dubbing

Tarım Kredi Kooperatifleri IVR Anons Seslendirme

Tarım Kredi Kooperatifleri IVR Anons Seslendirme


Project Description

Tarım Kredi Kooperatifleri, ortaklarının ve genel anlamda Türk çiftçisinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya dönük mal ve hizmetleri zamanında, güvenilir, kaliteli ve uygun şartlarda sağlamayı ve ürünlerini pazarlamayı, Türk tarımını çevreye ve doğaya saygılı, sürdürülebilir en üretken sektör yapmayı amaçlar.

Türkiye’de tarım konusunda çiftçinin zor günlerinde daima yanında olmuş olan, Tarım Kredi Kooperatifleri IVR Anons seslendirme çözümleri için My Prodüksiyon’u tercih etti. Tarım Kredi Kooperatifleri’ne ait olan 444 4 855 numaralı IVR numarası üzerinde yer alan tüm Türkçe ve İngilizce anonslar, Türkiye’nin en başarılı ve tanınan IVR Seslendirme Sanatçısı Contact Yonca directly görev aldı. Nisan ayı başlarında kullanıma hazır halde teslim edilen anonslar Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından kullanılmaya başlandı.

Türkiye’nin hemen hemen her sektöründen en bilinen ve en güven duyulan markalar bizi tercih ediyor! Eğer sizde markanız veya firmanıza özel IVR Voiceover If you need solutions, you can consult us, plan your project quickly and start using it quickly. Please contact us for professional solutions of My Production Advertising & Voice Over Agency.


Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank