seslendirme

Sponsorluk Seslendirme

Sponsorluk Seslendirme

Sponsor Anonsu Seslendirme ihtiyacınız mı var?Sponsorluk Seslendirme Dublaj
Yayıncılık sırasında tüm programların gerçekleştirilmesinde tanıtım ve reklam amaçlı olarak sponsorluk anlaşmaları yapılabilir. Sponsorluk anlaşmalarıyla ile birlikte; haber yayınları, eğlence programlarının yayınlanması, müzik programları, sinema gösterimleri, televizyon dizileri, radyo yayınları, müzik yayınları, spor programları, kültür sanat programları ve daha nicesi belirli bir firmanın sunumuyla gerçekleştirilebilir. Bu sunum sırasında sponsor olarak anlaşma gerçekleştirmiş firmanın belirtilmesi ve anılması için sponsorluk seslendirme işlemi gerçekleştirilir. Bu seslendirme işlemi için profesyonel bir şekilde hizmet alabileceğiniz firmamız, belirtmiş olduğunuz sponsor firmanın direkt ismi ile birlikte sunar belirteci kullanarak ya da sponsor firmanın belirli bir tanıtım filmi, tanıtıcı reklamı veya sunum cümlesini kullanarak seslendirme yapmaktadır. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Yabancı Dil Sponsorluk Seslendirme

Sponsorluk Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce Sponsorluk Seslendirme, Yabancı Dil Sponsorluk SeslendirmeAlmanca Sponsorluk Seslendirme ve Fransızca Sponsorluk Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde Sponsorluk Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Belgesel sesleri görüntü ile birebir örtüşen, anlatıcının genelde kendinden emin, informatik bilgi verdiği, heyecandan ve dinamizmden uzak anlatımlardır. Buradaki tabirimiz son derece durağan olan anlatımlar ile karıştırılmasın, ekrandaki görüntü temposuna göre vurguda ve anlatımda iniş ve çıkışlar olabilir ancak temposu ise genelde aynıdır. Yabancı Dilden Türkçe’ye çeviri yapılan Sponsorluk Seslendirme çalışmalarında da bu durum aynıdır. Fazla dinamik ve heyecan dolu anlatımlar, bilgi veren, kendiden emin tondaki anlatımları bozabilir bu nedenle orjinal dildeki tempoya sadık kalınarak dublajı gerçekleştirilecek dildeki ses renginde de aynı ahenk yakalanmalıdır. Belgesel seslendirme konusunda son derece başarılı anlatımlar gerçekleştiren seslendirme ekibimiz, Nat Geo kanalları, Animal Planet, Animax, Russian Travel Guide gibi önemli kanallara bu kapsamda Türkçe Sponsorluk Seslendirme ve dublaj hizmeti vermektedir. Dünyanın en iyi ve bilinen belgesel kanallarının Türkiye’deki dublaj çözümlerini yapan bir firma olan My Prodüksiyon sizin Sponsorluk Seslendirme projeleriniz içinde çözümler üretmeye devam ediyor.

İngilizce Seslendirme


İngilizce Seslendirme ve Dublaj

Almanca Seslendirme


Almanca Seslendirme ve Dublaj

Fransızca Seslendirme


Fransızca Seslendirme ve Dublaj

Yabancı Dil Sponsorluk Seslendirme çözümlerimizde İngilizce, Almanca ve Fransızca’yı takip eden diğer popüler dilleri şu şekilde sıralamak mümkün. Rusca Sponsorluk Seslendirme, Arapça Sponsorluk Seslendirme, Farsça Sponsorluk Seslendirme sizde hedef kitleye yönelik talep ettiğiniz ülkenin en popüler seslendirme sanatçıları ile Sponsorluk Seslendirme hizmeti alabilir. Marka gücü ve tanınabilirliğinizi arttırabilirsiniz.

Sponsor firmalar, televizyon ve radyo yayıncılığında kendilerini daha ön plana çıkarabilmek ve bulundukları ilde ya da ulusal anlamda tanınır hale gelmek için bu anlaşmaları gerçekleştirmektedir. Program öncesinde, reklam aralarında ve program çıkışında kullanılabilecek bu seslendirme hizmetleri için anons uygulamaları yapılabilir. Firmamız bünyesinde istediğiniz ses tonuna ve ses rengine sahip olan seslendirmenler hizmet vererek istenilen sponsor anonsu konusunda çalışmalar yapmaktadır. Firmanın karakteristik özelliklerine ve piyasada bulunduğu noktaya uygun bir şekilde ses seçiminin gerçekleştirilmesi sonrasında istenilen ses metni ile birlikte firmamız tarafından anons seslendirmesi yapılmaktadır. Bu seslendirme sayesinde yayıncı kurum ile sponsor firma arasında yapılan anlaşmalara uygun bir şekilde sunumun gerçekleştirilmesi ve reklam çalışmaları yapılarak yayın bütçesinin farklı bir şekilde hesaplanması mümkün olmaktadır.

Sponsorluk Çözümleri

Sponsorluk seslendirme Televizyon yayıncılığı ile radyo yayıncılığı arasında görülen en net fark görsel yayın ve sese dayalı yayının yapılmasıdır. Televizyon yayıncılığında yayınlanan her programın görsel bir şekilde hazırlanması daha ilgi çekici bir konum oluştururken radyo yayıncılığında ses ile sunumların gerçekleştirilmesi daha fazla seslendirme ve sunumun yapılmasını zorunlu hale getirmektedir. Özellikle radyo yayıncılığında sponsorlu bir şekilde gerçekleştirilen yayınların öncesinde ve sonrasında ve ara kısımlarında (Bu programda ürün yerleştirme yapılmaktadır diye bir uyarı anonsu vardır) sponsorlar ile ilgili sponsorluk seslendirme çalışmalarının yapılması gerekir. Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde radyo sponsor seslendirme işlemleri yapılarak reklam anlaşmalarınız geçerli bir hale getirilebilir.

Televizyon Ve Radyo Yayınları İçin Sponsorluk Seslendirme
Televizyon yayıncılığında ise görsel yayıncılık ön plana çıktığı için sponsor firmalarınız ile ilgili tanıtım çalışmalarının gerçekleştirmesi sonrasında bu çalışmalara uygun bir şekilde seslendirme yapılması gerekir. Bu çalışmalar, sponsor firmanın temel bilgilerini içerebileceği gibi herhangi bir ürün veya hizmeti tanıtabilecek içerikte olabilir. Bunun için televizyon sponsorluk seslendirme işlemleri yapılması ile birlikte firmamız yayıncılığının daha nitelikli ve sistematik bir hale gelmesini sağlamaktadır. Televizyon kanallarında belirli yayınlar için yapımcı firmalar veya yayıncı kurumlar tarafından gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmaları sonrasında sponsor firma ile yapılan anlaşmaya uygun bir şekilde giriş ve çıkış anonslarını yapılması ve ara reklam giriş-çıkışlarında aynı şekilde sponsor anonsu gerçekleştirilmesi için seslendirmeler yapılarak tanıtım bantları oluşturulabilir.

Sponsorluk Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Sponsorluk Seslendirme
 • Şirket Sponsorluk Filmi
 • Sponsorluk Dublaj Seslendirme
 • Sponsor Marka Prodüksiyon
 • Yabancı Dil Sponsorluk Seslendirme
 • Sponsorluk Dublajı
 • Sponsor Tanıtım Filmi
 • Türkçe Sponsorluk Seslendirme
 • Sponsor Anons Seslendirme
 • Sponsorluk Anonsu
 • İngilizce Sponsor Anonsu
 • Almanca Sponsor Anonsu
 • Fransızca Sponsor Anonsu
 • Sponsor Tanıtım Anonsu
 • TV Sponsorluk Seslendirme
 • TV Sponsorluk Anonsu
 • Youtube Sponsorluk Seslendirme
 • Sponsor Marka Seslendirme
 • Sponsor Türkçe Anons
 • Yabancı Dil Sponsor Anons

Radyo ve televizyon yayınlarında anlaşma sağlanmış olduğunuz sponsor firmalar için sadece reklam giriş-çıkışları ve program giriş-çıkışları için gerçekleştirilen seslendirmeler değil, farklı çalışmalar da gerçekleştirilebilir.

