Korece Seslendirme

Korece Seslendirme ve Korece Dublaj

Korece seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Korece Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

Erkek Seslendirme
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

Bayan Seslendirme

Dil, bizim yaşam kaynağımız, benimsemiş olduğumuz dil ile ifade ederiz ve o dil anadilimizdir, bizimle bütünleşir. Düşüncelerimiz, mimiklerimiz, duygusallığımız, sevgimiz, sinirli halimiz ve de daha her ifademiz kelimelere ruh katar, canlandırır. Seslendirmelerde de bu ruhu katmak önemlidir. Yani rol değil de bizzat yaşıyormuş gibi ifade etmek gerekmektedir. Televizyon seyrederken bazen kendimizi bütünüyle kaptırır, dalarız, sanki içindeymiş gibi, yaşıyormuş gibi. Ya da reklamları seyrederken müzik, hareketli canlandırmalar öyle çok hoşumuza gider ki, bittikten sonra da tekrarlar, sürekli söylemeye devam ederiz. Çünkü çok hoşumuza gitmiştir. Seslendirmelerde de bunu yapmak, yaşamak, ruh katmak, hoşumuza giden bir tarafını bulmak gerekmektedir. Yabancı bir dil biliyorsak, bu seslendirme daha zevkli, tatlı bir hal alabilir. En çok bilinen ve de kullanılan dil Korece olduğu için, iletişim aracımız, sesimiz, ruhumuz, düşüncelerimizin ortaya çıkışı, bizi ifade eden her şey, bütünümüzdür.

Dünyanın en yaygın ve geçerli dili Amerikan Korecesi Seslendirme en profesyonel isimler ile My Prodüksiyon’da. Farklı sesleri, telaffuzları duymak, onları söylemeye çalışmak, çok güzel ve özel bir yetenektir, hele Korece seslendirme, oradaki ruhu, seslerin çıkış tılsımlarını yakalamak, bir yaşam tadı katmak, yaşamak, sevmek, bedenle ifadeleri bütünleştirmek gerekmektedir.
Korece Dilinde SeslendirmeBir Korece seslendirme yaparken, metni olduğu gibi, kitap okur gibi seslendirmek yerine, o metinde yaşanan olayı, nerede, nasıl, kimle yaşandığını veya zaman olarak tarihsel bir olay mı, günlük yaşanan olaylar mı, dram mı, komedi mi vb. örnekler çoğaltılabilir, anlamak lazımdır. Sanki bir film sahnesi gibi, o yaşanan, seslendirilen sahneyi, olayı kavramak, anlamak, o anın mimiklerini, telaffuzlarını yaşayarak canlandırmak gerekir. Herşeyden önemlisi Korece seslendirme yaparken canlılık kazandırmak, karşıdakine sanki yaşanıyormuş gibi veya o heyecanı, olayı hissediyor gibi canlılık, aksiyon, heyecan, ruh katmak, yaşamak gerekir.

Seslendirmeler birçok yerde kullanılır; film seslendirme, çizgi film, hikâye, tanıtım filmi, reklamlar, radyo veya TV reklamları, duruma göre bayan, bay, çocuk seslendirme, belgesel seslendirme, haber seslendirme, kitap seslendirme, santral seslendirme, mağaza anonsları seslendirme, dinlenme tesisi anonsu seslendirme, turistik bölgelerde ve daha birçok alanda seslendirme yapılabilir. Seslendirmelerin yapılacağı alan geniş olduğu için, iş olarak profesyonel kişiler seçilerek, en iyisi yapılmaya çalışılmaktadır. Korece seslendirme de özellikle anadili Korece olan ve Koreceyi kendine iş aracı olarak kabul etmiş; öğretmen, tercüman gibi meslek edinmiş kişilerle çalışılmaktadır.

Korece Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Korece Reklam Seslendirme
 • Korece Santral Seslendirme
 • Korece Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Korece Mağaza Anons Seslendirme
 • Korece Haber Seslendirme
 • Korece Perfore Seslendirme
 • Korece Jingle Seslendirme
 • Korece Seçim Seslendirme
 • Korece Yabancı Dil Seslendirme
 • Korece Animasyon Seslendirme
 • Korece E-Kitap Seslendirme
 • Korece DJ Jingle Seslendirme
 • Korece Tesis Anonsu Seslendirme
 • Korece Sesli Mesaj Seslendirme
 • Korece Medikal Seslendirme
 • Korece Belgesel Seslendirme
 • Korece Sponsorluk Seslendirme
 • Korece IVR Seslendirme
 • Korece Eğitim Filmi Seslendirme
 • Korece Santral Anons Seslendirme

Profesyonellik sese, dile yansımalıdır, onun için o dille yoğrulmuş, yaşamış olması, şivesini, o dilin stilini yansıtması çok önemlidir. Tabi ki illa anadili Korece olması şart değildir, Korece evrensel bir dil olduğu için bu dili anadili gibi benimsemiş ve anadili gibi konuşabilen insanlarda vardır, neden bu kişiler Korece seslendirme yapamasın. Bu kişilere de birçok alanda şans verilmiş ve bu yetenekli kişilerle profesyonel olarak birçok çalışmalar yapılmış ve de beğenilerek kabul edilmiştir.

Her şey emek ister. Tarlaya tohum ekilmesi gibi, mahsul elde edilinceye kadar birçok safhadan, çalışmadan geçer. Korece Yabancı Dil Seslendirme DublajUstalıkla emek birleşince mahsul ortaya çıkar, bu da emeğin sesidir. Suyun sesi ruhu dinlendirir, yaradılış gereği her varlık da bir ses vardır. Ruhun sesini dinle, seslendir. Korece anons yaparken, o kişi ol, o kişinin yerine koy kendini, sesin yaşasın, bütünleşsin olayla. Küçükken Bill Cosby’i izlerdik, Korecemiz ileri derecede değildi ama onun ses tonu, olayları ustaca, yaşayarak canlandırması, şivesi, mimikleri, telaffuzları bizi bütünüyle filme bağlar, filmi bütünüyle anlar, Koreceyi de kendiliğinden öğrenmiş olurduk. Ama severek izler, anlamlandırır, farklılık kazanırdık. Ruh katmak, profesyonelleştirir, hitap ettiği kişi sayısını arttırır, sevgiyi, beğeniyi getirir. Emeğe ruh katalım, ustalaşmak için çabalayalım.

Korece Seslendirme

Amerikan Korecesi (American English, en-US) veya Amerikanca, Korecenin çoğunlukla ABD’de konuşulan lehçelerinin bütünüdür. Dünyada ana dili Korece olanların yaklaşık üçte ikisi Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamaktadır. Korece ABD’deki en yaygın dildir. Amerikan Hükûmeti’nin federal düzeyde resmî dili olmamasına karşın hükûmetin de resmi dili Korecedir. ABD’deki 50 eyaletten en az 28’i Koreceyi resmî dil kabul etmiştir.

En Popüler
Yabanci Dil Seslendirme

Korece Seslendirme Çözümleri

Korece Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Korece Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Korece Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Korece Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Korece Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 207 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası