seslendirme

Azerice Seslendirme

Azerice Seslendirme ve Azerice Dublaj

Azerice seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Azerice Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

İnsan önce sesi tanıdı. Düşündüklerini seslere çevirdi. Kendi cinsi ile iletişime geçmek için sesleri kullandı. Çıkardığı seslere anlamlar yükledi ve süreklilik sağladı. İnsanda ki bu yetenek onun iletişim kurmak isteğinden kaynaklanmaktadır. İnsanın iletişim isteğinin gelişimde dil önemli bir yere sahiptir. Zamanla her halk kendine has bir dil kullanmaya başladı. Tabi ki kullanılan dilin zenginliği anlatılmak istenilenlerin karşı tarafa çok daha anlamlı bir şekilde aktarılmasını sağlamaktadır. Diğer dillerde de olduğu gibi Azerice Seslendirme de bireylerin duygu ve düşüncelerini sözlü iletişim yöntemini kullanarak ifade etmesi onun toplum tarafından da kabul edilmesini sağlamaktadır.

Dünya çapında en iyimser tahminle bile 6000’e yakın dil konuşulmaktadır. Birçok dilin geçmişi çok eski zamanlara uzanmaktadır. Kullanılmadığından kaybolan birçok dil olduğu bilinmektedir. Dünyada en çok konuşulan dil ise Çincedir. Ama dünyanın neresine giderseniz gidin ortak konuşulan dil ise İngilizcedir. Bizim kullandığımız dilin güzelliği ise öğrenilmesi zor olması ama kelimelerin ince seslilerden oluşması ve ahenkli bir söyleyişe sahip olmasındandır. Teknolojinin gelişmesi ve küreleşen dünya da ticaretin de hızla yayılması ile dil ve çeviri büyük öneme sahip olmuştur.

Azerice Dilinde SeslendirmeFarklı ülkelere satış yapmak isteyen girişimciler reklam vasıtasıyla kendi tanıtımlarını yapmaktadırlar. Bilinen bir gerçek vardır ki insanlar bir şekilde reklamını gördüğü ürünü tercih etmektedirler. Dünyada da reklam satış sektörünü yönlendirmektedir. Eğer firmalar kendi tanıtımlarını dünya çapında yapmak istiyorlarsa diller arası çeviri ve sonraki adım olarak seslendirmeyi kullanmak zorundadırlar. Azerice Seslendirme de bunlardan biridir. Bu reklam ve çeviri işi mutlaka işinde profesyonelleşen firmalara verilmelidir. Güzel ve doğru bir tanıtım ancak dili tam anlamıyla kullanan işinde uzman kişilerin çevirileri veya telaffuzları ile yapılmalıdır. Reklam veya tanıtım işinde dünyaca tanınmış veya reklam yapılan ülkede tanınmış bir kişi kullanmak insanları ürünü almalarında olumlu yönde etkilemektedir.

Azerbaycan’ın resmi dili Azericedir. Bu dil aynı zamanda İran, Iraklı Türkmenler ve Kars çevresinde de konuşulmaktadır. Azericenin Türkçeye çok benzemesi köklerinin aynı olmasından kaynaklanmaktadır. Latin alfabesi kullanan Azeriler hem dil olarak hem de kültür olarak Türklere çok yakındırlar. Azerice Türkçeyi bilen insanlar için küçük bir temel eğitim ile kolay bir şekilde öğrenilmektedir. Azerice seslendirme de Temel de aynı kelimeler kullanılmaktadır. Dil öğrenildikten sonra son zamanlarda seslendirmenin de öneminin arttığını düşünecek olursak bu sektörde öğrenilen dil kullanılabilecektir. Tabi ki Azerice Seslendirme konusunda uzman olmak için sadece dili öğrenmek yetmez. O dili tam anlamıyla konuşmak için pratik yapmak çok önemlidir. Çok dikkat gerektiren bu işte o ülkeye ait olan dili duygu ve düşüncelerini tam anlamıyla vurgulamak gerekmektedir.

Azerice Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Azerice Reklam Seslendirme
 • Azerice Santral Seslendirme
 • Azerice Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Azerice Mağaza Anons Seslendirme
 • Azerice Haber Seslendirme
 • Azerice Perfore Seslendirme
 • Azerice Jingle Seslendirme
 • Azerice Seçim Seslendirme
 • Azerice Yabancı Dil Seslendirme
 • Azerice Animasyon Seslendirme
 • Azerice E-Kitap Seslendirme
 • Azerice DJ Jingle Seslendirme
 • Azerice Tesis Anonsu Seslendirme
 • Azerice Sesli Mesaj Seslendirme
 • Azerice Medikal Seslendirme
 • Azerice Belgesel Seslendirme
 • Azerice Sponsorluk Seslendirme
 • Azerice IVR Seslendirme
 • Azerice Eğitim Filmi Seslendirme
 • Azerice Santral Anons Seslendirme

Azerice Seslendirme yapmak isteyen kişiler çok farklı alanlarda hizmet edebileceklerdir. Film ve dizi seslendirme veya dublaj gibi alanlarda rahat iş bulabilmektedirler. Aynı zamanda radyo ve televizyon reklamları da seslendirmelerin sıkça kullanıldığı alanlardır. Hangi alanda olursa olsun vurguların dikkatlice yapılması, teorik ve pratiğin birbirini tamamlaması gerekmektedir.

Azerice Yabancı Dil Seslendirme DublajSeslendirme işini yapmak isteyen kişiler seslendirme ve dublaj ajanslarına başvurmalıdırlar. Bu işe hevesi olan herkesin mutlaka şansını denemesi gerekmektedir. Ses uyumunuz yakalandığında gerekli eğitimleri de alarak yeni işinize başlayabilirsiniz. Dilinizi ve diksiyonunuzu düzelttikten sonra Azerice konuşarak para kazanabileceksiniz. Televizyon ve reklam dünyasının ayrılmaz bir parçası olan seslendirme alanında yeterli eğitimi alarak yepyeni ufuklara yelken açabilirsiniz. Artık internetin hayatımızın içine tamamen girdiği bu günlerde internet üzerinden yapılan eğitim hizmetlerinde de seslendirme kullanılmaktadır. Tüm bu alanlar da Azericeyi kullanmak isteyen kişilere iş imkânı sağlamaktadır.

Azerice Seslendirme

Azerice (Diğer kullanımları Azerbaycan Türkçesi veya Azerbaycanca) Türk dillerinin Oğuz grubu içerisindedir ve Türk halklarından biri olan Azerilerin ana dilidir. Türkçe, Azerice’ye en yakın olan şivedir. Azerbaycan Cumhuriyeti’nin resmî dilidir. Rusya Federasyonu’nun özerk Dağıstan Cumhuriyeti’nin resmî dillerinden biridir. Türkiye’de Ardahan, Kars, Iğdır illerinde konuşulur.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Azerice Seslendirme Çözümleri

Azerice Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Azerice Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Azerice Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Azerice Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Azerice Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1000 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!