Sponsorluk Seslendirme ve Prodüksiyon

Firma olarak bu konuda sponsor firmalarınızın tanıtımları için anons çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar sayesinde sponsor firma tarafından belirlenmiş olan bir kampanyanın veya tanıtımın yapılması için belirli metinlerin seslendirilmesi gerçekleştirilebilir. Bu metin içeriklerinde belirli bir ürünün ön plana çıkarılması veya hizmetin tanıtılması mümkün olurken aynı zamanda firmanın lansmanın yapılması da mümkün olmaktadır. Bu çalışma özel bir niteliğe sahip olarak çoğu yayıncı kuruluş tarafından tercih edilen ve profesyonel bir şekilde sunduğumuz çalışmalar arasında bulunmaktadır. Sponsorluk seslendirme çalışmalarında 63 dilde seslendirme yapılabilen firmamızın sponsorluk konuşunda en sık çalıştığı diller şunlardır; İngilizce Sponsorluk Seslendirme, Almanca Sponsorluk Seslendirme, Fransızca Sponsorluk Seslendirme, Rusca Sponsorluk Seslendirme, Arapça Sponsorluk Seslendirme bu 4 popüler dil dışında 63 farklı dilde Eğitim Filmi ve Seslendirme konularında sizlere çözümler sunmaktayız.

Sponsorluk Seslendirme

Türkiye’nin en tanınan sesleri ile Sponsorluk Seslendirme! Türkçe başta olmak üzere, 63 farklı ülkeden en iyi seslendirme sanatçıları ile Belgesel Dublaj ve Sponsorluk Seslendirme konularında yılların verdiği tecrübe ile sizlere her zaman olduğu gibi en iyiyi sunmaya devam ediyoruz. Belgesel film dublaj seslendirme çalışmalarınız için çekimden seslendirme aşamasına, seslendirmeden prodüksiyon aşamasına kadar tüm ekibimiz titiz bir şekilde en iyiyi sizlere sunmayı amaçlıyor. Kurumsal Eğitim Filmi hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayın!

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Sponsorluk Seslendirme

Bir radyo yada televizyon kanalında hepimiz mutlaka duymuşuzdur sponsorluk anonsu seslendirmesini. Sponsor bir marka kendi markası ile özdeşleşen bir yayını, radyo yada tv kitlesinin aynı zamanda kendi hedef kitlesi olduğunu düşündüğü an, sponsorluk anlaşmaları yapar ve yayıncı kuruluş ile sözleşme imzalar. Program giriş ve çıkışlarında markasına ait bir anons duyarız. Örneğin: Çamlıca’nın sunduğu telegol başlıyor gibi işte bu bir sponsorluk anonsudur.
Firmanız veya TV kanalınız için düşündüğünüz, Sponsorluk Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Sponsorluk Seslendirme sponsor markanın yayıncı kuruluş tarafından temsil edilen (kurumsal ses) sesidir. Neşeli & sempatik, dinamik & otoriter, eğlenceli & gülümseyen bir ses ile sponsorluk seslendirme çalışmaları yapılabilir. Sponsor olmayı düşündüğünüz bir radyo yada tv yayının var ise sponsorluk sesiniz olabilir ve markanızı tercih ettiğiniz ses tonu ve sloganla temsil edebiliriz. Sponsorluk kolay görünen ancak marka için hayati derece önemli olan bir çalışmadır.
Sponsorluk Seslendirme ve Sponsorluk Anons hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Televizyon Sponsorluk Seslendirme ve Sponsor Anonsu adına aradığınız tüm çözümler My Prodüksiyon’da! Uzun yıllardan beri edindiğimiz tüm bilgi ve birikimi Sponsorluk Prodüksiyon içinde sizlere sunmaya devam ediyoruz. En mükemmel ses ve görüntü kalitesi ile markanızı zirveye çıkaran yapımlara imza atmaya devam ediyoruz. Sponsorluk Seslendirme ve Sponsorluk Prodüksiyon çözümlerimiz için bize tüm sorularınız için çekinmeden ulaşabilirsiniz.
Sponsor Anons Prodüksiyon çözümlerimiz için tercih ettiğiniz uzunluk doğrultusunda çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Bir Sponsorluk Seslendirme çalışmasındaki en önemli unsur, çalışmada kullanılacak sesin ve nasıl bir tonda sponsorluk anonsu yapacağıdır. İşte bu noktada markanın gücü, yayıncı kuruluşun hedef kitlesi, program içerik ve süreci hakkında detaylar irdelenmelidir. Sponsor Anonsu Sesi için My Prodüksiyon uzun yıllardan bu yana firma ve markalara çözümler üretmeye devam ediyor.
En iyi sponsorluk sesi belirlenmesi için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Sponsorluk Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Sponsorluk Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1136 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!