seslendirme

Arnavutça Seslendirme

Arnavutça Seslendirme ve Arnavutça Dublaj

Arnavutça seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Arnavutça Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Canlılar var oldukları andan itibaren birbirleriyle bir şekilde anlaşabilme ve iletişim kurmaya yönelmişlerdir. Canlılar dünyasının en akıllı varlığı ve konuşma yetisine sahip olan insan, dili sayesinde kendini ifade edebilme ve kendini geliştirebilme yeteneğine sahip olan tek canlıdır. Eğer akıl, dil sayesinde kendini anlatma yeteneğine sahip olmasaydı, insanoğlu bugünkü gelişmişlik seviyesine ulaşamazdı. Çünkü uygarlıkların var olması ve gelişebilmesini etkin iletişimin sağladığı bir gerçektir.

Geçmişten günümüze sayısız uygarlıklar dünyanın farklı coğrafyalarında hüküm sürmüşlerdir. İlk insandan bugüne insanoğlu anlaşabilmek için farklı iletişim yolları kullanmıştır. Böylelikle resim veya değişik şekillerden oluşan farklı alfabeler ortaya çıkmıştır. Her bir alfabenin oluşturduğu şekillerin de kendilerine özgü ses dizileri oluşmuştur. Bu alfabe ve ses dizileri de her bir topluma özgü dilleri oluşturmuştur.

Arnavutça Dilinde SeslendirmeOluşan diller, çeşitli alanlarda seslendirmenin gerekliliği ve özellikle büyük kitlelere ulaşmanın önemi de beraberinde getirmiştir. Bunlar, Haber seslendirme, hikâye seslendirme, radyo ve TV reklamları seslendirme, mağaza santral seslendirme, otobüs ve uçak içi seslendirme, tesis anonsu seslendirmesi, tanıtım filmi seslendirmesi, belgesellendirme ve yabancı dilde yapılan seslendirmeler gibi alanlardır. Kuşkusuz seslendirme sadece taklit etmek olmayıp, haber sunumu yapmak, haber arkası sunumu yapmak da seslendirmedir. Günümüzde dünya üzerindeki hemen hemen her ülkenin kendine özgü bir dili vardır. Türkçe en eski ve köklü dillerden biridir.

Daha çok Türkiye ve belli bir coğrafyada kullanılmaktadır. Dünyada şu anda en sık rastlanan ve pek çok ülkede gerek konuşma dili olarak gerekse ek dil olarak kullanılan İngilizcedir. Resmi yazışmalardan, uluslararası kullanılan ulaşım ve ticaret diline kadar İngilizce pek çok alanda yaygındır. Eğitimden tutun, sanayi ve ticaret alanı, reklamcılık devletlerarası ilişkilerde İngilizce her ülkede kullanılmaktadır. Bu yaygın dilin seslendirmesi de haliyle büyük kitlelere ulaşabilmek adına önem taşımaktadır. Arnavutça seslendirme Ancak İngilizce gibi popülerliği ve gerekliliği fazla olan bir dilin yanında, aslında dünyada her bölge ve her alanda kullanılmasa da kimi diller, özellikle diplomatik ilişkiler, turizm, ticaret ve sanayi alanında önemli konumdadır. Bu durumda bu dillerle yapılan seslendirme de yine kitlelere ulaşmak ve doğru iletişim sağlayabilmek adına büyük önem taşır. Sonuçta o ülkenin dilinin bilinirliği ve o dilde yapılan seslendirme veya konuşmalar, bilginin en doğru şekilde aktarılmasını sağladığı gibi, her anlamda hem pozitif algı, hem de sempati yaratmaktadır.

Arnavutça Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Arnavutça Reklam Seslendirme
 • Arnavutça Santral Seslendirme
 • Arnavutça Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Arnavutça Mağaza Anons Seslendirme
 • Arnavutça Haber Seslendirme
 • Arnavutça Perfore Seslendirme
 • Arnavutça Jingle Seslendirme
 • Arnavutça Seçim Seslendirme
 • Arnavutça Yabancı Dil Seslendirme
 • Arnavutça Animasyon Seslendirme
 • Arnavutça E-Kitap Seslendirme
 • Arnavutça DJ Jingle Seslendirme
 • Arnavutça Tesis Anonsu Seslendirme
 • Arnavutça Sesli Mesaj Seslendirme
 • Arnavutça Medikal Seslendirme
 • Arnavutça Belgesel Seslendirme
 • Arnavutça Sponsorluk Seslendirme
 • Arnavutça IVR Seslendirme
 • Arnavutça Eğitim Filmi Seslendirme
 • Arnavutça Santral Anons Seslendirme

Rusça, Çince, Yunanca, Arapça, Japonca, Azerice, Bulgarca, İtalyanca Almanca ve Arnavutça seslendirme bu önemli seslendirme yelpazesinde yer almaktadır. Bu ülkelerle yapılan ticari anlaşmalar, turistik bölgelerdeki popülâsyonun her yıl artış göstermesi, seslendirme alanına daha profesyonel yaklaşım kazandırmayı gerekli kılmıştır. O ülke dilinde sunulan seslendirme hizmetleri, İngilizce seslendirme ezberini bozmakla beraber, seslendirme alanına hareket, canlılık ve renk katmaktadır. Ticari anlamda bir bakış açısıyla örnek verecek olursak; ülkenizde ve şirketinizde ağırladığınız bir Arnavut müşteriniz var diyelim.

Kendisine sunacağınız, ürün tanıtım videosu, slâyt gösterisi, reklam filmlerini Arnavutça Yabancı Dil Seslendirme DublajArnavutça seslendirme yaparak profesyonel bir dil kullandığınızda, müşterinin bu durumdan, son derece etkilendiğini, kendisine, ülkesine ve diline saygı duyulduğunu düşünmesini sağlar, müşteri üzerinde pozitif algı oluşturur ve iletişim ve ilişkilerinizin sağlamlığını garanti etmenizi sağlar. Peki, seslendirme nasıl yapılır ve seslendirme yapmak için ne gerekmektedir? Her bireyin bir yeteneği olduğunu düşünürsek, seslendirme konusunda da kişinin sesini doğru kullanabilme yeteneğine sahip olması gerektiğini söyleyebiliriz. Kişinin sesi güzel olabilir ancak sesini gerektiği yerlerde doğru yönlendiremiyorsa iyi bir seslendirme yapamayabilir. Yada ruh halini kontrol edemiyorsa sesine doğru tınıyı veremeyebilir.

Arnavutça Anons yapacak kişinin her şeyden önce seslendirme yaptığı alanda, ulaşacağı kitleler üzerinde verilmesi gereken mesajın doğru algılanmasını sağlayabilmektir. Konuştuğu dili, en doğru şekilde kullanabilmeli, dilbilgisi yada ses hatalarına yer vermemelidir. Eğer yabancı bir dilde seslendirme yapıyorsa, mutlaka o dile hakim olabilmeli ve sesindeki tonlamayı doğru yapabilmelidir. Mesela tesislerde yapılacak yada bir santralde yapılacak seslendirmeyle, bir ürün tanıtımının yapılacağı TV yada radyo reklamındaki seslendirme, yada bir belgeseldeki seslendirme aynı olamaz. Bu sebepledir ki, gerekirse doğru seslendirme yapabilmek için seslendirme eğitimi de alınabilmektedir. Kişiler gerekli değerlendirmelere tabi tutulmaktadırlar. Yabancı dilde yapılacak seslendirmelerde de iletilmek istenen konunun yada mesajın, kişinin kendi dilinde olduğu gibi, sözcüklere gereken anlam yüklenerek yapılması gerekliliğidir.

Arnavutça Seslendirme

Arnavutça (gjuha shqipe, gûha şkîpe veya cuha şçipe) Arnavutların konuştuğu dil. Slav dilleri ile yakınlaşan Arnavutçaya 1000 yıldan fazla Doğu Roma (Bizans) yönetimi sonucu Yunanca ve ayrıca 432 yıl süren Osmanlı yönetimi sonucu Türkçe ve Arapça kelimeler de girmiştir. Ancak en çok etkilendiği dil Orta Çağ boyunca yönetiminde bulunduğu Venedik sebebiyle Latincedir. Günümüz modern Arnavutçasında Latince kökenli sözcüklerin sayısı giderek artmaktadır.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Arnavutça Seslendirme Çözümleri

Arnavutça Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Arnavutça Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Arnavutça Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!