Kırgızca Seslendirme

Kırgızca Seslendirme ve Kırgızca Dublaj

Kırgızca seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Kırgızca Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

Erkek Seslendirme
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

Bayan Seslendirme

Seslendirme ya da diğer adıyla dublaj, yabancı dildeki film, dizi, müzik, sunum, eğitim filmleri, belgesel v.b. yapımların yayınlanacağı ülkenin anadiline uyarlanarak seslendirilmesi işlemidir. Seslendirme işleminin hangi yollardan geçerek ilgili kesimle buluşturulduğu konusunda pek fazla detay bilinmemektedir. Ancak bilinen şu ki bir seslendirme işlemi yapılacaksa ve seslendirmede belirli bir kalite isteniyorsa, seslendirmenin mutlaka bu işlere yıllarını ve emeğini vermiş olan bir profesyonel stüdyoda yapılması gerekiyor. Seslendirmede seslendirmeyi yapan kişinin diksiyonu ve kelimelere olan vurgusu çok önemli olduğundan dolayı seslendirme yapacak kişinin mutlaka profesyonel ve anadili de seslendirme yapılacak dil olmalıdır.
Örneğin, Kırgızca Seslendirme yapılacaksa, seslendirecek kişinin profesyonel olması ve anadilinin de Kırgızca olması gerekir.

Kırgızca Seslendirme, anadili İngilizce olan birine yaptırılırsa, seslendiren kişi istediği kadar profesyonel olsun, anadili Kırgızca olan bir kişi kadar iyi seslendiremez. Çünkü Kırgızların bir olaya nasıl tepki verdiğini ve bu tepkilerdeki ses tonlarının ne olduğunu veya Kırgızların bir olaya nasıl sevindiklerini ve bu sevinçlerini ses tonlarında nasıl yansıttığını bilemez ve bunu ses tonuna veremez. Ama anadili Kırgızca olan bir kişi, bunları ses tonuna çok rahat bir şekilde yansıtabilir. Bu da seslendirmede istenilen verimin alınmasında anadilin önemini ortaya koymaktadır.

Kırgızca Dilinde SeslendirmeSeslendirme, hedef kitleyi etkilemeyi amaçladığından çok önemli bir konudur. Örneğin, yabancı bir sunum, Kırgız dilinde hedef kitleye etkili bir şekilde anlatılmak isteniyor. Kırgızca Seslendirme yapacak kişiyi, Kırgızcayı anadili gibi konuşan, Kırgız toplumunu çok iyi tanıyan, seslendirme konusunda birçok deneyime sahip bir İngiliz’i veya bir Fransız’ı seçseniz bile gerekli verimi sağlayamazsınız. Çünkü bir İngiliz veya bir Fransız Kırgız toplumunun bağrından kopup gelmemiştir. Onlar, Kırgız toplumunu iyi tanımakla, dilini öğrenmekle, o topluma ancak monte olurlar. Bu nedenle, seslendirmeyi yapacak kişinin o toplumun bağrından kopup gelmesi, o toplumun vatandaşı olması da en az seslendirmede tecrübe kadar önemlidir.

Seslendirme işi bir sanattır. Aynı film sanatçısı, ses sanatçısı v.b. gibi seslendirme sanatçıları da vardır. Seslendirme yapmak için öncelikle iyi bir diksiyona sahip olmak gerekir. Ayrıca seslendirme de çalışılan ekiple uyumlu olunması, seslendirmeyi yapacak kişinin çok iyi bir dinleyici olması, Kırgızca seslendirme yapacak seslendirmenin bir stüdyoda yapılması, iş saatlerine özen gösterilmesi, seslendirmeyi yapacak kişinin sesi ve nefesini kontrol edebilmesi, konuşmasını çok iyi ayarlayabilmesi ve eleştirildiği zaman tepki vermeden yenileme (revize) yapabilmeli ve hepsinden önemlisi sinirlenmemesi gerekir.

Kırgızca Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Kırgızca Reklam Seslendirme
 • Kırgızca Santral Seslendirme
 • Kırgızca Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Kırgızca Mağaza Anons Seslendirme
 • Kırgızca Haber Seslendirme
 • Kırgızca Perfore Seslendirme
 • Kırgızca Jingle Seslendirme
 • Kırgızca Seçim Seslendirme
 • Kırgızca Yabancı Dil Seslendirme
 • Kırgızca Animasyon Seslendirme
 • Kırgızca E-Kitap Seslendirme
 • Kırgızca DJ Jingle Seslendirme
 • Kırgızca Tesis Anonsu Seslendirme
 • Kırgızca Sesli Mesaj Seslendirme
 • Kırgızca Medikal Seslendirme
 • Kırgızca Belgesel Seslendirme
 • Kırgızca Sponsorluk Seslendirme
 • Kırgızca IVR Seslendirme
 • Kırgızca Eğitim Filmi Seslendirme
 • Kırgızca Santral Anons Seslendirme

Seslendirmenin en büyük amacı seslendirme yapılacak filmi, diziyi, müziği, sunumu v.b. daha anlaşılır ve etkili kılmaktır. Seslendirmenin bu amacını gerçekleştirebilmek için de yerli seslendirme sanatçıları ile çalışılması daha uygundur. Örneğin, İngilizce seslendirme yapılacaksa İngiliz bir seslendirme sanatçısıyla, Kırgızca Seslendirme yapılacaksa Kırgız bir seslendirme sanatçısıyla çalışılması gerekir.

Kırgızca Yabancı Dil Seslendirme DublajSeslendirmeyi yapacak olan teknik ekipte ayrı bir önem taşır. Burada yükün çoğunluğu seslendirmeyi yapacak ekibin yönetmenine düşmektedir. Yönetmenin seslendirme yapılacak yapımı incelemesi, çalışılacak ekibi oluşturması, seslendirmenin yapılacağı stüdyoyu bulması gerekir. Ayrıca seslendirmeyi yapacak olan teknik ekibin yönetmeni seslendirme yapacak sanatçılar arasında rol dağılımını çok iyi yapmalıdır. Seslendirme işini kesinlikle küçümsememek gerekir. Çünkü dünyanın en iyi yapımları bile kötü bir seslendirme ile mahvedilebilir. Bu yüzden seslendirme stüdyoları bu işi ana hizmetleri gibi görmelidir. Seslendirme stüdyoları kaliteli ve hızlı hizmet vermeli, anadilinde hizmet veren seslendirme sanatçıları bulundurmalıdır. Örneğin; Kırgızca Seslendirme yapılacaksa Kırgız seslendirme sanatçısı stüdyonun personeli arasında olmalıdır. Seslendirme de karakterlere en uygun seslere, doğru hizmeti doğru yerde almaya, teknik ekibin ve stüdyonun kalitesine dikkat edilmelidir.

Kırgızca Seslendirme

Kırgızca veya Kırgız Türkçesi (Kırgızca: Кыргыз тили (Kiril) Kırgız tili (Latin), قىرعىزچا, قىرعىز تىلى), Altay dilleri’nin Türk dili’nin dallarından Kıpçak grubuna ait bir Türk dilidir. Kazakça ile yakın özellikler gösteren Kırgızca, yaklaşık 5 milyon kişi tarafından konuşulmakta olup Kırgızistan’ın birinci resmî dilidir. Kırgız Türkleri tarih boyunca çok alfabe kullanmış bu ise Kırgız Türkçesinin telaffuzda çok olmasa da değişmesine sebep olmuştur.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Kırgızca Seslendirme Çözümleri

Kırgızca Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Kırgızca Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Kırgızca Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası