seslendirme

Haber Seslendirme

Haber Seslendirme

Haber Seslendirme ihtiyacınız mı var?Haber Seslendirme
Televizyon ve radyo yayıncılığında haber saatlerinin düzenlenmesi ve belirlenen saatlerde haber yayınlarının yapılması izleyicilerin kanalı takibini arttıran ve yayın kalitesini belirli bir seviyeye ulaştıran bir işlemdir. Haber yayınlarının gerçekleştirilmesi için öncelikle belirli bir haber bülteni oluşturulmalıdır. Bu yayın için gerek kanal içerisinde çalışan muhabirlerin gerekse abone olunan ajansların sağladığı haberlerin belirli bir bültene dönüştürülmesi ve sunulması gerekir. Bu sunum sırasında her haber için ayrı bir şekilde gerçekleştirilen seslendirme, haber içerisinde gerçekleştirilen anonslar ve haber giriş çıkışında kullanılan sesler ayrı birer çalışma olarak yapılır. Bu çalışmaların yapılması için kurum içerisinde belirli personellerin kullanılabileceği gibi daha kaliteli ve kesin bir haber seslendirme işleminin yapılabilmesi için firmamız üzerinden hizmet alınabilir. Referanslarımızı görüntüleyin

Haber Seslendirme Çözümleri

  • Haber Seslendirme
  • Radyo Haber Bültenleri
  • TV Haber Bültenleri
  • Perfore TV Haber Seslendirme
  • Saatbaşı Haber Seslendirme
  • Marka Haber Seslendirme
  • Haber Anons ve Prodüksiyon
  • TV Haber Müzikleri
  • Magazin Haber Seslendirme
  • Haber Bülteni Seslendirme
Haber Seslendirme Örnekleri

Bulanamadı!

Haber Seslendirme

Radyo Haber Seslendirme

Firmamız Türkiye’de birçok televizyon ve radyo kanalı için haber konusunda belirli hizmetler sunabildiği gibi paket hizmetlerde sunabilmektedir. Bu hizmetler arasında; seslendirme, anons ve giriş-çıkış seslendirmeleri bulunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde kanalınızda yayınlanacak haber bülteni çok daha seviyeli ve ciddi bir konuma gelebilir. Bu sayede kanalınız daha fazla izleyici veya dinleyici ile karşılaşarak gelirlerini arttırabilir.

Profesyonel Ve Etkili Haber Anonsu Hizmetlerimiz
Özellikle televizyon haber bültenlerinde haberin daha ilgi çekici bir hale gelebilmesi için anonsu haberler kullanımı sıklıkla görülen bir durumdur. Bu tür haberler belirli bir olayın gerçekleştiği bölgede kanalın bir muhabiri ya da ajans muhabiri tarafından birebir sunum yapılması ile birlikte hazırlanan haberlerdir. Canlı bir şekilde olay yerinde gerçekleştirebilen bu haber türünde daha önceden çekilmiş ve olay yerinde anons yapılmış bir yöntemle gerçekleştirilebilir. Her iki yöntemde de anonsu gerçekleştirecek kişinin profesyonel bir şekilde habercilik ile bağlantılı olması veya sunum noktasında bilgi sahibi olması gerekmektedir.

Bu şekilde hazırlanmış bir haberin seyirciye sunumunun yapılması için de haber stüdyosunda haber anonsu yapılması gerekir. Bu anonsu yapan kişi haber ile ilgili net bilgileri sunan ve görüntülere geçmeden önce ana hatları anlatarak seyirciyi haberi izlemeye hazır kılan kişidir. Anonsu yapılması ile birlikte yayına giren haberin içerisinde de haberin ara noktalarında yapılan seslendirmeler ve gerçekleştiren anons seslendirmesi için firmamız üzerinden tümleşik bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Genel kapsamda ana haber bültenlerinin tam ve kapsamlı bir şekilde hazırlanabilmesi için firmamız üzerinden seslendirme hizmetleri alarak nitelikli bir haber bülteni oluşturabilirsiniz. Teker teker haberlerin düzenli şekilde seslendirilmesi, anonsların yapılması ve haber ara kısım seslendirmelerinin gerçekleştirilmesi ile birlikte tamamen sunuma hazır bir haber bülteni elde edebilirsiniz.

TV Haber Seslendirme

Genellikle her kanal sahip olduğu bir haber bülteni ve kendisiyle çağrışım oluşturan bir haber sesi ile birlikte insanlarda alışkanlık oluşturan ve sürekli bir şekilde takip edilen bir hale gelir. Bu noktada kanalınızla özdeşleşen bir ses sayesinde haber bülteninizi sürekli olarak takip edilebilecek bir hale getirebilirsiniz.

