dubbing

T.C. Sağlık Bakanlığı Akılcı Antibiyotik Kullanımı Tanıtım Filmi

T.C. Sağlık Bakanlığı Akılcı Antibiyotik Kullanımı Tanıtım Filmi


Project Description

Antibiyotik direnci tüm dünyada önemli bir sağlık sorunu haline gelmiştir. Antibiyotik-dirençli bakterilerin yol açtığı enfeksiyonlar, hastalığın ve ölüm oranlarının artması ve hastanede geçirilen sürenin uzaması ile sonuçlanmakta ayrıca tedavi maliyetlerinde de artışa neden olmaktadır. İşte bu noktaya dikkat çeken Ministry of Health, hazırlamış olduğu Phone Prompt Voiceover and Corporate Movie ile bu antibiyotik kullanım bilincini tüm Türkiye’ye kazandırmak için kolları sıvamış durumda Antibiyotikte Değil Sağlığınızda Israrcı Olun! sloganı ile hayata geçen projenin büyük ses getireceğinden ve gereksiz antibiyotik kullanımını engelleyeceğinden eminiz.

all official institutions of the Republic of Turkey rely on My production quality. T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı, T.C. Turizm ve Kültür Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı and T.C. Milli Savunma Bakanlığı After our studies Ministry of Health‘da antibiyotik kullanımı kampanyası için My Prodüksiyon’u tercih etti. T.C. Sağlık Bakanlığı için hazırlanan ve kampanyaya destek veren hastanelerin çağrı merkezi numaralarının açılış mesajına eklenecek Phone Prompt Announcements çalışmalarına ek olarak bir de promotion film hazırladık.

Türkiye’nin IVR Seslendirme konusunda en tanınan ve bilinen seslendirme sanatçısı Contact Yonca directly, T.C. Sağlık Bakanlığı için hazırlanan tanıtım filmi ve santral anonslarında görev aldı. Ocak ayı sonlarında başlayan çalışma, Şubat ayının ilk günlerinde teslim edildi. Sizde santral anons veya tanıtım filmi prodüksiyon ve seslendirme çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir, profesyonel ses kadromuzdan dilediğiniz ismi seçerek sizde My Prodüksiyon kalitesinden hemen yararlanabilirsiniz.

Live Preview

Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank