dubbing

Temsa Çağrı Merkezi IVR Anons Seslendirme

Temsa Çağrı Merkezi IVR Anons Seslendirme


Project Description

1968 yılında kurulan ve 1987’den beri Adana’da bulunan 510.000 metrekarelik üretim tesisinde faaliyetleri sürdüren Temsa, yılda 10.000’in üzerinde otobüs, midibüs ve hafif kamyon üretmektedir. Dünyanın önde gelen otobüs ve midibüs üreticilerinden olan Temsa, 50 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine son teknoloji mobillite çözümleri sunar.

Sadece ülkeminizin değil, dünyanın en büyük otobüs ve midibüs üretici markalarından biri olan Temsa çözümleri için My Prodüksiyon’u tercih etti. Temsa için hazırlanan Türkçe ve İngilizce anonslarda, Türkiye’nin en başarılı ve tanınan IVR Seslendirme Sanatçısı Contact Yonca directly görev aldı. Nisan ayı ortalarında kullanıma hazır halde teslim edilen anonslar Temsa Çağrı Merkezi IVR Anons Seslendirme çalışmalarımız 0850 480 1 846 numaralı hat üzerinde kullanılmaya başlandı.

Türkiye’nin hemen hemen her sektöründen en bilinen ve en güven duyulan markalar bizi tercih ediyor! Eğer sizde markanız veya firmanıza özel IVR Voiceover If you need solutions, you can consult us, plan your project quickly and start using it quickly. Please contact us for professional solutions of My Production Advertising & Voice Over Agency.


Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank