seslendirme

Boşnakça Seslendirme

Boşnakça Seslendirme ve Boşnakça Dublaj

Boşnakça seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Boşnakça Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Dil, insanlar arasında konuşmayı sağlayan ve birbirleri ile iletişim kurabilecekleri en etkili yollardan ve en önemli iletişim araçlarından bir tanesidir. Öğrenilmiş dil sayesinde bir insan karşısındaki kişilere derdini ve düşüncelerini anlatabilir. Dil sayesinde insanlar hep birbirileri ile iletişim kurarak ve bildiklerini yarınlara aktararak teknolojinin ve insanoğlunun gelişmesine katkıda bulunmuştur. Eğer dil olmasaydı günümüzde halen eski dönemlerdeki gibi yaşamaya devam eder ve kendimizi geliştiremezdik. Bu nedenle dil günümüzdeki en önemli iletişim araçları arasındaki yerini almış durumdadır. Günümüzdeki dillere bakıldığı zaman konuşulmakta olan hemen her dilin köklü bir geçmişinin olduğunu görebilirsiniz. Boşnakçada bu köklü diller arasındaki yerini koruyor. Kökenleri yıllar öncesine dayanan Boşnakça, Hırvatça ve Sırpçadan ayrılmaktadır. Ancak bu iki dil gibi Boşnakçanın kökenleri de Latin alfabesine dayanır. Bu sebeple Türkçede olduğu gibi Boşnakçada da dil her geçen gün yenilenebilmekte ve farklı kalıplara sokulabilmektedir.

Boşnakça her ne kadar dünya genelinde yaygın olarak kullanılan bir dil olmasa da Bosna-Hersek’e gittiğiniz zaman Boşnakçanın çok yaygın olarak kullanıldığını görebilirsiniz. Bu nedenle Bosna-Hersek’te yayınlanacak bir reklam hazırlığı içerisindeyseniz İngilizce ya da diğer evrensel dillerden bir tanesini kullanmaktansa Boşnakça Seslendirme yapmak daha mantıklı bir seçim olacaktır. Bu seslendirme sayesinde hem ürünlerinizi hedef kitlenize daha iyi tanıtabilir hem de tüketiciye ürün ve hizmetlerin onlara özel olarak yapıldığını onlara hissettirebilirsiniz.

Boşnakça Dilinde SeslendirmeBoşnakça seslendirme günümüzde birçok farklı amaç için kullanılabilmektedir. Dinlenme tesislerinde, otobüslerde, uçaklarda, gelen turistler için bilgi vermede vb. gibi tüm alanlarda Boşnakça seslendirmeleri kullanmanız mümkün. Bu seslendirmeleri kullanmanızdaki amaç her Bosna-Hersek vatandaşının Türkçe ya da İngilizce gibi dilleri bilmiyor olmasıdır. Eğer bir firma ya da işletme olarak sizi tercih eden her bireyin mutluluğu ve gerekli bilgilere ulaşması sizin için önemliyse bu seslendirmeleri yapmanız gerekiyor. Her ülke vatandaşı için ayrı ayrı yapılan seslendirmeler gibi Boşnakça seslendirmelerde Bosna-Hersek vatandaşları için yapılmaktadır.

Boşnakça seslendirmenin yapılabilmesi için Boşnakçayı ana dili gibi konuşabilen kişilere ihtiyaç vardır. Bu kişilere ihtiyaç olmasının nedeni ise dilin doğru ve ihtiyaç duyulan aksan ile seslendirilebilmesidir. Nasıl ki Türkçe konuşmayı bilmeyen birisi Türkçe konuştuğunda bu bize tuhaf geliyorsa Boşnakça bilmeyen ya da Boşnakçayı ana dili gibi konuşamayan birisi seslendirme yaptığında Bosna-Herseklilere bu seslendirme çok tuhaf gelecektir. Bu nedenle seslendirme yapacakların kesinlikle Boşnakçayı anadili gibi konuşuyor olması gereklidir. Boşnakça seslendirme yaparken anadili gibi Boşnakça konuşanlara ihtiyaç duyulmasının bir diğer nedeni ise aksanlı konuşma ihtiyacıdır. Örneğin, İngilizce evrensel bir dildir ancak Amerika ile İngiltere’de konuşulan İngilizce arasında aksan yönünden çok farklılıklar vardır. Aynı şekilde Boşnakça içinde bu geçerlidir. Kimi zaman yöreler arasında aksan bakımından farklılıklar ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle neresi için seslendirme yapacaksanız o yörenin aksanına sahip olan kişilere seslendirme yapmanız önemlidir.

Boşnakça Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Boşnakça Reklam Seslendirme
 • Boşnakça Santral Seslendirme
 • Boşnakça Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Boşnakça Mağaza Anons Seslendirme
 • Boşnakça Haber Seslendirme
 • Boşnakça Perfore Seslendirme
 • Boşnakça Jingle Seslendirme
 • Boşnakça Seçim Seslendirme
 • Boşnakça Yabancı Dil Seslendirme
 • Boşnakça Animasyon Seslendirme
 • Boşnakça E-Kitap Seslendirme
 • Boşnakça DJ Jingle Seslendirme
 • Boşnakça Tesis Anonsu Seslendirme
 • Boşnakça Sesli Mesaj Seslendirme
 • Boşnakça Medikal Seslendirme
 • Boşnakça Belgesel Seslendirme
 • Boşnakça Sponsorluk Seslendirme
 • Boşnakça IVR Seslendirme
 • Boşnakça Eğitim Filmi Seslendirme
 • Boşnakça Santral Anons Seslendirme

Boşnakça seslendirme yapacak olan birçok firma daha çok tanınmış isimler ile çalışmayı tercih eder. Bunun ise iki nedeni vardır. İlki seslendirmeyi dinleyecek olan kişilere tanıdıkları bir ses sunmak. İkincisi ise bilindik kişiler ile yapılan seslendirme sayesinde firmayı tercih eden müşterilerin amaçlarına daha kolay ulaşmasını sağlamaktır. Bu nedenle eğer Boşnakça Seslendirme yapacak kaliteli bir firma arıyorsanız kesinlikle bu kritere dikkat etmelisiniz.

Boşnakça Yabancı Dil Seslendirme DublajDoğru firmalar ile çalıştığınızda sizde seçimlerinizden memnun kalacak ve amacınıza daha kolay ulaşmış olacaksınız. Kısacası Boşnakça seslendirme yapacağınız zaman firma seçimlerinizi dikkatli bir şekilde yapmalı ve anadili Boşnakça olan kişileri tercih etmelisiniz. Boşnakça seslendirme yapılabilmesi için Boşnakçayı ana dili gibi konuşabilen kişilere ihtiyaç vardır. Bu kişilere ihtiyaç olmasının nedeni ise dilin doğru ve ihtiyaç duyulan aksan ile seslendirilebilmesidir. Nasıl ki Türkçe konuşmayı bilmeyen birisi Türkçe konuştuğunda bu bize tuhaf geliyorsa Boşnakça bilmeyen ya da Boşnakçayı ana dili gibi konuşamayan birisi seslendirme yaptığında Bosna-Herseklilere bu seslendirme çok tuhaf gelecektir. Bu nedenle seslendirme yapacakların kesinlikle Boşnakçayı anadili gibi konuşuyor olması gereklidir.

Boşnakça Seslendirme

Boşnakça (Boşnakça: Bosanski jezik, Bosanski) çoğunluğu Bosna-Hersek’te yaşayan Boşnakların konuştuğu dil. Bosna-Hersek’in nüfusunun yarıdan fazlasını Boşnaklar oluşturur ve Boşnakça bu ülkenin resmî dillerinden biridir. Özellikle son yıllarda Hırvatça ve Sırpçadan hem biçim, hem sözcük dağarcığı bakımından iyice farklılaşmaya başlamıştır. Resmî olarak Hırvatça gibi Latin alfabesi ile yazılır. Fakat Kiril alfabesi ile de yazılabilir.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Boşnakça Seslendirme Çözümleri

Boşnakça Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Boşnakça Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Boşnakça Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!