seslendirme

Gürcüce Seslendirme

Gürcüce Seslendirme ve Gürcüce Dublaj

Gürcüce seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Gürcüce Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Dünya üzerinde birçok farklı dil konuşuluyor. Hemen hemen her milletin kendine ait bir dili var ve iletişimi bu şekilde sağlıyor. Tabi uluslararası alanda, evrensel bir şekilde iletişim kurulabilmesi için; insanların iletişim kuracağı insan ya da insanların diline az çok hakim olması gerekiyor. Fakat dünya üzerinde konuşulan bütün dilleri bilmek de mümkün olmuyor. Bu yüzden insan ister istemez iletişim kurabilmek için bir aracıya ihtiyaç duyuyor.

İşte bu aracı; Gürcüce Seslendirme sayesinde ayağınıza kadar geliyor. İnsanların birbirleri ile iletişim kurabilmelerine yardımcı olan dil, Gürcülerle iletişim kurabilme konusunda Gürcüce olarak karşımıza çıkıyor. Ancak birçok insan bu dili bilmiyor ve öğrenmesi de o kadar kolay olmuyor. Bu noktada devreye giren bu sistem sayesinde dil bilmeye gerek kalmadan, Danimarkalılarla iletişim kurulabiliyor.

Gürcüce Dilinde SeslendirmePek çok farklı sektörde kullanılan seslendirme programı sayesinde insanlar artık Gürcülerle de iletişim kurabiliyorlar. Türklerin Gürcüce bilmelerine gerek kalmadan, Gürcülerle iletişim kurabilmelerine olanak sağlayan bu Gürcüce Seslendirme; birçok farklı alanda kendisini gösteriyor. Dinlenme tesisleri, otobüslerde muavinler tarafından yapılan anonslar, mağazalardaki telesekreterler, alışveriş merkezlerindeki telesekreterler, telekomünikasyon şirketleri ve daha birçok farklı alanda seslendirme sistemini karşımızda buluyoruz. Özellikle turistlerin olduğu bölgelerde seslendirmeler daha yaygın bir şekilde kullanılıyor. Ancak ülkemizde gelen olarak İngilizce seslendirme programları tercih ediliyor. Fakat İngilizce bilmeyenler için de yine alternatif seslendirme biçimleri karşımıza çıkıyor. Bu alanda seslendirmeyi yapan kişi de; ana dili Gürcü olan ya da Gürcüce’yi en doğru aksanı ile konuşan kişi ya da kişilerden seçilmektedir. Bunun nedeni ise; yapılan seslendirme ve anonsların daha net bir şekilde anlaşılabilmesidir. Bu şekilde turistler de sıkıntı yaşamamakta ve kolaylıkla söylenenleri anlayabilmektedirler.

Çeşitli şirketler tarafından bu şekilde seslendirmeler yapılmakta ve ülkemize gelen Gürcülerin rahat bir şekilde dolaşabilmeleri, gezinebilmeleri, yemek yiyebilmeleri, konaklayabilmeleri, alışveriş yapabilmeleri ve bunun gibi daha birçok aktivitede bulunabilmeleri amaçlanmaktadır. Gürcüce seslendirme ana dili Gürcüce olan ya da ana diliymiş gibi hakim bir şekilde Gürcüce konuşan biri ya da birileri tarafından yapılması; Türkiye’ye gelen turistlerin her anlamda rahat edebilmelerine yardımcı olmaktadır. Bu şekilde oluşabilecek yanlış anlaşılmalar da; daha en başından ortadan kaldırılmış olmaktadır.

Gürcüce Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Gürcüce Reklam Seslendirme
 • Gürcüce Santral Seslendirme
 • Gürcüce Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Gürcüce Mağaza Anons Seslendirme
 • Gürcüce Haber Seslendirme
 • Gürcüce Perfore Seslendirme
 • Gürcüce Jingle Seslendirme
 • Gürcüce Seçim Seslendirme
 • Gürcüce Yabancı Dil Seslendirme
 • Gürcüce Animasyon Seslendirme
 • Gürcüce E-Kitap Seslendirme
 • Gürcüce DJ Jingle Seslendirme
 • Gürcüce Tesis Anonsu Seslendirme
 • Gürcüce Sesli Mesaj Seslendirme
 • Gürcüce Medikal Seslendirme
 • Gürcüce Belgesel Seslendirme
 • Gürcüce Sponsorluk Seslendirme
 • Gürcüce IVR Seslendirme
 • Gürcüce Eğitim Filmi Seslendirme
 • Gürcüce Santral Anons Seslendirme

Gürcülerin rahat bir şekilde gezinebilmeleri, dolaşabilmeleri ve çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına yapılan Gürcüce Seslendirme sistemi; birçok açıdan kolaylık, fayda sağlamaktadır. Bu seslendirme programı sayesinde turistler ana dillerinin konuşulduğu bir ortamda kendilerini bulmakta, hiçbir konuda sıkıntı yaşamamakta ve belki de en güzeli; kendilerini evlerinde gibi hissetmektedirler.

Gürcüce Yabancı Dil Seslendirme DublajAna dili Gürcüce olan ya da Gürcüce’yi ana dili bilen biri ya da birileri tarafından yapılması da güzel bir hizmet olmaktadır. Gürcüce Seslendirme sayesinde turistler ana dillerinin konuşulduğu bir ortamda kendilerini bulmakta, hiçbir konuda sıkıntı yaşamamakta ve belki de en güzeli; kendilerini evlerinde gibi hissetmektedirler. Bu şekilde oluşabilecek yanlış anlaşılmalar, ortaya çıkacak aksaklıklar ve olası olumsuzluklar da ortadan kaldırılmaktadır ve bu sistemin ana dili Gürcüce olan ya da Gürcüce’yi ana dili bilen biri ya da birileri tarafından yapılması da güzel bir hizmet olmaktadır.

Gürcüce Seslendirme

Gürcüce (Gürcüce: ქართული ენა / Kartuli ena) bir Kafkas halkı olan Gürcülerin konuştuğu dil. Gürcistan’ın resmî ve öğretim dilidir. Modern Gürcüce, Kartli diyalekti (Doğu Gürcücesi) temelinde gelişmiş ve 5. yüzyıldan (Eski Gürcüce) itibaren Gürcü edebiyatının tek dili olmuştur. Gürcistan’da yaşayan 3,9 milyon kişinin (nüfusun yüzde 83’ü) asıl dilidir. Ayrıca yurtdışında, Türkiye, İran, Azerbaycan, Rusya, ABD ve Avrupa’da 500.000 kişi Gürcüce konuşur.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Gürcüce Seslendirme Çözümleri

Gürcüce Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Gürcüce Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Gürcüce Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Gürcüce Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Gürcüce Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 632 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!