seslendirme

Oyun Seslendirme

Oyun Seslendirme

Oyun Seslendirme ihtiyacınız mı var?Oyun Seslendirme Dublaj
Video oyunları kültürümüzün ayrılmaz bir parçası haline geldi. Teknolojik gelişmeler ve sosyal teknolojiye yeni bir vurgu, oyun endüstrisinde büyük fırsatlar doğurmuştur. Oyunlar ve kullanılan teknoloji son birkaç yılda çok değişmiş olabilir… Ama tek bir şey hep aynı kalıyor, ses dalgaları hala mükemmel oyunlar yapma veya kırma yeteneğine sahip. Bu nedenle, oyun içerik oluşturucularının sanatçıların mükemmel sesi ve seslendirmeyi bulması bu durumu zorunlu hale getiriyor. Oyun sektöründe iki ana seslendirme türü vardır, bunlar oyunculuk ve anlatım. Rol yapma oyunları genellikle, binlerce oyunu canlı hale getirerek oyunun canlı ve sürprizlerle dolu kalmasını bilen ses oyuncularına ihtiyaç duyar. Oyun seslendirme projelerinde aktörler genellikle aynı çizgiyi birden çok şekilde kaydederler, böylece oyun deneyiminin farklı ve öngörülemez olması, özellikle de belirli bir eylem, soru veya yanıtın birçok kez tekrarlanması durumunda etkisi bir kat daha artar. Referanslarımızı görüntüleyin

Yabancı Dil Oyun Seslendirme

Oyun Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce Oyun Seslendirme, Yabancı Dil Oyun SeslendirmeAlmanca Oyun Seslendirme ve Fransızca Oyun Seslendirme ilk sıralarda olmak üzere tam 63 dilde Oyun Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Video oyunları 8-bit maceralardan uzun bir yol kat etti. Bir zamanlar biplerden, vızıltılardan ve teneke müzikten oluşan ses kayıtları artık orkestra puanları ve karmaşık ses efektleri içeriyor. Günümüzün video oyunları, geçmişte video oyunlarıyla oynadıklarından filmlerle daha ortak. Video oyunları dünyasındaki en önemli gelişmelerden biri, hikayelerini anlatmak için sesin kullanılmasıdır. Video oyun karakterleri karmaşık karakterlerdir. Film karakterleri gibi, video oyunu karakterleri sadece onları canlandıran aktörler kadar ilgi çekicidir. Aktörler karakterleri unutulmaz kılıyor. Filmler daha pasif bir medya tüketimi biçimi sunarken, video oyunları sürükleyici, interaktif bir deneyimdir. Bir video oyunundaki oyunculuk, önemli olsa da, bir filmde olduğu gibi bir oyunun odak noktası değildir. Holywood gibi, bunlar EA Sports, Nintendo, Activision, Microsoft, Blizzard gibi oyunlar üreten bazı büyük stüdyolardır.

Bir video oyunu için seslenmek çok zorlayıcı bir ses oyunculuk türüdür. Video oyunlarında gerçek insanlar olarak sunulan karakterler var ve buna ek olarak farklı karakterler de olabilir. Bir ses aktörü olarak, gerçekten yarattığınız karakterler için inandırıcı ve konuşma amaçlı bir sunum oluşturmalısınız. Bir başka karmaşıklık ise, oyuna bağlı olarak, oyuncu seçimlerine dayanan bir karakterin farklı yönlerini tasvir etmektir. Bir oyuncu bir karakter hakkında seçimler yaptığında, sesin hala uygun olduğunu hissetmesi gerekir. Seslendirme sanatçılarımız kendi ülkelerinde en bilinen ve tanınan seslerden oluşmaktadır, bu nedenle hazırlattığım çalışma güzel olur mu? Teleffuzu veya vurgusu istediğim gibi olacak mı gibi sorular sizi endişelendirmesin. Bize ulaştırdığınız metinlerin tamamı seslendirme sanatçılarımıza kayıt aşamasında notlar halinde aktarılmakta ve özellikle Türkçe kelimelerde neredeyse hiç hatasız kayıt alabilmekteyiz.

İngilizce Seslendirme


İngilizce Seslendirme ve Dublaj

Almanca Seslendirme


Almanca Seslendirme ve Dublaj

Fransızca Seslendirme


Fransızca Seslendirme ve Dublaj

Yabancı Dil Oyun Seslendirme çözümlerimizde İngilizce, Almanca ve Fransızca’yı takip eden diğer popüler dilleri şu şekilde sıralamak mümkün. Rusca Oyun Seslendirme, Arapça Oyun Seslendirme, Farsça Oyun Seslendirme sizde hedef kitleye yönelik talep ettiğiniz ülkenin en popüler seslendirme sanatçıları ile Oyun Seslendirme hizmeti alabilir. Marka gücü ve tanınabilirliğinizi arttırabilirsiniz.

Oyun Prodüksiyon Çözümleri

Her çizgi, farklı duyguları, tutumları, enerjiyi, vb. İfade etmek için çeşitli yollarla kaydedilir. Her bir hat için teslimat, bir veya daha fazla hattan önce veya sonra eklenir. Bunun nedeni, bir oyunun oynanması durumunda, hatlarınızın kesin sırasının, oyuncunun oyunda nasıl hareket ettiğine bağlı olacağıdır. Bir oyuncunun aldığı yola bakılmaksızın, sesli oyunun sürekliliği, oyunda yer alan olaylar için tutarlı ve uygun olmalıdır. Video oyunu seslendirme için çalışmaya başvurmadan önce endüstriyi araştırmak ve iyice anlamak önemlidir.

Video oyunları genellikle eylem odaklıdır ve genellikle şiddet veya ölüm gösteren sahneler içerir. Bir video oyunu karakteri oynadığınızda, bir düzine farklı şekilde “ölmeye” yönlendirildiğinizi görebilirsiniz. Bir arabadan vurulmaktan öldüğünde, karakterin nasıl seslenir? Bıçaklanarak vuruldu mu? Kafasına mı çarptı? Üfleme mi? Her seferinde bunları farklı şekilde ifade etmelisiniz ki her ölüm sesi farklı olacak. Bir video oyunu için sesin nasıl yapıldığını öğrenmenin en iyi yolu her şeyden önce oynamaktır. Oyunun akışından haberdar olun ve farklı sesleri, karakterlerini ve seslendiricinin sahneyi ve duyguyu nasıl aktardığını dinleyin. Sonra, pratik yap ve pratik yap. İster oyun seslendirme projesinde ses castında yer alın, ister prodüksiyon ekibi içerisinde oyunu mutlaka aşama aşama oynayarak ve yaşayarak deneyimlemek gereklidir.

Etkileyici Sesler Fark Yaratır!
Video oyun seslendirme işlerin üzerinde doğrusal değil! Senaryonuz sadece senin çizgilerin olacak. Başka bir aktörle bağlantı kurmaktan ve bir komut satırının organik bir sohbete dönüşmesine izin vermek yerine, çizgiden sonra tükenmek, bir aktörün farklı düşünmesini gerektirir. Video oyunlarındaki diyalog genellikle kısa, yumruklu ve uzun süre aktif oyun oynamak için oyunculara sunulabilir. Bundan dolayı, her diyalog parçası kendi başına durabilmelidir. Birçok durumda, ses aktörlerinin çalışma için tam senaryolar bile verilmez; bu da bağlam eksikliğinden dolayı, satırların ardındaki amaçlanan duyguları çözmeyi zorlaştırır. My Prodüksiyon olarak Oyun Seslendirme işlemi ile ilgili olarak bay ve bayan seslendirme ekibi ile kesintisiz çalışma sunulmaktadır. Stüdyo içerisinde yapılan seslendirme ile de en iyi sonuç alınmaktadır.

Oyun Dublaj Neler Yapıyoruz?

 • Oyun Seslendirme
 • Oyun Prodüksiyon
 • Oyun Dublajı
 • Oyun Tanıtım Filmi
 • Oyun Tanıtımı Videosu
 • Oyun Trailer ve Reklamları
 • Yabancı Dil Oyun Seslendirme
 • Mimik Seslendirme
 • Oyun Karakteri Seslendirme
 • Oyun Karakter Dublajı
 • İngilizce Oyun Seslendirme
 • Almanca Oyun Seslendirme
 • Fransızca Oyun Seslendirme
 • Oyun Seslendirme ve Altyazı
 • Oyun Karakteri Canlandırma
 • Animasyon Karakter Seslendirme
 • Youtube Oyun Seslendirme
 • Video Oyun Prodüksiyon
 • Animasyon Oyun
 • Çoklu Dil Oyun Dublajı

Yabancı Dil Oyun SeslendirmeHer türden oyun, anlatıcıların başlangıçtaki oyunculara talimat vermesini ve ilerlemelerinin daha gelişmiş oyuncularını bilgilendirmesini gerektirir. Bir video oyunu seslendiricisi seslerini kullanması için birçok farklı yolu vardır. Diğer karakterlerle konuşmanın yanı sıra, video oyunlarındaki ses aktörleri çığlık atmak, bağırmak ve zorlama sesleri yapmak zorunda kalabilir. Video oyunlarının gittikçe daha sinematik hale gelmesiyle, izleyicilerinin inançsızlığını askıya almak için özel bir aktör gerekir. Bazı ses yeteneklerinin, fiziksel hareketlerinin kaydedildiği hareket yakalama oturumlarına katılmaları da gerekmektedir.

Oyun Seslendirme çalışmalarında sanatsal anlamda büyük bir potansiyele ihtiyaç var. İdeal olan video oyunu seslendirme sanatçısı, etkileyici ama aynı zamanda otorite tasvir etme yeteneğine sahip bir sese sahip olacak. Anlatma işleri için, karakter tiplerinde ve aynı zamanda onları hayata döndürmek için ihtiyaç duyulan seslerde çok çeşitli bir çeşitlilik vardır. Örneğin, savaşta kullanılan bir savaşçının yaratılmasında derin erkek sesler kaldırabilir. Bununla birlikte, yetenekli kadın anlatıcılar da popülerlik kazanıyor.

Anlatı sağlamanın yanı sıra ikna edici diyalog oluşturmak için seslendirme uzmanları da çağrılabilir. İletişim için ideal ses türü, oyunun doğasına bağlı olarak büyük ölçüde değişecektir. Video oyunu yaratıcısı profesyonel üzerinden ideal sesi ararken, hacim, tını ve aksan dikkate alınmalıdır. Cutscenes düşünün. Bu sahneler, eylemde ağır olmamasına rağmen, yine de önemlidir çünkü odaklan, arsa konuşma yoluyla gelişmekte ve hareket halindedir. Seslendirme yapılabilen diller şunlardır; İngilizce Oyun Seslendirme, Almanca Oyun Seslendirme, Fransızca Oyun Seslendirme, Rusca Oyun Seslendirme, Arapça Oyun Seslendirme bu 4 popüler dil dışında 63 farklı dilde Oyun ve Seslendirme konularında sizlere çözümler sunmaktayız.

Oyun Seslendirme

Türkiye’nin en tanınan sesleri ile Oyun Seslendirme! Türkçe başta olmak üzere, 63 farklı ülkeden en iyi seslendirme sanatçıları ile Yabancı Dil Oyun Seslendirme Dublajı konularında yılların verdiği tecrübe ile sizlere her zaman olduğu gibi en iyiyi sunmaya devam ediyoruz. Çoklu dil oyun seslendirme çalışmalarınız için çekimden seslendirme aşamasına, seslendirmeden prodüksiyon aşamasına kadar tüm ekibimiz titiz bir şekilde en iyiyi sizlere sunmayı amaçlıyor. Oyun Seslendirme & Dublaj hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayın!

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Oyun Dublaj Çözümleri

Bir sürü insanın fark etmediğinden çok daha fazla video oyunu sesi var. Büyük Dennis Hopper’ın “Grand Theft Auto” daki ayırt edici tonlarını kim unutabilir? Hayır, yanılmadınız bu gerçekten onun sesiydi! Video oyun seslendirmeniz için bir film yıldızı kiralamak için bütçeye sahip olmayabilirsiniz, ancak en iyi ikinci sırada kalmanız gerekmez. Seslendirme sanatçılarımız gerçek yıldız kalitesine sahiptir ve her biri% 100 profesyoneldir.
Planladığınız Oyun Seslendirme dublaj veya prodüksiyon çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Zayıf bir ses parçasının muhteşem olarak nitelendirdiğiniz oyununuzu bozmasına sakın izin vermeyin. İhtiyacınız olan şey oyununuzu hayata geçiren son rötuşları eklemek için aktörler üzerinde yetenekli video oyunu seslendirme sanatçılarıdır. ‘Call of Duty’ oyununda Victor Reznov gibi sesini duyan birini ister misiniz? Video oyunları için sesli geçiş, oyuncuların gerçekliğini ve yakınlığını artırmalı ve video oyunu sesiniz, aradığınız tüm sesleri içermelidir. Oyunculara çeşitli dil seçenekleri sunmak ister misiniz? Evet size yardım edebiliriz ve işimizi uzmanlıktan ve endüstrinin sunduğu en iyi fiyatlardan alacağız.

Televizyon Oyun Seslendirme ve Firma Oyun adına aradığınız tüm çözümler My Prodüksiyon’da! Uzun yıllardan beri edindiğimiz tüm bilgi ve birikimi Firma Tanıtım Filmlerini en mükemmel ses ve görüntü kalitesine odaklı hazırlamaya, markanızı zirveye çıkaran yapımlara imza atmaya devam ediyoruz. Şirketiniz için düşündüğünüz Şirket Oyun çalışmalarınızı kısa sürede en yüksek kalitede teslim ediyoruz.
Firma Oyun çözümlerimiz için tercih ettiğiniz uzunluk doğrultusunda çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Dublaj Seslendirme alanınında Televizyon ve Sinema Dublajı konusunda deneyimli ekibimiz Dublaj Seslendirme çalışmalarınızı büyük bir titizlik ve süratle gerçekleştiriyor. Yabancı Dil Dublaj Seslendirme tıpkı Türkçe Dublaj Seslendirme başlığında olduğu gibi markanıza en yakışacak ses seçimi ile çalışmanız içerisinde dialog gerektiren bölüm yer alıyorsa, samimi ve sıcak tonlamalar ile çalışmanıza sempati ve dinamizm kazandırıyor.
Dublaj Seslendirme çözümlerimiz için bize günün herhangi bir saatinde çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Oyun Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Oyun Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 864 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!