Santral Anons Örnekleri Nasıl Olmalıdır?

Blog Haberlere Geri Dön
Santral Anons Örnekleri Toplam okuma süresi 7 dakika.

Santral Anons Örnekleri Nasıl Olmalıdır?

Santral Anons Örnekleri

Santral Seslendirme Mеtinlеrindеn kurumsal örnekleri sizinle de pаylaşmak isteriz. Santral sеslеndirmе metinleri hazırlaуamadığınız durumlarda firmamız size bu konuda destek sağlamaktadır. En son teknolojik ihtiyaçlara yanıt veren IP telefоnlаr da dahil olmak üzere her tip santral seslendirme çözümü ile sizlerleyiz. Profesуonel anons yazarlarımız, çаlışmаlаrınızı ihtiyaçlarınıza gereğince kurgulayıp itinаylа anonslarınızı sizlere sunmaktadır.  Santral anons okuma işinde profesyonel seslendirme sanatçılarımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda santral ahenkli olacak anons senaryolarımızı sizlere özel bir şekilde hazırlıуor ve bu anonsların okunuşu ile ilgili olarak sizlerin іhtіyаçlаrına sunuyоruz.

Başta bir çok büyükşehir olmak üzere, Ankara, İstanbul gіbі illerimizde telefon ѕantrallеrinе tam olarak uygun ve uyumlu olacak ѕantral senаryоlаrını da beğeninize ѕunuyoruz. Santral seslendirme metni hazırlamak konuѕunda hiç endişeye kapılmayın. Konusunda uzman ekіbіmіz size bu konuda sınırsız destek verecektir. İşte Santral Anons konusunda size referans olabilecek bir seslendirme örneği:

Santral Anons Seslendirme, hoşgeldiniz. Dahili numarayı biliyorsanız lütfen tuşlayınız. Bilmiyorsanız, Satış için 1, Muhasebe için 2, Teknik Destek için 3, operatöre bağlanmak için lütfen bekleyiniz.

Santral Anons Seslendirme, hoşgeldiniz. Şu anda mesai saatleri dışındayız. Mesai saatlerimiz 09-18 saatleri arasındadır. Bizi aradığınız için teşekkür ederiz.

Genel anlamda içinde birçok detayı barındıran bu anonslar ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilebilir. Santral anons konusunda bay ve bayan, başta İngilizce olmak üzere her dile anadil seviyesinde hakim seslendirme sanatçılarından oluşan kadrosuyla bir Santral Seslendirme Ajansı olan My Prodüksiyon, Türkiye’nin ve dünyanın en tanınan kurumsal markalarına sunduğu çözümler ile çok güçlü bir referans listesine sahiptir.

Dünyanın en önde gelen havayolu taşımacılık şirketleri, turizm şirketleri ve oteller aynı zamanda dünyanın hemen hemen her ülkesine hizmet veren birçok önemli marka ve kurumun anons hizmetleri tarafımızca yapılmıştır. Bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz Referanslarımıza göz atabilir ve yine dilerseniz sizin markanız da bu referanslar içerisine dahil olabilir. 20. yılında da profesyonel iş gücüyle sektörün aranan şirketi haline gelen My Prodüksiyon Reklam Seslendirme Ajansı sizlere en son teknolojiye uygun ve var olan tüm santral formatlarında kaliteli yapımlarla anons sunumlarına devam ediyor. Santral anons seslendirme metin hazırlığı konusunda ücretsiz destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

Santral Seslendirme Konusunda Dikkat Etmemiz Gerekenler

– Seslendirme metnimizin anlaşılır bir şekilde hazırlanış olması, diksiyonu düzgün (artikülasyon sorunu olmayan) ve kurumsal ses tonu konusunda uzman, diksiyon ve etkili konuşma eğitimli sanatçılar tarafından seslendirilmesi.

– Kullanılacak fon veya bekletme müzik seviyelerinin anons seslendirme sanatçısının sesinden yüksek olmaması.

– Ses kayıtlarının santral cihazına uygun codec formatında olması.

Santral anonsu örneklerini sipariş öncesinde, santral teknik servisinize de sorarak gözden geçirmiş olmalısınız.

– Santral anonsunun ve seçtiğiniz anons seslendirme sanatçısının seçilen fon müziğine uygunluğunu değerlendirin. Örneğin: Seçtiğiniz anons sesinin çok ciddi, fon müziğin ise çok canlı olmaması, dikkat edilmesi gereken bir noktadır.

– Santral karşılama metinlerinizde, departman ID’lerinin (bağlanacak dahililer) tamamının müşterilerin istediği departmanlar olduğuna emin olun. Örneğin sizi yurtdışından arayan bir müşteriniz, İngilizce bilmeyen bir dahili hatta yönelirse bu durum sizi ve firmanızı zor duruma düşürebilir.

– Santral anons kayıtlarınızın mutlaka bir yedeğini USB bellek yada taşınabilir harddisk gibi ortamlarda mutlaka saklayınız. Santral cihazları elektronik cihazlar olduğu için bu anonsların silinmesi durumunda yedeğinin sizde her zaman bulunması yararınıza olacaktır.

Santral Robot Sesi seçimlerinizde tüm anonsları aynı kişinin okuması ve genel bütünlüğü korumanız önemlidir. Bekletme anonsları, santral karşılama anonsları ve mesai dışı anons sesleri farklı olunduğu zaman hatta bekleyen kişiye sürekli değişen sesler ile hitap etmek güvensizlik verecektir. Santral anons siparişlerinizi oluştururken, bekletme anonslarına da ihtiyacınız olduğunu özellikle belirtmelisiniz.

– Destek hattı, çağrı merkezi, call center, tele pazarlama, IVR sesli yanıt sistemi, kurumsal karşılama anonsları, bekletme müziği, fon müziği, sesli mesaj ve birçok desteği sunan teknolojik IP santrallerin ve tüm formatlara uygun ve tüm santral cihazlarına uyumlu anons hizmeti bir Santral Seslendirme Ajansı olan My Prodüksiyon tarafından yapılmaktadır. Santral anons kaydı yaptırmadan önce mutlaka örnek demoları dinleyin, santral teknik servisinizin yorumlarını alın, santral cihazınızın neler yapabildiğini sorarak kurumsal bir kayıt hazırlayın.

Santral Seslendirme'nin Firmanıza Kazandıracakları

– Santral Anonsları, santral operatörünün verimini arttırmak açısından çok önemlidir. Aynı zamanda yoğun arama alan müşteri hizmetleri veya call center çözümleri için de maliyeti azaltan ve verimi arttıran bir hizmettir.

– Çağrı merkezi hatları veya müşteri temsilcilerinin diğer müşterilere yardımcı olduğu anlarda, süre gelen diğer çağrıları bekletmek bunları sıralama ile trafiklendirmek büyük bir kolaylıktır. İşte tam bu noktada Santral anons, Santral bekletme müziği ve santral seslendirme hizmeti burada devreye girerek çağrı merkezi şirketlerinin üzerindeki yükü hafifletmekte ve iş verimi arttırmaktadır.

– Sorunsuzca çalışacak Türkçe santral anonslarınıza ek olarak, Yabancı dil santral seslendirme çalışmalarında en çok tercih edilen şunlardır: İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusca, Arapça, Çince, İtalyanca, İspanyolca, Farsça, Portekizce ve bunların dışında toplam 63 yabancı dil santral anonsu. Yabancı dilde santral anons çalışmaları ile firmanızı globalleştirebilir ve kurumsal marka kimliğinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Santral Seslendirme Fiyatları

– Santral Seslendirme çalışmaları için fiyat almadan önce, santral anonslarını yazılı olarak hazırlayarak bizlere iletmeniz gerekmektedir. Hazırladığınız ve bize ulaştırdığınız bu metinleri firmamıza e-mail olarak ilettikten sonra, santral metninize uygun olabilecek seslendirme sanatçılarımızın örnek ses ve çalışmalarını yani demolarını sizlere iletiyoruz.

– Firmanıza en çok yakışabilecek ses konusunda tercihinizi bize iletmeniz durumunda santral seslendirme fiyatını bir teklif olarak tarafınıza iletiyoruz. Santral anons seslendirme konusunda tecrübeli ekibimiz size yardımcı olacaktır.

– Seslendirmenlerimiz kısa zamanda mutlu sonuçlar almanızı sağlayacak profesyonel sonuçlarla sizlere sağlıklı sunumlar yapacaktır. Öncelikle demo seslendirmelerimizi iletiyoruz. Onaylamanız durumunda seslendirmelerimizi size iletiyoruz.

Sanal Santral Nedir?

Çağımız bilgi ve teknoloji çağı hal böyle olunca da teknolojik gelişmelere ayak uydurmak, uyguladığımız teknolojik gelişmelerin bizlere sunduğu nimetler özellikle ekonomik anlamda iyileştirmeler sağlıyorsa tercih edilmeli ve kullanılmalıdır. Örnek vermek gerekirse, en son teknolojik donanımları içerisinde barındıran IP altyapısına sahip santraller (IP Santral), bize tam bu noktada maliyeti azaltarak, iş gücünü arttırma ve ekonomik olması sebebiyle tercih edilmektedir. IP santral alt yapısına sahip cihazlar internet üzerinden ses datalarını taşıyarak bildiğimiz anolog santraller ile aynı işlevi çok daha uygun bütçe ile gerçekleştirmektedir.

