seslendirme

Çeviri & Tercüme Çözümleri

Çeviri & Tercüme Çözümleri

Profesyonel Çeviri & Tercüme Çözümleri

Prodüksiyon Hizmetleri

Çeviri & tercüme çözümleri ile karşınızda olan firmamız, bilginin daha anlaşılır bir şekilde tarafınıza sunulmasına böylece dünya genelinde iletişim sağlamanıza yardımcı olmaktadır. İşlerinizin kolaylaşmasında, akabinde ise hız faktörünü temel alan çözümlerle ön plana çıkılmasında garanti sunan firmamız için memnuniyetiniz her şeyden daha önemlidir.

Firmamız çeviri & tercüme çözümleri kapsamında yazılı ve sözlü çeviri hizmetleriyle yeminli, genel, ticari ve teknik tercümeye yönelik hizmetlerini de ihtiyaçlarınıza yanıt olarak sunmaktadır. Sunmuş olduğu hizmetlerde profesyonelliği temel alan firmamızın bu ölçüde bünyesinde yer verdiği tercümanları ve çevirmenleri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. O halde firma olarak alelade işlerden uzak kaldığımıza ve sektöre hak ettiği değeri veren profesyonel adresinizin ta kendisi olduğumuza özellikle değinmek isteriz.

Çeviri hizmetlerimizde kurumsal ihtiyaçlarınıza yanıt olduğumuz gibi dilerseniz kişisel ihtiyaçlarınız için de yanınızda olmaktayız. Çeviri hizmetleri alanına göre çeşitlilik gösteren ve ancak kendi alanında uzman olan ellerden çıktığında kalite standartlarına sahip olan hassas hizmet gruplarından biridir. Bizler bu durumun bilinci ile yönümüzü belirlerken her alan için uzmanlığını profesyonel işleriyle kanıtlamış kişilerle çalışmakta ve ihtiyaçlarınıza işinin ehli kimselerle yanıt olmaktayız. Böylece isterseniz akademik, edebi, hukuki çeviriler isterseniz de kreatif, patent, medikal, teknik, simultane ve ardıl çeviriler olsun fark etmeksizin hizmetinizde yer almaktayız.

Çeviri & Tercüme Çözümlerinde Öncelik Nedir?

Çeviri & tercüme çözümleri ile adından sıkça söz ettiren firmamız, bu alanda verdiği kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkmakta ve en önemlisi de sektörün aranan isimlerinden biri olmaktadır. Başta İngilizce olmak üzere Fransızca, Arapça, Rusça, Almanca ve dahası birçok dil üzerine hizmet vermekte, toplamda 130’u aşkın dilde ihtiyaç duyduğunuz tercüme hizmetlerimizi karşınıza çıkarmaktayız. Ülke genelinde lider konuma erişmiş olan bir firma olarak güvenilir, kaliteli ve hızlı çevirilerin adresi olmakta, tercümanlarımızın her biri için yeminli oluşuna özellikle dikkat etmekteyiz. Her dil için konulara göre ayrılan tercüman kadromuzdan ise bu kapsamda özellikle söz etmek isteriz.

Çeviri & tercüme çözümleri için teknik temelin güçlü oluşundan bahsetmek gerekir. Zira donanım noktasında eksiksiz bilgisayarlar, çağdaş yazılım ve programlar, alanında uzman kişilerin desteği olmadığında teknik temelin güçlü oluşu diye bir şeyden de söz edilemeyecektir. Bu nedenle bizler tıpkı kadromuzla olduğu gibi bu konuda da yetkinliğimizi ön plana çıkarmakta, böylece müşterilerimizin çeviri ve tercüme ihtiyaçlarına güvenilirlik ve hızlılık kapsamında yanıt vermekteyiz.

