seslendirme

T.C. Milli Savunma Bakanlığı Fabrika Anons Seslendirme

T.C. Milli Savunma Bakanlığı Fabrika Anons Seslendirme


Proje Açıklaması

T.C. Milli Savunma Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası ve güvenliğini sağlamak üzere, Millî Savunma Stratejisi doğrultusunda; Millî niteliğini koruyarak hızlı gelişen bilgi ve teknoloji çağına uyum sağlayan, güvenlik ortamında meydana gelen değişimlere bağlı olarak ortaya çıkan ve coğrafi sınırlara bağlı olmayan belirsizlik, risk ve tehditlerle mücadele edebilecek niteliklere haiz Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçlarını dinamik ve proaktif bir kurum olarak karşılamaktır.

T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı, T.C. Turizm ve Kültür Bakanlığı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı çalışmaları sonrası T.C. Milli Savunma Bakanlığı‘da My Prodüksiyon’u tercih etti. T.C. Milli Savunma Bakanlığı için hazırlanan fabrika anonsları çalışmasında, Türkiye’nin tanınan ve bilinen seslendirme sanatçılarından biri olan Mehmet Yankı Yönel görev aldı. Mart Ayı sonlarında başlanan proje, Nisan ayının ilk günlerinde teslim edildi.

Profesyonel seslendirme, dublaj ve prodüksiyon ekibimizle devletimize ait tüm kurum ve kuruluşlara olabilecek en yüksek kalitede çözümler sunmaya kendimize bir görev edindik. Gerek seslendirme sanatçılarımız ile hazırladığımız anons seslendirme ve tanıtım filmi çalışmaları gerekse prodüksiyon ekibimiz tarafından özenle hazırlanan sesli ve görüntülü yapımlarla devletimizin daima yanında olmayı kendimize bir borç biliyoruz.


Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası