seslendirme

Video Dublaj Seslendirme

Video Dublaj Seslendirme

Video Dublaj Seslendirme Hizmetleri

Prodüksiyon Hizmetleri

Gelişen teknoloji ile artık dijital yapımlar üretmek çok daha kolay. Hem gelişen çekim teknikleri hem de ham görüntüleri işlemek için geliştirilen teknolojinin üst seviyelere çıkması ile çok gerçekçi ancak tamamen dijital ortamda yapılmış işler ortaya konabiliyor. Sinema ve televizyon sektörünün de çokça yararlandığı bu teknolojiler elbette yanlarında kendilerine özel sorunları da getiriyorlar.

Video dublaj seslendirme problemi de bu sorunlardan yalnızca biri. Dijital görüntüleri gelişmiş teknoloji ile gerçeğe yaklaştırmak çok kolay olsa da asıl duyguyu veren sesler için hala daha profesyonellere başvurmak gerekiyor. Şirket olarak biz de tam bu noktada yardımınıza koşuyoruz. Yapımlarınız için profesyonel seslendirme hizmetleri sunmakta olan şirketimiz, 20 yıllık tecrübesi ile sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermeye çalışmakta.

Seslendirme Maliyetinden Kurtulun! Kazanın!

Sinema ve televizyon dünyasında bir işin tamamlanabilmesi gerçekten uzun bir insan zincirine bağlı… Her noktası ayrı bir uzmanlık gerektiren yapım aşamalarının maliyetleri ise hiç de az değil. Senaryonun oluşmasından kast seçimine, çekimlerden çekim sonrası düzenlemelere kadar her adım büyük bir bilgi gerektiriyor. Ne var ki her yapım ya da her kanal çekim sonrası düzenleme için gerekli alan ve ekibi sağlayamayabiliyor. Zira her bir düzenleme işlemi kendine özgü ekipmanları da beraberinde getiriyor. Şirket olarak bizim sağladığımız hizmet ise kişi ya da kurumları ses düzenlemesi konusundaki bu ekipman yükünden kurtarmak. Video dublaj seslendirme hizmetlerimiz ile bize ilettiğiniz her türlü dosya üzerine kaliteli kayıtlar yaparak tamamlanmış kayıtlara ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

Şirket olarak seslendirme sektöründeki 20 yıllık tecrübemiz ile sizleri seslendirme ve dublaj için ayrı ekipman alma derdinden kurtarıyoruz. Reklam filmi, tanıtım filmi, oyun ya da animasyon fark etmeksizin çağı takip eden son teknoloji ekipmanlarımız ve özel olarak ses düzenleme için düzenlenmiş stüdyomuz ile siz de filmlerinizi yüksek ses kalitesine çıkarabilirsiniz. Video dublaj seslendirme işlerinde rakipleri arasında öne çıkan ve birçok referansı bulunan şirketimizde tamamlamanıza yardımcı olduğumuz işlerinizi istediğiniz formatta sizlere iletiyoruz.

Profesyonel Seslendirme Yüksek Kalite

Şirket olarak Video dublaj seslendirme hizmetlerini çok uzun süreden beri sağlamaktayız. Bu anlamda geçen yıllar içinde en önem verdiğimiz noktalardan biri teknolojiyi takip etmek. Gelişen teknolojiyi ve iyileşen cihazları en kısa sürede bünyemize katmak bizim için bir zorunluluk. Ancak şirket olarak kendimizi geliştirmek adına attığımız tek adım bu da değil. Son teknoloji sistemler kayıt ve düzenleme aşamalarında işimize yarasa da filmlerinize duygu katacak olan seslendirme adımı da en az bunlar kadar önemli. Bu sebeple şirket olarak geniş bir seslendirme ekibine sahibiz. İstediğiniz duyguyu karşıya iletebilecek farklı ekip arkadaşlarımız ile sizleri seslendirmede uzman bir ekiple tanıştırıyoruz.

Son teknoloji kayıt cihazlarının yanında rahat bir stüdyo ortamına da sahip olan şirketimizde bize ilettiğiniz dosyaya dair seslendirme ve düzenleme işlemlerinin her birini gerçekleştirebiliyoruz. Siz de Video dublaj seslendirme işlemini kaliteli ve tek seferde halletmek isterseniz şirketimizin tecrübesine güvenebilirsiniz. Her aşama için farklı uzmanlar aramadan, amatör seslendirme ekipleri yüzünden filminizin kalitesini düşürmeden ilerlemek isterseniz şirketimiz yine size yardımcı olacaktır.

Seslendirme, dublaj ve animasyona dair geniş bilgimiz, bu konulara özel teknolojimiz ve geniş ekip arkadaşlarımız ile siz de işinizi hem çabuk hem de kaliteli bir şekilde teslim alabilirsiniz. Sektördeki büyük markalar ile birçok tecrübesi bulunan şirketimizin referanslarını inceleyebilir, aklınıza takılan soruları rahatlıkla sorabilir ve bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Reklam Prodüksiyon Ajansı

My Prodüksiyon olarak uzun yıllardır yüzlerce Whiteboard Animasyon Video projesi hayata geçirdik. Bütün projelerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağladık. Marka ve ürünleri tanıtan, hedef kitleye daha etkili anlatan videolar hazırladık ve müşterilerimizin başarısında pay sahibi olduk.

Bunu her geçen gün daha da ileriye taşıyor, profesyonel kadromuzla her defasında üst düzey sonuçlar üretmeyi başarıyoruz.

Bu başlık altında, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. My Prodüksiyon, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon çalışmalarıyla daima en iyi ve en kaliteliyi, kısa süre içerisinde en etkili bir şekilde sunar. Uzun yıllardan beridir bizi tercih eden müşterilerimizle size en iyiyi en ekonomik bütçe ile sunmayı planlar. TV Prodüksiyon örnek çalışmalarımızı bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.
Bizler hızlı teslimat, yüksek çözünürlük kalitesi ve kaliteli seslendirmelerle birlikte Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Videolarımızı benzersiz şekilde hazırlıyor, kullanımınıza sunuyoruz.

Firmamız yıllardır farklı sektörlerde aktif çalışan yüzlerce kurumsal markaya hizmet vermiş, binlerce başarılı sonuç ortaya koymuştur. Bu yüzden 2D & 3D Animasyon Video ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek yetenekli, donanımlı, bilgi sahibi bir kadroyla çalışıyoruz.

Sektörünüzün gereklerine ve rekabet ortamının şartlarına göre geniş incelemeler yapıyor, proje detaylarını sizlerin bilginiz dahilinde hazırlıyor ve planlanan animasyon filmi hazırlığı en profesyonel şekilde yapıyoruz.

2D & 3D Animasyon Video çekimlerimizde tanıtım filmi, müzik klipi, reklam filmi, ürün tanıtım filmleri, herhangi bir etkinlik için video çekimi, sosyal platformalar için video çekimi ve daha onlarca farklı alanda kullanabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

Eğer sizinde şirketiniz yada kurumsal markanız için bir 2D & 3D Animasyona ihtiyacınız var ise bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Reklam Prodüksiyon çalışmasında mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve reklam prodüksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor. Reklam fon müziği akılda kalıcı ve ayırdedici özellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir. Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir.
Reklam Prodüksiyon çözümlerimiz için siz de bize ulaşabilirsiniz.

Refaranslarımızdan Bazıları

Video Dublaj Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Video Dublaj Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 525 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!