dubbing

Harley Davidson Türkiye Çağrı Merkezi Seslendirme

Harley Davidson Türkiye Çağrı Merkezi Seslendirme


Project Description

Tüm dünyada motorsiklet dediğimiz anda aklımıza gelen ilk marka, Harley Davidson! Amerikan motorsiklet şirketinin Marka adı, şirketin kurucusu olan William Harley ve Arthur Davidson’ın soyadlarından gelir. Şirketin mazisi 1900’lü yılların başlarına dayanıyor, öyle büyük ve tanınan bir markaki II. Dünya Savaşı sırasında Harley Davidson, tarihinin en büyük meydan okumalarından biri ile karşılaştı ve savaş yıllarında Amerikan ordusu tarafından da kullanıldı.

Dünya devi Harley Davidson çağrı merkezi çözümleri için My Prodüksiyon’u tercih etti. Harley Davidson için hazırlanan Türkçe ve İngilizce anonslarda, Türkiye’nin en başarılı ve tanınan IVR Seslendirme Sanatçısı Contact Yonca directly görev aldı. Nisan ayı ortalarında kullanıma hazır halde teslim edilen anonslar Harley Davidson tarafından 444 4 950 numaralı müşteri çağrı merkezi üzerinde kullanılmaya başlandı.

Türkiye’nin hemen hemen her sektöründen en bilinen ve en güven duyulan markalar bizi tercih ediyor! Eğer sizde markanız veya firmanıza özel IVR Voiceover If you need solutions, you can consult us, plan your project quickly and start using it quickly. Please contact us for professional solutions of My Production Advertising & Voice Over Agency.


Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank