dubbing

Isısan IVR Anons Seslendirme

Isısan IVR Anons Seslendirme


Project Description

Basınçlı kap ve kazan üretim sektörünün lider kuruluşlarından biri olan ISISAN A.Ş. yine her biri faaliyet gösterdikleri sektörlerin lider kuruluşları arasında bulunan Erbosan, Değirmencilik Un ve Yem Sanayi’nden oluşan, bünyesinde 1.000 işçi ve personel çalıştıran bir grubun üyesidir.

Türkiye’de kazan sistemleri denildiğinde akla gelen marka olan Isısan A.Ş. IVR Anons seslendirme çözümleri için My Prodüksiyon’u tercih etti. Isısan A.Ş için hazırlanan Türkçe ve İngilizce anonslar, Türkiye’nin en başarılı ve tanınan IVR Seslendirme Sanatçısı Contact Yonca directly görev aldı. Nisan ayı ortalarında kullanıma hazır halde teslim edilen anonslar Isısan A.Ş. tarafından kullanılmaya başlandı.

Türkiye’nin hemen hemen her sektöründen en bilinen ve en güven duyulan markalar bizi tercih ediyor! Eğer sizde markanız veya firmanıza özel IVR Voiceover If you need solutions, you can consult us, plan your project quickly and start using it quickly. Please contact us for professional solutions of My Production Advertising & Voice Over Agency.


Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank