seslendirme

Medikal Seslendirme

Medikal Seslendirme

Medikal Seslendirme ihtiyacınız mı var?Eğitim Filmi Dublaj
Üreticilerin tüketicilere ulaşabilmesinde günümüzün en etkili araçlarından biri reklamlar olmaktadır. Radyo reklamları, televizyon reklamları ve çeşitli platformlarda yayınlanma olanağı bulabilen reklam filmleri olmak üzere çeşitli kanallar vasıtasıyla üreticilerin hedeflediği müşteri kitlelerine ulaşması mümkün olabiliyor. Bunu sağlarken reklamların ne kadar iyi biçimde tasarlandığı aynı zamanda bu reklamları izleyerek ürünlerin ya da hizmetlerin kendisine tanıtılmak istendiği kişilerin etkilenmesi anlamına da gelmektedir. Çok farklı sektörler için hazırlanan reklam projelerinde medikal ve sağlık sektörü için de reklam yapımı ihtiyacı doğmaktadır. Özellikle sağlık alanında tüm reklam filmlerinde medikal seslendirme çalışmasının nasıl yapıldığı reklam kalitesine ve etkileyiciliğine en çok etki eden unsurlardandır. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Yabancı Dil Medikal Seslendirme

Medikal Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce Medikal Seslendirme, Yabancı Dil Medikal SeslendirmeAlmanca Medikal Seslendirme ve Fransızca Medikal Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde Medikal Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Medikal seslendirme alanının seslendirme sektörü içinde diğer reklam seslendirme hizmeti alan farklı sektördeki firmalara ve markalara kıyasla daha zor olmasının sebebi medikal sektörünün reklamını yapmakta olduğu hizmetlerden ve ürünlerden gelmektedir. Pek çoğu tıbbi terim içeren bu medikal seslendirme metinlerinin en doğru şekilde tüketicilere aktarılması aynı zamanda markanın değerinin istenen seviyede tutulmasında da büyük pay sahibi olacaktır. Farklı alanlarda seslendirme hizmetlerini alanında uzman seslendirme ekibiyle birlikte sunmakta olan firmamız ilaç seslendirme çalışmalarında da uzun zamandır faaliyet göstermiş olmanın tecrübesiyle sizlere ulaşmaktadır. Tıbbi ürünlerin ve hizmetlerin seslendirmesinin nasıl yapılacağı noktasında alanında uzman isimlerle birliktelik yaparak faaliyet göstermekte olan firmamız bu tür çalışmalardan en yüksek verimi almaktadır. Aynı zamanda medikal metinlerin söz konusu olduğu çalışmalarda müşterilerimizle seslendirmeye başlamadan önce tüm detaylar konusunda fikir birlikteliğine vararak profesyonel bir şekilde çalıştığımız için kusursuz seslendirmelerin ortaya çıkmasını da sağlıyoruz.

İngilizce Seslendirme


İngilizce Seslendirme ve Dublaj

Almanca Seslendirme


Almanca Seslendirme ve Dublaj

Fransızca Seslendirme


Fransızca Seslendirme ve Dublaj

Yabancı Dil Medikal Seslendirme çözümlerimizde İngilizce, Almanca ve Fransızca’yı takip eden diğer popüler dilleri şu şekilde sıralamak mümkün. Rusca Medikal Seslendirme, Arapça Medikal Seslendirme, Farsça Medikal Seslendirme sizde hedef kitleye yönelik talep ettiğiniz ülkenin en popüler seslendirme sanatçıları ile Medikal Seslendirme hizmeti alabilir. Medikal marka gücünüz ve tanınabilirliğinizi arttırabilirsiniz.

Medikal Seslendirme Prodüksiyon Çözümleri

Medikal sektörü için hazırlanmakta olan reklam filmleri ve tanıtımlar için seslendirme yapmak gerektiğinde en çok dikkat edilmesi gereken noktalar seslendirilmesi yapılacak olan metinlerin kusursuz bir şekilde okunması ve dinleyicilere en net şekilde aktarılması olmaktadır. Uzun süredir medikal terimler içeren seslendirme metinleri üzerine de çalışma yapmakta olan firmamızın bu alanda sahip olduğu tecrübeler sıfır hata payı ile hazırlanmış çalışmaların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Medikal ürün ve hizmet seslendirmesinde bu tür ürün ve hizmetlerin anlaşılır şekilde tüketiciye ulaşabilmesi için ses altyapılarımızda en yüksek nitelikli ve son teknoloji ürünü seslendirme araçlarını kullanarak en temiz kayıtların alınmasını sağlıyoruz. Buradan elde edilmiş olan seslendirme kayıtlarının çok rahat bir şekilde reklam filmlerinin arkasında ya da tek başına radyo reklamlarının esas kaynağı olarak kullanılması da mümkün olmaktadır. Medikal Seslendirme başlığı altında en çok tercih edilen dilleri sizleri için aşağıda listeledik, içerisinde bulunduğumuz yıl itibariyle My Prodüksiyon’da en fazla işlem gören Yabancı Dil Medikal Dublaj çalışmaları baz alınarak hazırlanmıştır.
Yabancı Dil Medikal Dublaj
Medikal Seslendirme Kusursuz ve Net Olmalıdır!
Sağlık ve medikal sektörünün bu sektörün ürünlerini ve hizmetlerini tüketmekte olan kişiler tarafından oldukça önemsenen bir alan olmasından dolayı bu sektör için yapılmış olan seslendirmelerde firmaların ve markaların profesyonelliğini yansıtacak şekilde çalışmalar yapmak gerekmektedir. Bu noktada ilk akla gelen latince medikal seslendirme çalışmaları olmaktadır.

Medikal Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Medikal Seslendirme
 • Medikal Seslendirme Filmi
 • Prospektüs Seslendirme
 • İlaç Seslendirme
 • Medikal Seslendirme Videosu
 • Medikal Eğitim Filmi
 • Yabancı Dil Medikal Seslendirme
 • Medikal Seslendirme Dublaj
 • Medikal Film Prodüksiyon
 • Animasyonlu Medikal Film
 • İngilizce Medikal Seslendirme
 • Almanca Medikal Seslendirme
 • Fransızca Medikal Seslendirme
 • Medikal Sunum Seslendirme
 • Medikal Ürün Seslendirme
 • TV Medikal Seslendirme
 • Youtube Medikal Seslendirme
 • Medikal Video Prodüksiyon
 • Medikal Film Dublajı
 • Medikal Anons Seslendirme

Bu noktada ilk akla gelen latince medikal seslendirme çalışmaları olmaktadır. Büyük bir çoğunluğu latince tıbbi terimleri ve marka isimlerini içinde barındıran bu seslendirme alanında yabancı dillerden gelen kelimelerin en iyi şekilde hatasız olarak telaffuz ediliyor olması seslendirmenin kaliteli olması dışında aynı zamanda ürün ya da hizmetin kalitesi hakkında da tüketicilerde bir fikir edinilmesini sağlayacaktır. Ürün ve hizmetler dışında My Produksisyon olarak firmamızın medikal sektörü için yapmış olduğu çalışmalardan biri de medikal anons hizmeti olmaktadır. Hastaneler başta olmak üzere her türlü sağlık kurumu ve medikal merkezi için anonsların seslendirilmesini sağlıyoruz. Firmamızın seslendirme alanında güven veren sesleriyle medikal sektöründe faaliyet göstermekte olan kurum ve kuruluşlarınızda kurumsallığınızı yansıtan profesyonel anonsları duyabilirsiniz. Medikal Seslendirme yapılabilen diller şunlardır; İngilizce Medikal Seslendirme, Almanca Medikal Seslendirme, Fransızca Medikal Seslendirme, Rusca Medikal Seslendirme, Arapça Medikal Seslendirme bu 4 popüler dil dışında 63 farklı dilde Eğitim Filmi ve Seslendirme konularında sizlere çözümler sunmaktayız.

Medikal Seslendirme Filmi Prodüksiyon

Medikal film seslendirme işlemi ile ilgili olarak önem arz etmekte olan birkaç nokta bulunmaktadır. Öncelikle seslendirme işlemleri öncesinde gerekli bilgi ve eğitimlerin alınmış olmasını gerektirmektedir. Çalışmanın kayıt aşaması öncesinde latince kelimelerin düzgün ve hatasız okunması öncelikli hedeftir. İşte bu aşamada profesyonel seslendirme sanatçılarımızın becerileri devreye giriyor. Medikal seslendirme ve prodüksiyon işlemlerini kusursuz bir şekilde büyük bir titizlikle yürütmekte olan işletmemiz, sadece medikal seslendirme aşamasında hata kontrol mekanizması kullanmaktadır bu kontrol mekanizması sayesinde studyo kaydı hazırlığı aşamasında seslendirme sanatçısının yanında bir de okuyucuyu kontrol eden ek bir çalışma arkadaşı kullanmaktayız. Bu kişi hem okuma hatalarını tespit etmekte hem de hızlı bir şekilde revizesini sağlamaktadır. Medikal Dublaj çalışmalarına özel kontrol mekanizmamız sayesinde özellikle çok zorlanılan latince kelimeleri hiç hatasız bir şekilde kayıt etmekteyiz. My Prodüksiyon ile medikal film seslendirme ve diğer seslendirme işlemleriniz başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Medikal Seslendirme

Türkiye’nin en tanınan sesleri ile Medikal Seslendirme! Türkçe başta olmak üzere, 63 farklı ülkeden en iyi seslendirme sanatçıları ile Yabancı Dil Medikal Seslendirme ve Yabancı Dil Medikal Film Dublajı konularında yılların verdiği tecrübe ile sizlere her zaman olduğu gibi en iyiyi sunmaya devam ediyoruz. Medikal Anons Seslendirme çalışmalarınız için çekimden seslendirme aşamasına, seslendirmeden prodüksiyon aşamasına kadar tüm ekibimiz titiz bir şekilde en iyiyi sizlere sunmayı amaçlıyor. Medikal Seslendirme Filmi hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayın!

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Medikal Dublaj Çözümleri

Çalışmanızın uzunluğu içerisinde kaç adet dublaj seslendirme olduğu veya kaç dilde hazırlanacağı bizim için hiç sorun değil. Medikal Dublaj konusunda uzman olan seslendirme sanatçılarımız Medikal Seslendirme ve Dublaj aşamasında gerek çalışmanızı süre bazında senkronize ederek gerekirse dudak oturtma senkronizasyonu ile hazırlayarak olabilecek en mükemmel görüntü ve ses kalitesinde sizlere ulaştırmaktadır.
Firmanız için düşündüğünüz, Medikal Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Medikal Dublaj çalışmasının bir alt kolu olan Eğitici Medikal Film konusunda da çözümlerimizi müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğitici Medikal Film aracılığı ile TV kanallarında yayınlamayı planladığınız ürün, kampanya yada firma tanıtımlarınızı, tercih ettiğiniz dil ve seslendirme doğrultusunda hazırlayarak size yayına hazır halde teslim etmekteyiz.
Kaliteli prodüksiyon ekibimiz, metin yazarlığından, seslendirme aşamasına, seslendirme’den post prodüksiyon aşamasına titizlikle markanızı zirveye çıkarmak için çalışıyor.

Televizyon Medikal Seslendirme ve Medikal Dublaj Filmi adına aradığınız tüm çözümler My Prodüksiyon’da! Uzun yıllardan beri edindiğimiz tüm bilgi ve birikimi Medikal Dublaj Filmlerini en mükemmel ses ve görüntü kalitesine odaklı hazırlamaya, marka veya ürünüzü zirveye çıkaran yapımlara imza atmaya devam ediyoruz. Şirketiniz için düşündüğünüz Medikal Video Film çalışmalarınızı kısa sürede en yüksek kalitede teslim ediyoruz.
Medikal Video Film Dublaj çözümlerimiz için tercih ettiğiniz süre doğrultusunda çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Medikal Dublaj Seslendirme alanınında uzman olan ekibimiz, Medikal Dublaj Seslendirme çalışmalarınızı büyük bir titizlik ve süratle gerçekleştiriyor. Yabancı Dil Medikal Seslendirme çalışmaları tıpkı Türkçe Dublaj Seslendirme başlığında olduğu gibi markanıza en yakışacak ses seçimi ile çalışmanız içerisinde dialog gerektiren bölüm yer alıyorsa, samimi ve sıcak tonlamalar ile çalışmanıza sempati ve dinamizm kazandırıyoruz.
Medikal Dublaj Seslendirme çözümlerimiz için bize günün herhangi bir saatinde çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Medikal Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Medikal Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1052 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!