Haber Seslendirmeleri

Bu olgunun oluşturulabilmesi için firmamız bünyesinde bulunan seslendirmenler sayesinde istediğiniz nitelik ve karakterlere sahip olan sesi seçilebilir ve haberlerinizin istediğiniz şekilde seslendirilmesi ve aynı zamanda giriş-çıkış noktasında haberlerinizin karakteristik bir sese sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmamız tarafından sağlanan nitelikli hizmetlerden birisi de saatbaşı haber bültenlerinin hazır olarak anonslu bir şekilde sunulması veya her saat başı düzenleyeceğiniz ayrı bir haber bülteninin ayrı seslerle hazırlanabilmesi için hizmet verilmesidir. Genellikle her saat başı düzenli bir şekilde haber yayınlayan kanallar, izleyiciler tarafından sürekli olarak ajans gibi takip edilmekte ve dünyadan haberdar olmak için bu kanallar tercih edilmektedir. Bu noktada zaten yoğun tempo içerisinde olan haber içerikli medya kuruluşlarına üzerlerindeki yükü azaltmaya ve profesyonel haber çözümleri sunmak adına My Prodüksiyon haber spikeri seslendirmen kadrosu ile iş başında. TV Kanalı Haber Seslendirme, Radyo Kanalı Haber Seslendirme, Gazete Haber Seslendirme, Magazin Haber Seslendirme gibi başlıklarda çözümler sunmaktayız.

Haber Seslendirme

Türkiye’nin en iyi sesleri ile Haber Seslendirme! Türkiye’de yayın yapan Bögesel ve Ulusal yayında olan radyo ve TV’lere özel haber seslendirme çözümleri ile A’dan Z’ye tüm başlıklarda çözümler üretiyoruz. Usta Haber Seslendirme ekibimiz, sadece haber bültenleri ile değil magazin haberi seslendirme konusunda da destek veriyor. İlkeli, profesyonel ve tarafsız haberler için My Prodüksiyon!

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Haber Anonsu Seslendirme

My Produksiyon radyo istasyonları haber, tv isyasyonları haber ve magazin haberleri seslendirme başlıklarında çözümler sunmaya, profesyonel haber spikeri ve haber programları ile destek vermeye devam ediyor. Bölgesel ve Ulusal yayında olan radyo ve televizyon kanalları konusunda uzun yıllar deneyim bilgi ve birikime sahip olan haber spikerlerimiz ile hem maliyeti azaltıyor hemde zamandan kazanıyor.
Haber Seslendirme ile en yüksek ses kalitesi, anlaşılır duru bir Türkçe ile kitlenize ulaşabilir ve şirket masraflarınızı azaltabilirsiniz.

Saat başı haberler, magazin dünyasında olup bitenler, aktüel haber bülteni servisimiz ve çok daha fazlası için bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Profesyonel Türkçe Haber Spikeri aynı zamanda ihtiyaç doğması halinde haber anonslarınızı görüntülü yada görüntüsüz mecrada kitlenize aktarabilir. Haber Anonsu uzman bir ekip ile fon müziğinden haber spikeri teminine kadar tüm adımları kapsamaktadır.
Profesyonel ekibimizden Haber Seslendirme çözümleri almak için bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorularınıza yanıt vermek için bekliyor.

Gündemi takip eden, gelişmelerden saat başı haberler veren, ister bayan ister erkek haber spikeri seçenekleri ile dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz haber programı paketleri ile bağlı olduğunuz medya kuruluşunu haber anlamında ulusal yayıncılık düzeyi çıkarabilirsiniz. Haber programları, dünya ve Türkiye gündeminden önemli başlıklar, aktüel konular, hava durumu ve spor haberlerinden oluşmaktadır.
Haber Seslendirme çalışmalarında 20 yıllık tecrübemizle sizleri bekliyoruz. Detaylar için bize ulaşabilir ve haber paketlerimizi ihtiyaç doğrultusunda özelleştirebilirsiniz.

Perfore Seslendirme yani TV mecrasında görüntü üzerine haber okunması konusunda ingilizce bilen haber spikerlerimiz ile yabancı kaynaktan Türkçeleşen haberler dahi hatasız İngilizce ile haber bültenlerine aktarılır. Ekibimizin büyük bir çoğunluğu ulusal radyo ve televizyonlarda görev almış usta haber spikerleri ve magazin seslendirmecileridir. My Prodüksiyon Perfore Haber Seslendirme konusunda sizlere en iyiyi uygun fiyata sunmaya devam ediyor.
En iyi Perfore Seslendirme nasıl yapılır? Perfore Seslendirme hakkında sorularınıza yanıt vermek için uzman ekibimiz sizleri bekliyor.

Referanslarımızdan Bazıları

Haber Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Haber Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1227 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!