seslendirme

Portekizce Seslendirme

Portekizce Seslendirme ve Portekizce Dublaj

Portekizce seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Portekizce Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte artık elektronik ortamların önemi arttı. Teknoloji en çokta bilişim konusunda üst düzey noktalara gelmiş durumda. Aynı zamanda e- ticaret gün geçtikçe reel alışverişin yerini almakta, bu da bilgisayar ortamının çok daha güçlü bir orana gelmesini sağlamaktadır. E- ticaretin yanında artık reel ticarette dünya ile birlikte büyümekte. Artık her ülke gibi Türkiye’ de ticaret sularında yabancı kaynaklara daha fazla önem vermekte. Ekonominin yurt dışına açılması ile birlikte bu konuda yapılan reklam çalışmalarını da önemli kılmış durumda.

Reklamın bu derece önemli olması noktasında ülkelerin birbirinden farklı dilleri işin işleyişini değiştirmekte. Ülkelerin ana dillerinin farklı olması bu konuda reklamlarında o ana dille yapılması gerekliliğini ortaya çıkartmakta. Türkiye’ de işte tam da bu konuda bu işleyişi en doğru hale getirmenin yolu seslendirme firmalarından geçmekte. Seslendirme işlemi dış dünyaya açılan kapıların anahtarını elinde tutmakta. Muhatap olmak istediğiniz ülkeye vereceğiniz mesajı onların ana diliyle vererek iletişimi kurmanız mümkün.

Portekizce Dilinde SeslendirmeTürkiye’ nin dış ticarete açıldığı önemli ülkelerden biride Portekiz. Portekiz ile olan ilişkilerimiz her geçen gün daha da fazla artmakta ve bu sayede ticaret ilişkileri ile büyük kazançlar sağlanmakta. Bundan dolayı Portekizce Seslendirme hizmetine oldukça fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Portekizce seslendirme pek çok konuda kullanılmakta. Şirketinizin reklam veya tanıtım filminde özellikle bu seslendirmeye en fazla ihtiyaç duyulan alanlardan biri. Firmanızın Portekiz’ e sunacağı ürünlerin tanıtımı ile ilgili yapacağınız videolar veya radyo reklamlarındaki seslendirmeleri Portekizce yapmanız gerekmektedir. Portekiz’ li tüketicilere ulaşmanızı sağlayacak temel şart budur. Bu sayede tüketicilere tanıtımınızı yapabilir ürün satışınızda patlama yaşayabilirsiniz.

Bir diğer Portekizce Seslendirme hizmeti ise santral seslendirmeleridir. Özellikle otellerde kullanılan bu sistem Portekizce konuşan müşterilerin santralden rahatlıkla yararlanabilmesini sağlamakta bu sayede müşterilerin iletişiminde herhangi bir aksaklık ortaya çıkmamaktadır. Portekizce seslendirme hizmeti denilince Türkiye’ de ilk akla gelen isimlerden olan firmamız size bu konuda en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamızın belli kurallar çerçevesinde çalışması bu konuda tercih sebeplerinden en önemlisini oluşturmaktadır. Kurallarımızdan ilki müşterilerimizin verdiği görevi herhangi bir yanlışa sebebiyet vermeden en iyi şekilde tamamlamaktır. Bu görev sayesinde yapılan seslendirmeler en doğru şekilde harfi harfine uyacak şekilde yapılmakta ve bu sayede iletişim tam olarak sağlanmaktadır.

Portekizce Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Portekizce Reklam Seslendirme
 • Portekizce Santral Seslendirme
 • Portekizce Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Portekizce Mağaza Anons Seslendirme
 • Portekizce Haber Seslendirme
 • Portekizce Perfore Seslendirme
 • Portekizce Jingle Seslendirme
 • Portekizce Seçim Seslendirme
 • Portekizce Yabancı Dil Seslendirme
 • Portekizce Animasyon Seslendirme
 • Portekizce E-Kitap Seslendirme
 • Portekizce DJ Jingle Seslendirme
 • Portekizce Tesis Anonsu Seslendirme
 • Portekizce Sesli Mesaj Seslendirme
 • Portekizce Medikal Seslendirme
 • Portekizce Belgesel Seslendirme
 • Portekizce Sponsorluk Seslendirme
 • Portekizce IVR Seslendirme
 • Portekizce Eğitim Filmi Seslendirme
 • Portekizce Santral Anons Seslendirme

Seslendirme yapmak için en önemli husus teknolojinin en iyi şekilde kullanılmasından geçmektedir. Portekizce Seslendirme yapılacak odanın duvarları dahi bu konuya özel olarak hazırlanmalıdır. Şirketimizde seslendirme yapılacak odanın duvarları yalıtımlı olmakta ve bu sayede seste herhangi bir pürüz oluşmasına engel olunmaktadır. Bu sayede ses kusursuz olarak müşterilerinize veya ulaşmak istediğiniz kitlelere ulaşmakta ve en güzel haliyle karşıdakileri etkilemektedir.

Portekizce Yabancı Dil Seslendirme DublajSeslendirmeyi yapacak kişilerse bir diğer önemli noktayı oluşturmaktadır. Şirketimizin temel ana yapısını oluşturan ekibimiz bu konuda en iyisini sunmaktadır. Seslendirmeyi yapacak elamanlarımız Portekizce’ yi ana dili gibi konuşan tecrübeli olan üst düzey dil bilen kişilerden oluşmakta. Bu sayede Portekizce Seslendirme olan her kelime doğru şekilde telafuz edilmektedir. Şirketimizin sunduğu bir diğer avantaj ise çocuk, erkek ve bayan seslendirme çeşitlerinin sunulmasıdır. Seslendirmenizi hangi sesin yapacağına sizler karar vermektesiniz. Sizlere özel örnek seslendirmelerimizi dinleyebilir ve bu örnekler üzerinde kararınızı daha rahat bir şekilde verebilirsiniz. Şirketimizin sunduğu bu avantajlardan yararlanmak oldukça basit. Sizler için çalışan canlı destek ekibimiz aklınıza takılan her türlü sorun için telefonun başında sizleri beklemekte. Firmamız ile çalışmak ve başarılı olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek.

Portekizce Seslendirme

Portekizce iki yüz milyon üzerinde insan tarafından anadil olarak konuşulmaktadır. Dünya üzerinde en yaygın altıncı dildir. Güney Amerika’da yaklaşık 190 milyon (nüfusun %51’i) kişi tarafından, Latin Amerika’da ise nüfusun % 34’ü tarafından konuşulmaktadır. Hint-Avrupa dil ailesinin İtalo-Keltik alt grubunun Roman Dilleri koluna bağlıdır. İspanyolcaya çok yakın olmakla birlikte İspanyolca’dan daha yumuşak ve melodiktir.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Portekizce Seslendirme Çözümleri

Portekizce Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Portekizce Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Portekizce Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!