Hizmetlerimizde hız kavramına özellikle değinmekteyiz. Zira müşterilerimizin projelerini talepte bulundukları zaman içerisinde yetiştirmek sektör olarak bir gereklilik olacaktır ki aksi halde kaliteli hizmetlerden söz edilemeyecektir. Tabi en az zaman kadar hatta daha da önemli olan bir unsur vardır ki, o da müşterilerimizin taleplerine yanıt verirken içerik noktasında gerekli hassasiyeti gösteriyor olmamızdır. Öyle ki içerik doğruluğu söz konusu olmadığında diğer ölçütler de anlamsızlaşacaktır. O nedenle içerik doğruluğunu temel alarak hızlı ve ekonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini kazanmak firma olarak asıl hedefimizdir.

Çeviri & Tercüme Güvenilirlik Şartı

Çeviri & tercüme çözümleri güvenilir olmalıdır. Öyle ki müşterilerimizden teslim alacağımız her tür belge, yasal sorumluluk sahibi yeminli tercümanla ofisimiz arasında gizli kalacaktır. Bu durum güvenilirliğimizin göstergesi olurken kaliteli hizmetlerimizin de en önemli ölçütü olacaktır.

Yanlış tercümeler kimi zaman telafisi zor kimi zamansa imkânsız olan zararlarla kişilerin karşısına çıkar. Akabinde ise mağduriyetleri beraberinde getirir. O halde gelin çözümünüz olalım, mağduriyetlere fırsat vermeyelim.

 

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Reklam Prodüksiyon Ajansı

My Prodüksiyon olarak uzun yıllardır yüzlerce Whiteboard Animasyon Video projesi hayata geçirdik. Bütün projelerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağladık. Marka ve ürünleri tanıtan, hedef kitleye daha etkili anlatan videolar hazırladık ve müşterilerimizin başarısında pay sahibi olduk.

Bunu her geçen gün daha da ileriye taşıyor, profesyonel kadromuzla her defasında üst düzey sonuçlar üretmeyi başarıyoruz.

Bu başlık altında, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. My Prodüksiyon, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon çalışmalarıyla daima en iyi ve en kaliteliyi, kısa süre içerisinde en etkili bir şekilde sunar. Uzun yıllardan beridir bizi tercih eden müşterilerimizle size en iyiyi en ekonomik bütçe ile sunmayı planlar. TV Prodüksiyon örnek çalışmalarımızı bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.
Bizler hızlı teslimat, yüksek çözünürlük kalitesi ve kaliteli seslendirmelerle birlikte Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Videolarımızı benzersiz şekilde hazırlıyor, kullanımınıza sunuyoruz.

Firmamız yıllardır farklı sektörlerde aktif çalışan yüzlerce kurumsal markaya hizmet vermiş, binlerce başarılı sonuç ortaya koymuştur. Bu yüzden 2D & 3D Animasyon Video ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek yetenekli, donanımlı, bilgi sahibi bir kadroyla çalışıyoruz.

Sektörünüzün gereklerine ve rekabet ortamının şartlarına göre geniş incelemeler yapıyor, proje detaylarını sizlerin bilginiz dahilinde hazırlıyor ve planlanan animasyon filmi hazırlığı en profesyonel şekilde yapıyoruz.

2D & 3D Animasyon Video çekimlerimizde tanıtım filmi, müzik klipi, reklam filmi, ürün tanıtım filmleri, herhangi bir etkinlik için video çekimi, sosyal platformalar için video çekimi ve daha onlarca farklı alanda kullanabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

Eğer sizinde şirketiniz yada kurumsal markanız için bir 2D & 3D Animasyona ihtiyacınız var ise bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Reklam Prodüksiyon çalışmasında mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve reklam prodüksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor. Reklam fon müziği akılda kalıcı ve ayırdedici özellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir. Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir.
Reklam Prodüksiyon çözümlerimiz için siz de bize ulaşabilirsiniz.

Refaranslarımızdan Bazıları

Çeviri & Tercüme Çözümleri konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Çeviri & Tercüme Çözümleri" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 454 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!