklı açılar sunabilen bir canlı yayın hizmeti sağlamak, sadece havadan canlı yayın hizmeti almakla mümkündür. Bu mümkünatı en iyi şekilde sağlayacak olan kurum biziz. Havadan canlı yayın hizmetimiz ile istediğiniz dış mekan çekiminde sizlere birçok açıdan canlı yayın hizmeti sunmak üzere buradayız…

Spor Canlı Yayını Hizmeti: Günümüzde pek çok kurum bir spor müsabakasına katılabiliyor ya da spor müsabakasını bizzat sponsor olarak düzenleyebilir. Bu bağlamda kurumların canlı olarak spor müsabakası yayınlama ihtiyacı doğuyor. Spor canlı yayını hizmetimiz ile tam da bu ihtiyaca en teknolojik çözümlerimizle cevap veriyoruz.

Yüksek Kalitede Canlı Yayın


HD Canlı Yayın Hizmeti
Canlı yayın konusunda uzun yıllardan bu yana sizlere en yüksek kalite ve kesintisiz yayın deneyimi sunmaktayız. Eğer çok sayıda katılımcı gerektiren büyük konferanslara pandemi süreci içerisinde nasıl katılacağınız diye düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey konusunda uzman ekibimiz ile görüşerek planlamanızı hemen yapmak!

Sunduğumuz canlı yayın çözümlerimiz ile markanız ve firmanız sosyal medyanın gücünü kullanacak ve hedef kitlenize kendinizi çok ekonomik fiyatlarla en doğru şekilde aktarabileceksiniz. Planladığınız canlı yayını sizler için eş zamanlı olarak dilerseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden de eş zamanlı olarak yayına alıyor ve sosyal etkileşimi senkronize bir güç haline dönüştürüyoruz. Böylelikle her platformda birbirinden farklı olan kitleye eş zamanlı olarak ulaşma imkanına kavuşuyorsunuz.

Profesyonel canlı yayın hizmetlerimize dilerseniz seslendirme ve prodüksiyon olarakta destek sağlıyor, yayınlarınıza özel logo ve seperatörler ile televizyonlardaki canlı yayın deneyimine benzer kalitede HD bir yayın deneyimi sunuyoruz.

Canlı Yayın Hizmeti

Canlı Yayın hizmet kalitemiz günümüz kurumlarının ihtiyaç duyduğu çözümlere en modern ve gelişmiş olanaklarımızla cevap veriyor. Sizler de gerek kendiniz gerek kurumunuz adına bir canlı yayın hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız günün 24 saati haftanın 7 günü My Prodüksiyon’a ulaşabilir. Profesyonel çözümlerimizle yüksek kaliteli canlı yayın hizmetine hemen ulaşabilirsiniz!

Sound Bank Banner

Foreign Language Voice 70 Languages

foreign-language-dubbing-header

Canlı Yayın Hizmetlerimiz

My Prodüksiyon’un yüksek teknolojiye sahip altyapısı ile sağlanan yüksek kaliteli canlı yayın hizmeti ya da daha yaygın olarak kullanılan ismi ile bir webcast hizmeti almak ister misiniz? Web canlı yayın hizmetimiz kapsamında sizlere tam bu yönde profesyonel, kesintisiz ve yüksek hızlı canlı yayın hizmetleri ve noktasal çözümler sunuyoruz. Firmanıza yada markanıza özel bir canlı yayına ihtiyacınız varsa bize çekinmeden ulaşabilir merak ettiğiniz tüm sorulara uzmanlarımız aracılığa cevap bulabilirsiniz.

Günümüz canlı yayın hizmetlerinde televizyon canlı yayınını kadar popüler olan bir canlı yayın türü de sosyal medya canlı yayınlarıdır. Popülaritesi ve kalitesi gittikçe artan Instagram, Facebook, Twitch, Tiktok ve YouTube gibi sosyal medya mecralarında doğrudan izlenen canlı yayın hizmetini de en yüksek kalite ile sizlere sunuyoruz. Sağladığımız canlı yayın hizmet ve çözümleri için bize hemen ulaşabilir canlı yayın konusunda uzman olan ekibimizden teknik detayları hemen öğrenebilirsiniz.

Özellikle günümüzde tıp dünyasına ilişkin canlı yayın hizmetlerinin önemi ve değeri oldukça artmıştır. Canlı yayınla yapılan önemli bir müdahale ile gerçekleşecek olan bir cerrahi uygulamadan, yüksek katılımcı sayısı gerektiren tıp toplantılarına kadar aklınıza gelebilecek hemen hemen her medikal canlı yayın çözümü ile sizlerede hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Yüksek ses ve görüntü kalitesi ile noktasal yayın aktarımında en yüksek teknolojiyi sizlere sunmaktayız. Yüksek çözünürlüklü, kesintisiz bir canlı yayın deneyimine hazır mısınız?

Günümüz iş dünyasında şirketler ya da çeşitli kuruluşlar sadece kendi bünyelerindeki ve ekosistemlerindeki insanların izlemesi ve katılması üzere yayınlanacak olan canlı yayınlar yapmak ister. Kapalı devre canlı yayın hizmetimiz ile ister şirketiniz isterse de kurumunuz azami güvenlik ve gizlilik içerisinde canlı yayınını gerçekleştirebilecektir…Unutmayın! Canlı Yayın Hizmeti uzman ellerden çıkarsa kaliteli bir yapıma dönüşür, yüksek teknolojiye sahip canlı yayın ekibimiz sizleri bekliyor.

Client Portofolio

Canlı Yayın Hizmeti konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Description:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Canlı Yayın Hizmeti" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Total: 5 (Total 318 Vote)

Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank

Bize yazın!