seslendirme

Temsa Çağrı Merkezi IVR Anons Seslendirme

Temsa Çağrı Merkezi IVR Anons Seslendirme


Proje Açıklaması

1968 yılında kurulan ve 1987’den beri Adana’da bulunan 510.000 metrekarelik üretim tesisinde faaliyetleri sürdüren Temsa, yılda 10.000’in üzerinde otobüs, midibüs ve hafif kamyon üretmektedir. Dünyanın önde gelen otobüs ve midibüs üreticilerinden olan Temsa, 50 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine son teknoloji mobillite çözümleri sunar.

Sadece ülkeminizin değil, dünyanın en büyük otobüs ve midibüs üretici markalarından biri olan Temsa çözümleri için My Prodüksiyon’u tercih etti. Temsa için hazırlanan Türkçe ve İngilizce anonslarda, Türkiye’nin en başarılı ve tanınan IVR Seslendirme Sanatçısı Yonca Baygın görev aldı. Nisan ayı ortalarında kullanıma hazır halde teslim edilen anonslar Temsa Çağrı Merkezi IVR Anons Seslendirme çalışmalarımız 0850 480 1 846 numaralı hat üzerinde kullanılmaya başlandı.

Türkiye’nin hemen hemen her sektöründen en bilinen ve en güven duyulan markalar bizi tercih ediyor! Eğer sizde markanız veya firmanıza özel IVR seslendirme çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız bize danışabilir, projenizi hızlı bir şekilde planlayabilir ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. My Prodüksiyon Reklam & Seslendirme ajansının profesyonel çözümleri için bizimle iletişime geçin.


Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası