seslendirme

Ermenice Seslendirme

Ermenice Seslendirme ve Ermenice Dublaj

Ermenice seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Ermenice Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte gerek dünyada gerekse Türkiye’ de önemli ölçüde seslendirme hizmetinin önemi de artmış durumda. Türkiye’ de artık dış dünyaya açılmakta ve yüzlerce ülkeye adını duyurmaya başlamakta. Dış ticaret ile birlikte artık reklam konusunda büyük rekabetler birbirini izlemekte. Bu rekabetler için en çok kullanılan sistem ise teknolojinin de birlikte getirdiği video sistemi. Videolar ile pek çok şirket ürünlerini tanıtmakta bu sayede teknolojinin getirdiği kazançlardan yüksek oranda yararlanmakta. Dış dünyanın getirdiği büyük zorluk ise bu tanıtımlarda kullanılan dil. Ülkelerin kullandığı dil ile hitap edilmesi önem arz etmekte. Bu durumda en çok tercih edilen hizmet ise doğru ve düzgün bir şekilde işini yapan seslendirme firmalarıdır.

Seslendirme konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız bu noktada sizler için en iyi hizmeti vermek için teknolojiyi önemli oranda kullanmakta. Ekibimiz üst düzey dil bilen tecrübeli elemanlardan oluşmakta. Son zamanlarda en çok kullanılan seslendirme dil ise Ermenice. Ermenice dili dünyada büyük oranda konuşulan ana dillerden biri. Ermenistan merkezli olan bu ana dil seslendirme konusunda en çok talep alan dillerden biri. Şirketlerin ürün tanıtımında kullandırdığı videolar veya sunumlarda bu seslendirmeler önemli ölçüde büyük bir etkiye sahip. Seslendirmenin yapıldığı konuşma tonu dahi başarılı olmanın önemli unsurlarından birini oluşturmakta. Ermenice Seslendirme merkezimizde çalışan her elemanımız bu konuda uzmanlaşmış, bizzat anadilin kullanıldığı ülkelerde yaşamış kişilerden oluşmakta. Bu durum diğer firmalara oranla çok daha üstün seviyede hizmet sağlamamızın en önemli etkenlerinden.

Ermenice Dilinde SeslendirmeSeslendirme hizmetinde ilk aşama bize verilen görevin en küçük detayına kadar incelenmesidir. Bir videodan ziyade elemanlarımız yazılı olan makale veya iletileri seslendirme hizmeti de sunmakta. Gerekli çalışmalar tamamlandıktan sonra Ermenice Seslendirme işlemimizi başlatmaktayız. Seslendirme başladıktan sonra pek çok deneme yapılmakta ve bu denemeler içerisinden bir kaçı seçilerek firmanıza sunulmakta. Seslendirmelerde bayan veya erkek seslendirmesi seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Ermenice Seslendirme yapacak her elemanımızda bir bayan ve bir erkek muhakkak tercihlerinize sunulacaktır.

Ermenice seslendirme sadece şirket profilini veya hizmetlerini tanıtmak için değil sosyal medyanın kullanıldığı her alanda kullanılabilmekte. Artık dış ülkelerle daha fazla bir araya gelmek veya dış ülkeler ile iletişim kurmak oldukça yoğun oranda kullanılmakta. Firmamız bu konuda Türkiye’ de en çok tercih edilenler listesinde üst sıralarda yer almakta. Bunun en büyük nedeni iste rekabetçi fiyatlarımız ve bu fiyata nazaran istikrarlı kurallara sahip en iyi hizmeti verme kuralımızdır.

Ermenice Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Ermenice Reklam Seslendirme
 • Ermenice Santral Seslendirme
 • Ermenice Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Ermenice Mağaza Anons Seslendirme
 • Ermenice Haber Seslendirme
 • Ermenice Perfore Seslendirme
 • Ermenice Jingle Seslendirme
 • Ermenice Seçim Seslendirme
 • Ermenice Yabancı Dil Seslendirme
 • Ermenice Animasyon Seslendirme
 • Ermenice E-Kitap Seslendirme
 • Ermenice DJ Jingle Seslendirme
 • Ermenice Tesis Anonsu Seslendirme
 • Ermenice Sesli Mesaj Seslendirme
 • Ermenice Medikal Seslendirme
 • Ermenice Belgesel Seslendirme
 • Ermenice Sponsorluk Seslendirme
 • Ermenice IVR Seslendirme
 • Ermenice Eğitim Filmi Seslendirme
 • Ermenice Santral Anons Seslendirme

Elemanlarımız son derece özenli bir çalışma sergilemekte. Her ne kadar özenli davranılsa da belli oranlarda her seslendirme son bir kontrolden geçirilmekte ve bu kontrolden sonra gerekli mercilerce tekrar kontrol edilmeden kesinlikle müşterilerimize sunulmamaktadır. Elemanlarımız seslendirmelerde dahi yeminli olarak çalışmakta, herhangi bir yanlışa yol açacak herhangi bir durumda bulunmamaktadır.

Ermenice Yabancı Dil Seslendirme DublajBu da seslendirmenin yapılacağı metinden uzaklaşarak farklı anlatımlara gidilmesine engel olmakta ve doğru bir şekilde seslendirme yapılmasına olanak sağlamaktadır. Firmamız sadece Ermenice Seslendirme değil, İngilizce, Almanca, Çince ve daha pek çok dilde seslendirme hizmeti sunmakta. Seslendirmeler sadece reklam ve metinlerde değil belgesel, santral seslendirme şeklinde de sunulmaktadır. Dilerseniz seslendirmelerde erkek ve bayanın yanında çocuk seslendirme seçeneğimizden de yararlanabilirsiniz. Firmamız 7/24 sizlere destek hatlarımızdan hizmet vermektedir. Aklınıza takılan herhangi bir sorun durumunda bu hatlarımızı arayarak bilgi alabilir, sizde doğru tercihin biz olduğumuza karar verebilirsiniz. Canlı destek için sunulan masaüstü canlı destek hizmetimizde sizlere gün içerisinde dilediğiniz saatte hizmet vermekte ve her türlü sorununuzda yanınızda olmaktadır.

Ermenice Seslendirme

Ermenice (հայերեն – Hayeren) Ermeni halkı tarafından kullanılan Hint-Avrupa dil ailesinden bir dildir. Kendi alfabesi ve Doğu Ermenicesi ve Batı Ermenicesi olarak iki lehçesi vardır. Doğu Ermenicesi Ermenistan’ın ve uluslararası arenada tanınmayan Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin resmî dilidir. Türkiye’de ve Ermeni diasporası’nda Batı Ermenicesi kullanılır. Türkiye’deki Ermeni toplumunun yüzde 18’i Ermenice konuşmaktadır. Bu oran gençler arasında yüzde 8’dir.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Ermenice Seslendirme Çözümleri

Ermenice Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Ermenice Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Ermenice Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!