seslendirme

Tarım Kredi Kooperatifleri IVR Anons Seslendirme

Tarım Kredi Kooperatifleri IVR Anons Seslendirme


Proje Açıklaması

Tarım Kredi Kooperatifleri, ortaklarının ve genel anlamda Türk çiftçisinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya dönük mal ve hizmetleri zamanında, güvenilir, kaliteli ve uygun şartlarda sağlamayı ve ürünlerini pazarlamayı, Türk tarımını çevreye ve doğaya saygılı, sürdürülebilir en üretken sektör yapmayı amaçlar.

Türkiye’de tarım konusunda çiftçinin zor günlerinde daima yanında olmuş olan, Tarım Kredi Kooperatifleri IVR Anons seslendirme çözümleri için My Prodüksiyon’u tercih etti. Tarım Kredi Kooperatifleri’ne ait olan 444 4 855 numaralı IVR numarası üzerinde yer alan tüm Türkçe ve İngilizce anonslar, Türkiye’nin en başarılı ve tanınan IVR Seslendirme Sanatçısı Yonca Baygın görev aldı. Nisan ayı başlarında kullanıma hazır halde teslim edilen anonslar Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından kullanılmaya başlandı.

Türkiye’nin hemen hemen her sektöründen en bilinen ve en güven duyulan markalar bizi tercih ediyor! Eğer sizde markanız veya firmanıza özel IVR seslendirme çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız bize danışabilir, projenizi hızlı bir şekilde planlayabilir ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. My Prodüksiyon Reklam & Seslendirme ajansının profesyonel çözümleri için bizimle iletişime geçin.


Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası