seslendirme

Çekçe Seslendirme

Çekçe Seslendirme ve Çekçe Dublaj

Çekçe seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Çekçe Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Ses, insanların duyu organları olan kulakları ile duyabilecekleri titreşim dalgalarıdır. Ses dalgaları yayılmak için herhangi bir ortama gerek duymayan elektromanyetik dalgalar gibi boşlukta yayılan dalgaların aksine, mekanik özelliktedir. Hava, su, tahta gibi maddesel ortamlarda ses kaynağından çıkan titreşimlerin sıkışma ve genleşmesi ile hareket eden basınç değişimlerinden oluşan dalgalar, ses dalgasıdır. Canlı yaratıklar, cansız varlıklar ve doğada oluşan ses kaynakları olmak üzere üç farklı kategoride ele alınabilir. Gök gürültüsü, rüzgâr doğal ses kaynaklarıdır. İnsanların da konuşabilmek için gerekli olan sesleri çıkarabilmeleri doğal mekanizmaları olan gırtlak ve akciğerleridir.

Gırtlakta bulunan ses tellerinin akciğerlerdeki hava ile çarpışması ile oluşan titreşimler ağız yoluyla ses çıkarmasını sağlar. Muhteşem doğal ses alma cihazları olan kulaklar ve yorumlama merkezi olan beyin vasıtasıyla da çıkan sesler algılanır ve yorumlanır. İnsanların bir arada yaşamalarından kaynaklanan anlaşabilme, istek, dilek ve ihtiyaçlarını tanımlayabilme amacıyla konuşma ihtiyacı, doğal seslerin taklit edilmesi, duygu ve düşünceleri için ses türetme, birliktelikten kaynaklanan tempo gibi yöntemlerle geliştirdikleri dil ile mümkün olmuştur. Her farklı çevrede bulunan insanların kendi aralarında oluşturdukları dil, benzerlikler olsa da kendilerine has özellikler taşır.

Çekçe Dilinde SeslendirmeYüzyıllar içerisinde değişen, gelişen, farklılaşan, karşılaştıkları toplumların dil özelliklerine göre etkileşimlere maruz kalan farklı farklı diller, ülkeler ve sınırların içerisinde kalan milletlerin nesillerce aktarılan kültür mirası olarak korunur. Çekce Seslendirme tıpkı her ülkenin kendine özgü bir dile sahip olması, farklı ülke ve kültürlere ait dillerin anlaşılması içinde karşılıklı olarak farklı dilleri de öğrenme ve aktarma ihtiyacını gündeme getirmiştir. Modern hayata geçiş, teknoloji ve bilginin paylaşımı, sosyal, kültürel ihtiyaçlar ve globalleşen dünyada ülkeler arası ticaret önem kazanırken paylaşılan ortamlarda yabancı dillerin çevirisi yapılarak kendi dillerine uyarlanmasıyla daha geniş kitleler ile iletişim kolaylaşmış olmaktadır.

Sinema ve TV, internet dünyasının, genel olarak medyanın gelişmesi, prodüksiyonların başka ülkelere yayılmasında seslendirme yapmak, farklı bir dili konuşulan dile uyarlamak ”seslendirme” sektörünün de doğmasını, gelişmesini hızlandıran etmenlerdir. Dünyada konuşulan birçok dilin Çince, Hintçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, Yunanca ve Çekçe Seslendirme gibi hemen her ülke dillerinin seslendirilmesi mümkün hale gelmiştir. Erkek, kadın ve çocuk seslerinin farklı olması, uygun tını, akustik, vurgu, nidâ farklılıklarının tam olarak yansıtılması, o dile çok iyi hakim olmayı gerektirir. Her dilin sert veya yumuşak ses tonlaması, akışı, ritmi, vurgusu ayrıcalıklıdır, birçok yapımda yapılan seslendirmenin kalitesi de bununla ölçülür.

Çekçe Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Çekçe Reklam Seslendirme
 • Çekçe Santral Seslendirme
 • Çekçe Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Çekçe Mağaza Anons Seslendirme
 • Çekçe Haber Seslendirme
 • Çekçe Perfore Seslendirme
 • Çekçe Jingle Seslendirme
 • Çekçe Seçim Seslendirme
 • Çekçe Yabancı Dil Seslendirme
 • Çekçe Animasyon Seslendirme
 • Çekçe E-Kitap Seslendirme
 • Çekçe DJ Jingle Seslendirme
 • Çekçe Tesis Anonsu Seslendirme
 • Çekçe Sesli Mesaj Seslendirme
 • Çekçe Medikal Seslendirme
 • Çekçe Belgesel Seslendirme
 • Çekçe Sponsorluk Seslendirme
 • Çekçe IVR Seslendirme
 • Çekçe Eğitim Filmi Seslendirme
 • Çekçe Santral Anons Seslendirme

Reklam, tanıtım filmi, sinema filmi gibi yapımlarda seslendirme konusunda uzmanlaşmış seslendirme sanatçıları ile tamamlanan işler çok daha etkili ve başarılı olmaktadır. Dünyada en çok konuşulan İngilizce, Çince, Fransızca veya Çekce seslendirme yapımları iletişim kanallarının en etkili yöntemlerinden olan dil ile aktarımının niteliğine bağlı olarak daha da artmaktadır.

Çekçe Yabancı Dil Seslendirme DublajSeslendirme günümüzde sadece yabancı dil seslendirmelerinde değil, birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Reklam, tanıtım seslendirme, mağaza içi veya dinlenme tesisi seslendirme anonsları, radyo yapımları seslendirme, sesli kitap seslendirme, belgesel yapım seslendirme gibi işler için yapılan seslendirmeler yapılan işe nitelik kazandırmaktadır. Akademik eğitim almış, uzmanlık gerektiren diksiyonu düzgün, sesini iyi kullanıp, tınısıyla vurgusuyla aktarabilen seslendirme sanatçıları, yapımı daha anlamlı hale getirir. Bazı yapımlarda Çekçe Seslendirme sanatçılarının haricinde dizi, sinema oyuncuları, müzik starları, tiyatro sanatçısı gibi kamuoyunda bilinen, tanınan ve sevilen kişilerin seslendirme yapmasının da uygulamada birçok örneği vardır ve insanların duygusal bağ kurdukları kişilerin seslendirdikleri yapımların, izlenme oranını arttırdığı da saptanmıştır.

Çekçe Seslendirme

Çekçe Slovakça,Lehçe ve Sorb dili ile birlikte, Hint-Avrupa Dilleri’ne bağlı Slav dillerinin Batı kolunu oluşturan dildir. Çoğu Çek Cumhuriyeti’nde yaşayan 12 milyon Çek tarafından konuşulur. Slovakça ve Çekçe birbirlerine çok benzerler ve Çekoslovakya’nın ikiye bölünmesinden önce sürekli etkileşim içinde olan iki taraf, birbirini rahatça anlayabilir. Hızlı konuşulduğu ve karmaşık bir dil olduğu için, öğrenilmesi zor bir dil olarak kabul edilir.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Çekçe Seslendirme Çözümleri

Çekçe Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Çekçe Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Çekçe Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!