Sanal santral çözümleri ve anons seslendirme desteğine ihtiyacınız varsa, sektördeki 20.yılına giren My Prodüksiyon size ekonomik çözümlerle profesyonel seslendirme sanatçıları ve fon müzikleri ile kurumsal markanıza değer katan çalışmalara imza atıyor. Her türlü marka ve modele uygun olarak özel hazırladığımız codec mimarimiz ile en yüksek ses kalitesi ve en anlaşılır seslendirme noktalarından büyük bir hassasiyetle sanal santral seslendirme çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Santral karşılama anonsu örneklerimizi bay/bayan seslendirme sanatçılarımız başta olmak üzere 63 dilde yabancı dil santral anonslarını da büyük bir titizlikle hazırlayarak size en kaliteli yapımları ulaştırıyoruz.

Sanal Seslendirmesi Nasıl Hazırlanır?

Santral hazırlama sihirbazı ile santral seslendirme metinlerinizi hazırladıktan sonra çalışmanız için ilk adımı atmış bulunuyorsunuz. Eğer santral karşılama metni hazırlayamadıysanız konusunda profesyonel metin yazarlarımız bize ileteceğiniz departman ID’leriniz doğrultusunda ihtiyacınıza en uygun santral anons metinlerini hazırlayarak sizlere sunmaktadır.

– Santral metninizin dil seçeneklerine göre seslendirmen belirlenmesi adımlarını birlikte sürdürüyoruz. Size seslendirme sanatçılarımızın örneklerini sunuyoruz. Yabancı dil santral seslendirmeleri arasında özellikle İngilizce santral seslendirme ve Arapça santral seslendirme, İngilizce’nin global bir dil olması, Arap dünyası ile son dönemde edindiğimiz ikili ilişkilerimizde canlılık nedenleri ile bu iki dil global düşünen bir şirket iseniz mutlaka çalışmalarınızda olmalı.

– Bize ileteceğiniz onayı takiben santral anons çalışmanız önce ilettiğiniz metinler doğrultusunda stüdyo ortamında profesyonel bir ekip ve seslendirme sanatçısı ile seslendirilir.

– Hazırlamış olduğumuz bu kaydı size ilettikten sonra düzeltilmesi gereken bir nokta olup olmadığı sizlere sorulur eğer yok ise müzikal işlemler başlar. Santral seslendirme fon müziği ve santral bekletme müzikleri bu adımda hazırlanan seslendirme çalışması ile birbirine mixlenir.

– Eğer henüz kullandığınız bir santral cihazınızın yoksa yada henüz bir sanal santral (bulut santral) firması seçmediyseniz size bu noktada da tavsiyelerde bulunuyor ve en kaliteli hizmeti almanız için partner firmalarımıza yönlendiriyoruz.

Santral Karşılama Metinleri sade ve anlaşılır olmalı

Santral karşılama metinleri arayanları hatta bekletme aşamasında sıkmamalı ve ulaşmak istedikleri dahili hatta hızlı bir şekilde bağlanmalarını sağlayacak şekilde özenle hazırlanmalıdır. Fazlasıyla yapılan bir yanlış olarak ülkemizde sıklıkla karıştırılan iki terim olan telesekreter konuşma metni ve santral karşıma metni birbirinden farklı terimleri işaret eder. Bu noktada bu iki terimi birbirinden mutlaka ayırmalısınız. Bir kere daha yeniemekte yarar var, santral anonslarınız karışık ifadeler ve anlatımlar içermemeli ve sizi arayan müşterilerinizin kolayca anlayacağı şekilde olmalıdır.

Santral sisteminizde kullanacağınız anons metinleri ne kadar kısa ve net olursa santral işleyişiniz o kadar hızlı olacak ve hatta bekleyen müşterileriniz için kafa karıştırmadan ve hatta bekletme sürelerini kısaltan bir altyapınız olacaktır. Bu nedenle Santral cihazınızda kullanacağınız tüm santral metinleri kısa ve mesajı net bir şekilde vermelidir. Bu bilinen bir gerçektir sizi arayan müşterilerinize ne kadar kısa sürede hizmet verirseniz marka değeriniz o kadar artacaktır. Aynı zamanda çağrı merkezi ve call centerlar için ufak bir hatırlatmada bulunmakta yarar var BTK’nın yapmış olduğu düzenleme ile kurumsal IVR firmalarının müşteri hizmet numaraları hatta bekletme ve çözüm üretme noktasında anonsların kısa ve anlaşılır olması noktasının altını çizmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası