2D & 3D Animasyon Filmi

2D & 3D Animasyon Filmi

2D & 3D Animasyon Filmi

Prodüksiyon Hizmetleri

My Prodüksiyon olarak en çok tercih edilen hizmetlerimizden birisi 2D & 3D Animasyon Video hizmetidir. 20 yılı aşkın tecrübemizde bu alanda binlerce projeyi hayata geçirmiş, kalitenin ve güvenin adresi olmuş bulunuyoruz. Her geçen gün en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerimizin prestijini arttırmayı hedefliyoruz.

Her geçen gün internet kullanıcılarının oranı artmakta, teknoloji hayatın her alanında kendine yer bulmaktadır. Bu noktada video içeriklere duyulan ihtiyaç da her geçen gün artıyor. Videoların metinlere ve resimlere göre daha anlaşılır olması, akılda kalıcı olması, verilmek istenen mesajı daha canlı sunması markaların stratejilerinde öne çıkıyor. Temel amacın etkileşim sağlamak olduğu iş dünyasında hangi sektörde bulunursanız bulunun hedef kitlenize ulaşmanız ve sizi tercih etmeleri gerektiği konusunda onları ikna etmeniz gerekiyor. Bunun için de video kullanmak en etkili çözüm yollarından birisi olarak karşımızda duruyor.

2D & 3D Animasyon Filmi uygulamaları modellerin, karakterlerin, ürünlerin, henüz yapımı tamamlanmamış mimari yapıların ve diğer aklınıza gelebilecek gerçek dünyadaki bütün nesnelerin iki boyutlu, üç boyutlu olarak hazırlanmasıdır. 2D ile 3D arasında görüntü ve uygulama olarak fark olsa da kullanım alanları olarak hemen her sektör için hazırlanabilir. Çizgi karakterlerden, yazı efektlerinde, hareketli grafikerlerden yararlanılabilir. Bu da gerek 2D gerekse 3D animasyon çekimlerine çok sınırsız bir kullanım alanı sağlıyor. Özellikle 3D animasyonlar her detayın, her ince ayrıntının izleyenlere gösterilmesini sağladığı için hedef kitlede daha yüksek etki oluşturuyor. Hazırlaması da aynı oranda profesyonellik gerektiriyor.

2D & 3D Animasyon Video Çalışmalarında Kalite Farkı

My Prodüksiyon olarak kurumsal ve bireysel bütün 2D & 3D Animasyon Video çekim taleplerini karşılıyoruz. Çekimlerimizi profesyonel bir kadroyla yapıyor, sektörün en iyilerinden seslendirmeler dahil edebiliyor, reklam ve marka yerleştirmeleri gibi, metin detayları gibi her konuyu videolara başarıyla uyarlıyoruz.

My Prodüksiyon firmamızdan alacağınız 2D & 3D Animasyon Video hizmetinde hızlı teslimat garantisi veriyoruz. İşlerimizi olabildiğince hızlı yapıyor, söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz kalitede projelerimizin teslimatını sağlıyoruz. Revizyon desteğimiz sayesinde video filmlerinizin üzerinde bütün uygulamaları yapabiliyor, talep ettiğiniz ekleme, çıkarma, düzeltmeleri orijinalini bozmadan yerine getiriyoruz.

Bütün videolarda olduğu gibi 2D & 3D Animasyon Video çekimlerinde de çözünürlük kalitesi çok önemlidir. Günümüzde videoların izlenebileceği alanlar çok geniş olduğu için hazırlanacak bir videonun en düşük ve en yüksek çözünürlüğe sahip ekranlarda rahatlıkla oynatılabilmesi gerekir. Bizler üstlendiğimiz 2D & 3D Animasyon Video çekimlerinde yüksek çözünürlük kalitesi vaat ediyor, videolarınızın her ekranda bozulmadan, görüntü kalitesinde düşüş olmadan oynatılabilmesine olanak tanıyoruz.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Reklam Prodüksiyon Ajansı

2D & 3D Animasyon Video uygulamaları hem eğlenceli hem de dinamik bir görünüm sunuyor. Bu da sizlere hedeflerinize daha kolay, daha hızlı ulaşma fırsatı sunuyor. Elbette bütün bunları yaparken animasyonun kalitesi çok önemlidir ve kesinlikle en iyisi ortaya çıkarılmalıdır.
Prodüksiyon Ajansı içerisinde olması gereken tüm aşamalar ajansımız bünyesinde titizlikle irdelenerek uygulanır. Peki bu adımlar nedir? Metin yazarlarımızın desteği ile prodüksiyon aşamasının ilk basamağı olan metin hazırlığı yapılır, seslendirme, montaj, kurgu ve post prodüksiyon bu adımları takip eder.

Bu başlık altında, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. My Prodüksiyon, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon çalışmalarıyla daima en iyi ve en kaliteliyi, kısa süre içerisinde en etkili bir şekilde sunar. Uzun yıllardan beridir bizi tercih eden müşterilerimizle size en iyiyi en ekonomik bütçe ile sunmayı planlar. TV Prodüksiyon örnek çalışmalarımızı bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.
Eğer sizde sonuç odaklı çözüm istiyorsanız bize günün 24 saati, haftanın  7 günü çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Firmamız yıllardır farklı sektörlerde aktif çalışan yüzlerce kurumsal markaya hizmet vermiş, binlerce başarılı sonuç ortaya koymuştur. Bu yüzden 2D & 3D Animasyon Video ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek yetenekli, donanımlı, bilgi sahibi bir kadroyla çalışıyoruz.

Sektörünüzün gereklerine ve rekabet ortamının şartlarına göre geniş incelemeler yapıyor, proje detaylarını sizlerin bilginiz dahilinde hazırlıyor ve planlanan animasyon filmi hazırlığı en profesyonel şekilde yapıyoruz.

2D & 3D Animasyon Video çekimlerimizde tanıtım filmi, müzik klipi, reklam filmi, ürün tanıtım filmleri, herhangi bir etkinlik için video çekimi, sosyal platformalar için video çekimi ve daha onlarca farklı alanda kullanabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

Eğer sizinde şirketiniz yada kurumsal markanız için bir 2D & 3D Animasyona ihtiyacınız var ise bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Reklam Prodüksiyon çalışmasında mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve reklam prodüksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor. Reklam fon müziği akılda kalıcı ve ayırdedici özellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir. Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir.
Reklam Prodüksiyon çözümlerimiz için siz de bize ulaşabilirsiniz.

Refaranslarımızdan Bazıları

2D & 3D Animasyon Filmi konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "2D & 3D Animasyon Filmi" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 48 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası