seslendirme

T.C. Sağlık Bakanlığı Akılcı Antibiyotik Kullanımı Tanıtım Filmi

T.C. Sağlık Bakanlığı Akılcı Antibiyotik Kullanımı Tanıtım Filmi


Proje Açıklaması

Antibiyotik direnci tüm dünyada önemli bir sağlık sorunu haline gelmiştir. Antibiyotik-dirençli bakterilerin yol açtığı enfeksiyonlar, hastalığın ve ölüm oranlarının artması ve hastanede geçirilen sürenin uzaması ile sonuçlanmakta ayrıca tedavi maliyetlerinde de artışa neden olmaktadır. İşte bu noktaya dikkat çeken T.C. Sağlık Bakanlığı, hazırlamış olduğu Santral Anons Seslendirme ve Tanıtım Filmi ile bu antibiyotik kullanım bilincini tüm Türkiye’ye kazandırmak için kolları sıvamış durumda Antibiyotikte Değil Sağlığınızda Israrcı Olun! sloganı ile hayata geçen projenin büyük ses getireceğinden ve gereksiz antibiyotik kullanımını engelleyeceğinden eminiz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm resmi kurum ve kuruluşları My Prodüksiyon kalitesine güveniyor. T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı, T.C. Turizm ve Kültür Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı ve T.C. Milli Savunma Bakanlığı için yaptığımız çalışmalar sonrası T.C. Sağlık Bakanlığı‘da antibiyotik kullanımı kampanyası için My Prodüksiyon’u tercih etti. T.C. Sağlık Bakanlığı için hazırlanan ve kampanyaya destek veren hastanelerin çağrı merkezi numaralarının açılış mesajına eklenecek santral anons çalışmalarına ek olarak bir de tanıtım filmi hazırladık.

Türkiye’nin IVR Seslendirme konusunda en tanınan ve bilinen seslendirme sanatçısı Yonca Baygın, T.C. Sağlık Bakanlığı için hazırlanan tanıtım filmi ve santral anonslarında görev aldı. Ocak ayı sonlarında başlayan çalışma, Şubat ayının ilk günlerinde teslim edildi. Sizde santral anons veya tanıtım filmi prodüksiyon ve seslendirme çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir, profesyonel ses kadromuzdan dilediğiniz ismi seçerek sizde My Prodüksiyon kalitesinden hemen yararlanabilirsiniz.

Görüntüle

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası