dubbing

T.C. Milli Savunma Bakanlığı Fabrika Anons Seslendirme

T.C. Milli Savunma Bakanlığı Fabrika Anons Seslendirme


Project Description

T.C. Milli Savunma Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası ve güvenliğini sağlamak üzere, Millî Savunma Stratejisi doğrultusunda; Millî niteliğini koruyarak hızlı gelişen bilgi ve teknoloji çağına uyum sağlayan, güvenlik ortamında meydana gelen değişimlere bağlı olarak ortaya çıkan ve coğrafi sınırlara bağlı olmayan belirsizlik, risk ve tehditlerle mücadele edebilecek niteliklere haiz Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçlarını dinamik ve proaktif bir kurum olarak karşılamaktır.

Republic of Turkey Ministry of Forestry and Water Affairs, T.C. Turizm ve Kültür Bakanlığı, Republic of Turkey Ministry of Industry and Technology çalışmaları sonrası T.C. Milli Savunma Bakanlığı‘da My Prodüksiyon’u tercih etti. T.C. Milli Savunma Bakanlığı prepared for fabrika anonsları çalışmasında, Türkiye’nin tanınan ve bilinen seslendirme sanatçılarından biri olan Contact Mehmet directly görev aldı. Mart Ayı sonlarında başlanan proje, Nisan ayının ilk günlerinde teslim edildi.

Profesyonel seslendirme, dublaj ve prodüksiyon ekibimizle devletimize ait tüm kurum ve kuruluşlara olabilecek en yüksek kalitede çözümler sunmaya kendimize bir görev edindik. Gerek seslendirme sanatçılarımız ile hazırladığımız anons seslendirme ve tanıtım filmi çalışmaları gerekse prodüksiyon ekibimiz tarafından özenle hazırlanan sesli ve görüntülü yapımlarla devletimizin daima yanında olmayı kendimize bir borç biliyoruz.


Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank